آموزش آنلاین بازی کردن Rocket league PS4

bloodyclaw

کاربر سایت
Jan 13, 2014
30
نام
یوسف
سلام به دوستان
قبلا در این پست Rocket League | PS4 یک نفر برای آنلانن بازی کردن راکت لیگ یک روشی رو گفته بود که واقعا کار میکرد
.
آموزشش این بود :
تنظیمات اینترنت ps4 رو روی custom بزنید dns اول رو 8.8.8.8 و دومی رو 8.8.4.4 قرار بدید
پروکسی هم پورت 8080 و ادرس رو هم از سایت زیر بگیرید (توی قسمت فیلترهای سایت پورت 8080 رو انتخاب کنید)
من همینطوری خیلی راحت با پینگ 120-150 بازی میکنم
sslproxies.org
.
من تا یک ماه از این روش استفاده میکردم و خوب جواب میداد... الان یک ماهی هم هست دیگه نمیتونم از این روش برای آنلاین بازی کردن استفاده کنم ... جای DNS ها عوض کردم نشد... انواع پورت های رو امتحان کردم نشد... اما بعضی از دوستان میگن تونستن با این روش بازی کنن... شما دوستان این روشو امتحان کنید احتمالا براتون جواب بده...
.
حالا درخواستم از دوستان اینکه اگه روش دیگه ای برای آنلاین بازی کردن راکت لیگ میدونن حتما بگن ممنون میشیم...
چون واقعا آنلاین بازی کردن راکت لیگ یه چیز دیگست :)

mardak

کاربر سایت
Aug 20, 2012
4
بچها من یه روش با دی ان اس پیدا کردم ب خدا کار می‌کنه میخواستم بدم دی ان اس رو ولی بخاطر دلایلی ندادم اولا که بعضیا این رو میفروشن و فکر کنم این ازرشمنده و من رایگان گیرش آوردم بعد از یه هفته اومدم بدم مشکل همه حل شه ندادم از پسر عمومم پرسیدم گفت نده اینو این دی ان اسو بزنید دیگه پروکسی هم نمی‌خواد من باورم نمیشد ولی اومد با عرض پوزش🫂🙏
خوب به ما هم بگو دی ان اسی که کار می کنه رو دیگه. تو شخصی برام بنویس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر