Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,593

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
انتظار داشتم با توجه به صحبت یوسف مهدی:

برنده این ماه X1 باشه
منظورش دو هفته اول نوامبر بوده و مشخصا وقتی همچین چیزی میگه، یعنی اینکه تو اکتبر نتونستن بیشتر بفروشن وگرنه مثلا میگفت 5 هفته اخیر که شامل اکتبر هم بشه :D
==
Sunset Overdrive تو SKU رتبش نهم هست، نمیشه در مورد فروشش نتیجه گیری کرد چون فقط 4 روز اولش توی آمار حساب شده و باندل ها (با وجود محدود بودن) توی آمار حساب نشدن. باید منتظر موند و دید تا آخر سال چقدر میفروشه.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
13.5
اگه بخوایم آمار شیپ X360 و X1 رو مقایسه کنیم، X360 تا انتهای دسامبر 2006 تونست 10.4 میلیون کنسول شیپ کنه. X1 تقریبا 50 روز وقت داره که این عدد رو پشت سر بگذاره و به نظرم تا انتهای سال میتونه حدود 13 میلیون کنسول شیپ کنه.
حالا تا آخر سال خیلی اتفاق ها ممکنه بیفته اما فکر میکنم این 10 میلیون اورشیپ باشه:d
یعنی ماکروسافت باندلای خیلی زیادی از cod و as و سانست رو ریخته تو بازار و چون تخفیفات رو این باندل ها تا 5 ژانویه ادامه داره من فکر میکنم اینا پیش بینی تعطیلاتم تو این آمارشون لحاظ کردن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
حالا تا آخر سال خیلی اتفاق ها ممکنه بیفته اما فکر میکنم این 10 میلیون اورشیپ باشه:d
یعنی ماکروسافت باندلای خیلی زیادی از cod و as و سانست رو ریخته تو بازار و چون تخفیفات رو این باندل ها تا 5 ژانویه ادامه داره من فکر میکنم اینا پیش بینی تعطیلاتم تو این آمارشون لحاظ کردن
تا آخر سپتامبر که تقریبا 7.2 تا 7.5 میلیون کنسول شیپ کرده بود، فکر نکنم 5 میلیون کنسول واسه اکتبر تا دسامبر خیلی آمار عجیبی باشه :D سونی هم حداقل همین مقدار کنسول رو شیپ میکنه تو بازار. ضمن اینکه فکر کنم آمار Black Friday امسال خیلی خوب باشه، سونی باندل GTA و TLoU رو داره با قیمت 400 دلار، مایکروسافت هم باندل Halo و 30 دلار Gift Card با قیمت 330 دلار (اینا واسه Walmart هست ولی بقیه جاها هم باید همین باشه).

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مقایسه رو بزاریم کنار، در مجموع PS4 و X1 فروش خیلی خوبی داشتن تا الان و کلا از همه نظر نسبت به نسل قبل رشد داشتن. با این تفاسیر فاز انایی که هی زرت و زورت تحلیل میکنن میگن کنسول ها مردن و یا دارن میمیرن یا خواهند مورد چیه؟ ضمن اینکه با این تخفیف و آفرهای عجیب غریبی که سونی و مایکرو دادن (خصوصا نزدیک شدن به طرح آرمانی تعویض کنسول با دمپایی پاره، کولر خراب و کلا لوازم منزل مستعمل و کلیه اجناس تاناکورا) احتمالا جمعه سیاه و کلا آخر سال عجیب غریبی رو شاهد باشیم. حالا این وسط کی داره میمیره و یا کی از کنسول زده شده و کی نمیخره خیلی جای سوال داره!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سونی باندل های Black Friday رو رسماً معرفی کرد. یکی برای هاردکور جماعت, یکی برای کژوال جماعت :d

PS4 + GTA V + TLoU Remastered = 399.99$

nabyqivq8nkf3b193l8o.jpg

LEGO Batman 3 + LittleBigPlanet 3 = 399.99$

uf57q2ycdfb64yg3z6z5.jpg

PS4 on Black Friday: GTA V Bundle and LEGO Batman 3 Bundle ***8211; PlayStation.Blog

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
سونی باندل های Black Friday رو رسماً معرفی کرد. یکی برای هاردکور جماعت, یکی برای کژوال جماعت :d

PS4 + GTA V + TLoU Remastered = 399.99$

nabyqivq8nkf3b193l8o.jpg

PS4 on Black Friday: GTA V Bundle and LEGO Batman 3 Bundle ***8211; PlayStation.Blog
یا حضرت باندل:|:d
این شد یه باندل درست حسابی...2 عدد از بهترین بازیهای صنعت گیم تو یک سوپر باندل:bighug:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
نه این باندل رو واسه میلیون ها نفری که نسل پیش 360 داشتن و الان باید کوچ کنن و ps4 بخرن زده :D
محمد امین، خوشکل تکه می پرانی! :d الان که فروش سال X360 رو با X1 مقایسه می کنم، می بینم با این که 360 تک پلتفرم بود، باز X1 خیلی بهتر فروش کرده با این همه تبلیغات منفی علیه اش، با این حال فک نکنم درصد بالایی، اونایی که نسل پیش فقط X360 داشتن رفتن PS4 خریدن، بلکه اونایی که دو پلتفرم رو داشتن تصمیم گرفتن پلتفرم اولشون رو PS4 انتخاب کنن، این تعبیر درستتریه. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر