آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
من از یه بنده خدایی دستگاه خریدم نمیدونم هکش چی بوده با هر پیلودی اینجکت بزنم اشکالی نداره ؟
برو تو گالری اگرفایل های هک رو نشون داد ببین هک شما چی هست بعد ماله خودتو بگیر
اگرم تو گالری نشون نداد دکمه R رو نگه دار بعد برو تو گالری نشون میده

nik2000

کاربر سایت
Dec 29, 2012
18
طبق این آموزش آپدیت کن به آخرین ورژن
آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ
مرسی خوب طبق اموزش میرم وقتی پیلود اینجکت میکنم از قسمت لانچ بعدش چنتا گزینه cfw sysnand و cfw emunand , stock sysnand , stock emunand میاد کدومو بزنم شما تو اموزش فقظ ذکر کردید cfw کدومش لطفا ؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
مرسی خوب طبق اموزش میرم وقتی پیلود اینجکت میکنم از قسمت لانچ بعدش چنتا گزینه cfw sysnand و cfw emunand , stock sysnand , stock emunand میاد کدومو بزنم شما تو اموزش فقظ ذکر کردید cfw کدومش لطفا ؟
عهههههههه بالاخره emunand اضافه کرد اتمسفر ؟ کنسولمو آپدیت کنم تاپیک رو ویرایش میکنم تو ورژن های قبلی همون لانچ رو میزدی فقط یه گزینه CFW داشت شما cfw sysnand رو بزن چون فک کنم فعلا اموناند باگ داشته باشه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
عهههههههه بالاخره emunand اضافه کرد اتمسفر ؟ کنسولمو آپدیت کنم تاپیک رو ویرایش میکنم تو ورژن های قبلی همون لانچ رو میزدی فقط یه گزینه CFW داشت شما cfw sysnand رو بزن چون فک کنم فعلا اموناند باگ داشته باشه

اضافه کرده اتمسفر و هکته هم اپدیت کن شده لمسی و گزینه های emunand هم تو هکته اضاف کرده برای راحتی بیشتر و خواستی انجام بدی هم حتما بکاب بگیر از مموری چون باید مموری یه قسمت بره برای emunand همه چی از نو باید راه بندازی و فقط مونده این اتمسفر یه گزینه مثل اجرا و نصب بازی از حافظه جانبی مثل فلش و هارد اضاف کنه با اون sxos برابر بشه

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
با سلام خدمت دوستان عزیز من به تازگی یک نینتندو سویچ کپی خور خریدم که با آخرین ورژن اتمسفر هک شده و ورژن دستگاه هم 8.1 است فروشنده به من میگه تو به وای فای وصل شو و دستگاه را هر وقت خواستی آپدیت کن میگه آپدیت مستقیم منجر به بن شدن کنسول نمیشه من میخواست از دوستان راهنمایی بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خوب EMUNAND چیه من گفتم اول:)
ناند مجازی روی مموری اس دی و خیلی وقته روی sx os هست به اتمسفرم یکماهی هست اضاف شده از ورژن 9 به اینور و تو یکی از تابیکها در موردش توضیح دادم و مثلا شما ناند اصلی کلین و بدون هک فریمور ورژن 4 هست و ناند روی مموری هک شده فریمور 8.1 که میشه سوییچ کرد بینشون
در مورد این چنتا ماژول توضیج میدید مثل LOCKPICK ,NXMTP.ldnmitm cfg.in home switch.hb app store.chech point بدهید که سیخ نزنیم
Checkpoint با برنامه چک پوینت از سیوها میتونید بکاب بگیرید و ریستور کنید که در واقع یکی از برنامه های خوب 3ds هم بود و از سیوهای دیگران هم میتونید استفاده کنید.
اپ استورم از اسمش پیداس دانلود برنامه ها و هومبرو های هکی برای سوییچ
لاک پیک هم کلیدهای سوییچ میتونید ازش بدست بیارد که البته با پیلود rcm لاک پیک راحتتره تا برنامش
nxmtp هم تو تابیک برنامه های کاربردی توضیح دادم با داشتن کابل usb-c و وصل کردن اون به کامپیوتر و اجرای این برنامه مثل گوشی اندروییدی مموری داخلی و ناند و مموری اس دی رو میتونید فایل منتقل کنید البته فایل بزرگتر از 4 گیگ ساپورت نمیکنه و ارور میده موقع انتقال ولی برای فایلهای کم حجمتر خیلی خوبه.
ldnmitm این یکی ماژوله که میشه باهاش بازیهایی که که لوکال لن ساپورت میکنن با دوستاتون بازی کنید بدون وصل شدن به سرورهای نینتندو که اونقدرها هم برای ماها کاربردی نیست.

با سلام خدمت دوستان عزیز من به تازگی یک نینتندو سویچ کپی خور خریدم که با آخرین ورژن اتمسفر هک شده و ورژن دستگاه هم 8.1 است فروشنده به من میگه تو به وای فای وصل شو و دستگاه را هر وقت خواستی آپدیت کن میگه آپدیت مستقیم منجر به بن شدن کنسول نمیشه من میخواست از دوستان راهنمایی بگیرم ممنون میشم کمکم کنید
سلام
اون فروشنده خیلی ببخشید غلط زیادی کرده و بله اپدیت میشه کرد ولی یک اینکه شناسایی دستگاتون میشه و بعدها بن میشید و نکته دوم شما همیشه اخرین فریمور رو با اینکار دانلود میکنید که اگه فریمور جدیدتر اومده باشه هک میپره تا موقعی هم که کاستوم فریمور ها بیاد باید صبر کنید یا اگه بکاب از ناند رو دارید باید ریستور کنید که همه چیتون مپره و از نو باید بازی نصب کنید و بکاب سیوها نداشته باشید باید از اول برید و اینکه همیشه دوستان میگن 90dns ست کنید یه موقع وصل نشید سرورهای نینتندو شما دیگه میخوای مستقیم هم اپدیت کنی و چندبار انجام بدی مثل خیلیهای دیگه بن میشه دستگات.

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
کلا من از زمانی که خریدم وای فای رو بستم و سعی میکنم از طریق انجمن اطلاعاتم را زیاد کنم و بعد از این که زلدا را کامل بازی کردم سعی کنم روی دستگاه کار کنم

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
یک موردی را هم که این فروشنده بی انصاف به من گفت که برای در اوردن مموری دستگاه رو خاموش نکنم و ریستارت کنم و بعد مموری را دربیارم این کار امکان پذیره

ا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر