آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

MKERATOS

کاربر سایت
Nov 4, 2010
10
سلام.من براي اولين باركه دارم پيامي ميدم .وخواهش ميكنم كمكم كنيد.براي اويلن بار ميخواستم وصل بشم به اينترنت با PS3حالتWireles.اموزشم ازهمين جا گرفتم.فكر كنم مشكلم از قسمتهايSSID,Primary DNS
باگه ميشه در موردش توضيح بدين.ممنون:(:-/

MKERATOS

کاربر سایت
Nov 4, 2010
10
سلام.من براي اولين باركه دارم پيامي ميدم .وخواهش ميكنم كمكم كنيد.براي اويلن بار ميخواستم وصل بشم به اينترنت با PS3حالتWireles.اموزشم ازهمين جا گرفتم.فكر كنم مشكلم از قسمتهايSSID,Primary DNS
باگه ميشه در موردش توضيح بدين.ممنون:(:-/

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
سلام
ممنون میشم جوبم رو بدید.
من بنا به دلایلی مودمم رو بریج کردم و حالا که میخوام وصل شم هیچ جوری نمیتونم!
موقع تنظیمات از PPOE استفاده میکنم ولی موقع تست اصلا IP رو نمیتونه Obtain کنه!
مشکل از کجاست؟
باید چی کار کنم؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
ممنون میشم جوبم رو بدید.
من بنا به دلایلی مودمم رو بریج کردم و حالا که میخوام وصل شم هیچ جوری نمیتونم!
موقع تنظیمات از PPOE استفاده میکنم ولی موقع تست اصلا IP رو نمیتونه Obtain کنه!
مشکل از کجاست؟
باید چی کار کنم؟
یه دور مودمت رو خاموش روشن کن که Ip ور دوباره ست کنه بعد دوباره تنظیماتت رو از اول انجام بده ( همه رو Automatic رد کن ) ! اگه نشد باز بگو !

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
یه دور مودمت رو خاموش روشن کن که Ip ور دوباره ست کنه بعد دوباره تنظیماتت رو از اول انجام بده ( همه رو Automatic رد کن ) ! اگه نشد باز بگو !

مودم رو که بیشتر از 5 بار خاموش روشن کردم ولی اصلا نمیشه!
جالبه وقتی میزنم Easy اون موقع IP رو میشناسه ولی نمیتونه کانکت شه به نت(چون بریجه) ولی این اصلا IP رو نمیشناسه!

msra

کاربر سایت
Oct 12, 2010
14
سلام من قبلا ps3 هك كردم و پشيمون شدم حالا چند روزي كه psn بازي ميكنم 15 روزي ميشه امروز هر كاري ميكنم نميرم تو psn مينويسه
an erooe has aoccurred you have been signed out of play station network (80710b23)i
يه گزينه هم هست كه روش حل نوشته يكيشو تونستم معني كنم كه نوشته بود ps3 خاموش كن و مودمتو چك كن و دوباره امتحان كن
تورو خدا كمك كنيد من انگليسيم خوب نيست ترجمش كنيد اگه نياز بگيد روش حلاشم بنويسم با وايرلس وصل ميشم

آخرین ویرایش:

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
سلام من قبلا ps3 هك كردم و پشيمون شدم حالا چند روزي كه psn بازي ميكنم 15 روزي ميشه امروز هر كاري ميكنم نميرم تو psn مينويسه
an erooe has aoccurred you have been signed out of play station network (80710b23)i
يه گزينه هم هست كه روش حل نوشته يكيشو تونستم معني كنم كه نوشته بود ps3 خاموش كن و مودمتو چك كن و دوباره امتحان كن
تورو خدا كمك كنيد من انگليسيم خوب نيست ترجمش كنيد اگه نياز بگيد روش حلاشم بنويسم
این مشکلیه که چند وقتی بودش!
اولش از طرف سونی بود که آپدیت 3.56 رو برای دومین بار داد که حل شد! (اگه فقط یه بار آپدیت کردی برو تو تنظیمات قسمت system update بعد update via internet رو بزن!)
بعدا هم که مشکل از طرف ISP های اینور بود که فکر کنم حل شده باشه!

msra

کاربر سایت
Oct 12, 2010
14
این مشکلیه که چند وقتی بودش!
اولش از طرف سونی بود که آپدیت 3.56 رو برای دومین بار داد که حل شد! (اگه فقط یه بار آپدیت کردی برو تو تنظیمات قسمت system update بعد update via internet رو بزن!)
بعدا هم که مشکل از طرف ISP های اینور بود که فکر کنم حل شده باشه!
اقا ببخشيد يه بار 3.56 اپديت كردم يه بار ديگه انجام بدم

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
مودم رو که بیشتر از 5 بار خاموش روشن کردم ولی اصلا نمیشه!
جالبه وقتی میزنم Easy اون موقع IP رو میشناسه ولی نمیتونه کانکت شه به نت(چون بریجه) ولی این اصلا IP رو نمیشناسه!

آقا این قضیه ی من درست شد برا دو روز!
الان وقتی میخوام کانکت کنم ارور میده وقتی تنظیمش میکنم موقعه تست برعکس دفعه های پیش IP رو ارور نمیده ولی موقع Connect به نت Failed میده! حالا چیزه جالب اینه که من همون موقع رفتم دیدم که میتونم دانلود کنم!!:-o اصلا نمیفهمم جریان چیه!
تازه چند ساعت قبل اینکه هی DC شه هی ارور PSN میداد و من رو Sign Out میکرد!!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟:-s

mokhaki

کاربر سایت
Feb 11, 2011
2
کمک فوری
من به تازگی وقتی می خواهم به psnوصل شم اروری به شماره 80710723 میاد در کانکشن تست هم وقتی میزنم ip adress رو تشخیص میده ولی اینترنت کانکشن رو faild میزنه در حالی که همیشه درست بود . از نظر مودم هم به شرکتی که ازش خط گرفتم زنگ زدم و گفت مشکلی مودمتون نداره و خودم هم با مودم راحت می تونم تو کامپیوتر به اینترنت وصل شم . اگه کسی می دونه مشکل از کجاست هر چه سریعتر کمک کنه.
سلام ،
من هم از دیشب این مشکلو دارم و sign in نمیشه و error 80710723 میده.
firmware مربوط به router را update کردم، ps3 را reset کردم ولی باز هم نشد.
امیدوارم این مشکل به زودی حل بشه...

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
آقا این قضیه ی من درست شد برا دو روز!
الان وقتی میخوام کانکت کنم ارور میده وقتی تنظیمش میکنم موقعه تست برعکس دفعه های پیش IP رو ارور نمیده ولی موقع Connect به نت Failed میده! حالا چیزه جالب اینه که من همون موقع رفتم دیدم که میتونم دانلود کنم!!:-o اصلا نمیفهمم جریان چیه!
تازه چند ساعت قبل اینکه هی DC شه هی ارور PSN میداد و من رو Sign Out میکرد!!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟:-s
منم همین مشکل رو دارم ببینم کلا چجوری میشه اینترنت رو share کرد با کنسول ؟
من local area رو جفتشو بریچ میکنم بعد کانکشن وصل شدن به اینترنتم share میزارم اما موقع تست کانکشن ip رو succeeded میده اما اینترنت رو فیل میده اتفاقا میتونم در همین حال دانلود هم کنم بدون مشکل !!!؟؟؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر