آموزش رفع Detect نشدن هارد Xbox 360 توسط کنسول

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
من ميخوام از اين كابل هاي اتصال هارد به PC بخرم . خواستم ببينم كه اگه از اينا بگيرم بازم ممكنه كه اين مشكل واسم پيش بياد !؟!

سلام به احتمال زیاد نه مشکلی برای هارد به وجود نمیاره البته من تا بحال خودم تست نکردم اما در هر صورت اگه این کابل رو پیدا کردید لطفا یه خبری بدید چون من هم میخوام .

??
كسي راهي براي حل اين مشكل پيدا نكرد؟؟؟

نه اصلا امکان اینکه از روی CDVD اطلا عاتی بر روی هارد ریخته شده غیر ممکن هست .

اون عکسی که شما گزاشتید هم قابل دیدن نبود ..

اما در هر صورت اگه PC هارد رو شناسایی نکرده احتمالا هارد سوخته ( یا بد سکتور گرفته) یا ... شما میتونی به یک تعمیرات کامپیوتری ( تعمیرات حرفه ای سخت افزار) مراجعه کنید . اگه اصفهان هستید بگید تا بهتون معرفی کنم .

آخرین ویرایش:

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
کمک

با عرض سلام و خسته نباشید من هارپد 250 گیگ کنسول خودم رو که پال هم هست با خود دستگاه فرمت کردم حالا ایکسباکسم حدود ده دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا و حتا هارد هم رو شناسایی نمیکنه
با سه دستگاه دیگه این کار رو هم کردم ولی بازم فایده نداشت
رو مموری تو تنظیمات میرم نوشته { آن فورمتد }
لطفا من رو راهنمایی کنید
{ البته با خود کنسول باز هم میتونم فرمت کنم ولی حاصلی نداشته }

مهدی خان

کاربر سایت
Nov 27, 2011
32
باسلام
بنده ی هارد دارم که ارور E68 داده . الان دارم با این روش تست میکنم آیا برمیگرده هاردم ؟
ضمنا این هاردم 120GB هستش وقتی میخام با xplorer360 بکاپ بگیرم باید حجم فایل xboxbackup.bin چقد باشه ؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یکی پیدا میشه لینک برنامه هارو بزاره؟
راستی کسی این مشکل که وقتی هارد رو وصل میکنی به ایکس باکس تصویر نمیده برخورده؟ چکار باید کرد؟

maz88

کاربر سایت
Apr 15, 2020
27
سلام دوستان عزیز

یه سوال ، من یه ایکس باکس 360 الیت دارم با هارد 120 گیگ (Hitachi) که متاسفانه هاردش بد سکتور گرفته و کنسول نمیشناستش، وقتی وصلش میکنم به نرم افزار های مخصوص ایکس باکس درایو در کامپیوتر هارد رو میشناسه فقط هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد ( مثل بکاپ گرفتن و اینا) حتی با Party Buffalo داخل فولدر ها رو هم میتونم ببینم و کم و زیاد کنم ،حالا سوال اینجاست که با توجه به این که فرمت درایو ایکس باکس Fatx هست و ویندوز اونو ساپورت نمیکنه چه طور میتونم بد سکتور های هارد رو درست کنم یا از بین ییرم ؟

پ.ن : اطلاعات هارد حتی پروفایلم برام هیچ اهمیتی نداره فقط میخوام دوباره بتونم گیم کنم.

ممنون از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر