آموزش اجرای بازی های PS2 روی پلی استیشن 4 - 4.05

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Just Cause با یک نوار برفکی زیر تصویر اجرا میشه و وسط بازی کرش میکنه.
Mortal kombat Shaolin Monks فقط تا آرم PS2 میاره و اجرا نمیشه
Mortal kombat Armageddon کاملا اجرا میشه فقط خونها موقع استیج فیتلیتی ها کمی ریختگی داره
در مجموع شبیه ساز روی PS3 بهتر بود و همه اینها رو ، روی PS3 بدون مشکل قبلا ران کرده بودم.

آخه بدي PS3 اين بود كه رزولوشن بازي هاي PS2 اصلا جالب نبود.

الان داداش اين بازي هاي پلي 2 رو 4 خودكار همشون رو 1080 هستن؟
رو ps3 بازیا با همون کیفیت ps2 اجرا میشدن
اما ps4 یه شبیه ساز بهتر داره که بازیا رو به 1080P اپ اسکیل میکنه AA هم بهبود میده واسه همین بعضی بازی ها درست اجرا نمیشن...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

BABY BOS

کاربر سایت
Jun 2, 2018
7
سلام من فریمورم 5.05 هست کنسول رو هم هک کردم وبا استفاده از نرم افزارPS2.Classic فایل های iso رو به pkg تبدیل کردم از دیباگ سیتینگ ریختم رو کسول اما اجرا نمیشه یه هشدار میده بعدصفحه ثابت میمونه لطفا راهنمای کنید

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
سلام من فریمورم 5.05 هست کنسول رو هم هک کردم وبا استفاده از نرم افزارPS2.Classic فایل های iso رو به pkg تبدیل کردم از دیباگ سیتینگ ریختم رو کسول اما اجرا نمیشه یه هشدار میده بعدصفحه ثابت میمونه لطفا راهنمای کنید
سلام
همه ی گیما اجرا نمیشه
یسریا که کلا اجرا نمیشه، یا صفحه سیاه میمونه یا رو نوشته ی PlayStation 2 گیر میکنه
یسریا اجرا میشه اما گیر داره (مثل nfs mw یا cod 2 مخصوصا موقع انفجارها یا برخورد ماشین ها)
یسریا به خوبی اجرا میشه (مثل Max Payne و bully و...)

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد

چه بازی رو اجرا کردید؟

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
داداش نسخه تبدیل شده به ps4 اش(pkg) رو گفتم.ممنون
من که تا الان همچین چیزی ندیدم.
کلا بازیهای ps2 فقط بصورت iso موجود هست و دیگه تبدیلش با خود طرف هست.
فکر نکنم پیدا کنی...

تبدیل iso ps2 به fpkg کلا یک دقیقا زمان میبره و پیشنهاد میکنم همینو دانلود کنی و تبدیل کنی...

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
من که تا الان همچین چیزی ندیدم.
کلا بازیهای ps2 فقط بصورت iso موجود هست و دیگه تبدیلش با خود طرف هست.
فکر نکنم پیدا کنی...

تبدیل iso ps2 به fpkg کلا یک دقیقا زمان میبره و پیشنهاد میکنم همینو دانلود کنی و تبدیل کنی...

لینک های پست اول همگی تبدیل شده به pkg هستن و همگیشون تست شده و قابل اجران.

اما دیگه با اومدن ورژن جدید PS2 CLASSIC GUI و بر طرف شدن باگها پیشنهاد میکنم همه دوستان خودشون تو چند دقیقه فایل iso رو تبدیل به pkg کنن و استفاده بکنن.

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208

اما دیگه با اومدن ورژن جدید PS2 CLASSIC GUI و بر طرف شدن باگها پیشنهاد میکنم همه دوستان خودشون تو چند دقیقه فایل iso رو تبدیل به pkg کنن و استفاده بکنن.
از لینک های پست اول خبر دارم
من منظورم سایت هایی که romها رو واسه دانلود میزارن بود

دقیقا، منم همین پیشنهاد رو دادم به دوستمون

m2back

کاربر سایت
Jun 1, 2018
23

میشه لینک دانلود یا آموزشی از PS2 CLASSIC GUI بدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر