آموزش آنلاین بازی کردن بازی Borderlands 2 ( نسخه کرک شده )

با سلام خدمت دوستان گل بازیسنتر

Borderlands2boxart3.jpg

این بازی که به تازگی ریلیز شده خیلی زود هم هک شد که میتونید توی این تاپیک آموزششو بخونید!

فقط بخش Co-op بازی در دسترس هست که قابلیت بازی کردن 4 نفره رو داره

آموزش:

1. اول از بازی رو نصب کنید و کرک SKiDOW رو بریزد و نرم افزار تانگل رو از لینک زیر دانلود کنید.
Tunngle_Setup_v4.4.1.3.exe - Tunngle Community

2. تانگل را باز میکنید و در قسمت سرچ تانگل نام Borderlands 2 را وارد میکنید و وارد یکی از روم های بازی میشوید.

3. سپس بازی رو اجرا کنید.

4. به قسمت تنظیمات بازی برید و قسمت Network setting رو به LAN تغیر بدید.

5. سپس برای جوین شدن به سرور های موجود در منو به قسمت find game وارد شوید و وارد یکی از سرورا بشید ولی اگه میخواین خودتون Host باشین تا ملت بهتون جوین بشن باید New game و یا Continue را بزنید.

6. Have Fun

نکات مهم:

1. خودتون که میدونید در بیشتر مواقع برای هاست شدن باید فایر وال ویندوزتون خاموش باشه و گرنه سرور قابل دیدن نیست!

2. بازی را در حالت Run as adminstrator اجرا کنید!

3. و اما تغیر نام خود در بازی :
به پوشه بازی رفته و فایلی که به نام SKiDROW در اونجا وجود داره رو با NotePad اجرا کنید و جلوی PlayerName اسم دلخواه خودتون رو وارد کنید و فایل رو سیو کنید

4. سعی کنید حتما از کرک SKiDROW استفاده کنید

-------

((( بازی 100 تا روم توی تانگل داره که هر کدوم که دلتون خواست میتونید برید ولی پیشنهاد میکنم به سرور Borderlands [IR]s برید که روم ایرانی هست )))

موفق باشید:D... :-*

آخرین ویرایش:

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
اگر UPDATE 2 رو بریزیم SAVE ها از بیین نمیره ؟

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

عجب بد بختی داریم ما حجم - پینگ - کرک - لگ

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگر UPDATE 2 رو بریزیم SAVE ها از بیین نمیره ؟

---------- نوشته در 12:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

عجب بد بختی داریم ما حجم - پینگ - کرک - لگ
فکر نمیکنم

با آپدیت هیچ بازیی سیواش نمیپره! ولی فکر کنم یک مشکلاتی پیدا کنه وقتی آپدیت میکنید!
چون یکی از دوستان اپدیت ریخته بود نمیتونست وارد سرورا بشه حالا من دیگه نمیدونم

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من چه طور میتونم هسات بشم ؟ من countiue رو زدم ولی دوستم نمیتونم منو تو find game پیدا کنه ! ولی همینطوریش با بقیه میتونیم بازی کنیم !

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
اقا منم که نسخه بلک باکس دارم میتونم با تانگل مولتی بزنم فقط کرکم اسکیدرو نیست چون با اون کار نمیکرد

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
آقا بازی رو که با اینترنت بالا میارم از همون اول شروع میکنه به گیر کردن و تیک زدن تو منو مشکل از کجاست؟!‌ اینترنت رو که قطع میکنم سرعت بازی درست میشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اقا منم که نسخه بلک باکس دارم میتونم با تانگل مولتی بزنم فقط کرکم اسکیدرو نیست چون با اون کار نمیکرد
با نسخه بلک باکس میشه
ولی با کرک غیر از اسکیدرو رو نمیدونم

تو سایتا که زده بود ترجیحا اسکیدرو

---------- نوشته در 05:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 PM ارسال شده بود ----------

آقا بازی رو که با اینترنت بالا میارم از همون اول شروع میکنه به گیر کردن و تیک زدن تو منو مشکل از کجاست؟!‌ اینترنت رو که قطع میکنم سرعت بازی درست میشه!
شاید از اختلالات اینترنتته
پینگت بده؟

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:59 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال! اگه کسی چیت یا ترینر بزنه تو تانگل بن میشه؟ یا با خیال راحت ادامه میده؟
نه باو تانگل از این چیزا نداره باو

ولی در کل پیشنهاد میکنم نزن
چیتر = نوب:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
منم تازه شروع کردم لول 3 هستم ولی خب تنها اصلا حال نمیده، با یه خارجیم که رفتم پینگم یه 2-3 هزاری میشد:|

هر کی خواست شروع کنه بگه با هم بریم :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم تازه شروع کردم لول 3 هستم ولی خب تنها اصلا حال نمیده، با یه خارجیم که رفتم پینگم یه 2-3 هزاری میشد:|

هر کی خواست شروع کنه بگه با هم بریم :|
اوایل تنهایی کیف نمیده بعد که به جلوتر میری و اسلحه های قدرتمند میگیری حال میده
تازه الان اگه بخوای با یکی که لولش 15-20 هست بازی کنی نابود میشی یک غولایی میان که نمیتونی نگاشون کنی:D من تجربه کردم روی لول یک رفتم به یک لول 15 ـی جوین شدم هر سه ثانیه یک بار میمردم:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اوایل تنهایی کیف نمیده بعد که به جلوتر میری و اسلحه های قدرتمند میگیری حال میده
تازه الان اگه بخوای با یکی که لولش 15-20 هست بازی کنی نابود میشی یک غولایی میان که نمیتونی نگاشون کنی:D من تجربه کردم روی لول یک رفتم به یک لول 15 ـی جوین شدم هر سه ثانیه یک بار میمردم:D
یه روم خارجی پیدا کردم از اول رفتیم ، بعد اینکه به Sanctuary رسیدم اونا رفتن پی کارشون، بقیشو با 2 تا خارجی دیگه رفتم. همشون هم لول خودم بودن اما خب خدارو شکر انگلیسیشون مثل خودم خوب بود و نوب و اینا نبودن. خلاصه یه 5 ساعتی معتاد کرد ما رو و خیلی حال داد :D

ولی از تیم ورک بازی خوشم اومده، مثلا سر بعضی از باس فایت ها دونفر adds ها رو میزدن دو نفر باس و، از این Get a kill to ress هم خوشم اومد جالب بود:D

فقط بعضی جاها از دیالوگا نمیشد چیزی فهمید چون مثلا سر فایت یهو یه دیالوگ میومد که رو اعصاب بود آدم نمیدونه بچسبه به داستان یا خود بازی :(

و لولم 10 شده، این siren ها فقط یه اسپل دارن که لاک میکنه یا بقیش بعدا باز میشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یه روم خارجی پیدا کردم از اول رفتیم ، بعد اینکه به Sanctuary رسیدم اونا رفتن پی کارشون، بقیشو با 2 تا خارجی دیگه رفتم. همشون هم لول خودم بودن اما خب خدارو شکر انگلیسیشون مثل خودم خوب بود و نوب و اینا نبودن. خلاصه یه 5 ساعتی معتاد کرد ما رو و خیلی حال داد :D

ولی از تیم ورک بازی خوشم اومده، مثلا سر بعضی از باس فایت ها دونفر adds ها رو میزدن دو نفر باس و، از این Get a kill to ress هم خوشم اومد جالب بود:D

فقط بعضی جاها از دیالوگا نمیشد چیزی فهمید چون مثلا سر فایت یهو یه دیالوگ میومد که رو اعصاب بود آدم نمیدونه بچسبه به داستان یا خود بازی :(

و لولم 10 شده، این siren ها فقط یه اسپل دارن که لاک میکنه یا بقیش بعدا باز میشه؟
داش چرا با خارجیا بیا روم Borderlands 2 [IR] بیا بریم بازی

ای دیم:
Majidred2011@yahoo.com اد کن تا هماهنگ کنیم

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
لولم پاینه یکم (13) و هنوز اولای بازیم (مرحله A Train To Catch، دو سه باری رفتم روم ایرانیا دیدم همه لول بالا هستن بیخیال شدم :D)

اما کلا جالبه اکثر مواقع لگ ندارم.
فقط این نینجا لوتینگ یکم رو اعصابه وسط باس فایت میبینی یارو داره لوت میکنه :D

(OffTopic: این امضاهاتونو از کجای سایت میسازید ؟ :o )

p.s : نسخه بازیتون چیه ؟ ماله من 1.03 هست اما به احتمال زیاد اگه یه لینک درست حسابی پیدا کنم آپ میکنم به 1.1.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر