Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
13.5 میلیونی که اعلام شد (تا آخر سپتامبر) خودش آمار شیپ بوده، البته آمار فروش هم نزدیک به همین عدد بوده ولی در کل به نظر میاد از این به بعد هر دو شرکت آمار شیپ رو اعلام میکنن.
===
اگه بخوایم آمار شیپ X360 و X1 رو مقایسه کنیم، X360 تا انتهای دسامبر 2006 تونست 10.4 میلیون کنسول شیپ کنه. X1 تقریبا 50 روز وقت داره که این عدد رو پشت سر بگذاره و به نظرم تا انتهای سال میتونه حدود 13 میلیون کنسول شیپ کنه.
شیپ آمار درستی نیست و سونی هم یادم نمیاد آمار شیپ رو اینجوری با افتخار اعلام کنه ( اون 13 میلیون رو هم چند ماه بعد از اینکه گفتن 10 میلیون به مشتری فروختن اعلام کردن و گفتن این آمار ینی تعدا دستگاههایی که به گیمر ها فروخته شده). چون شیپ بر عکس فروش اصلا چیز قابل افتخاری نیست.

پ.ن: این Notifiaction واسه نقل قول چه خوبه :D چون من هفته ای یکی دو بار بیشتر به تاپیک آمار سر نمیزنم اونم وقتی آمار UK میاد :D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
اگر سونی هم انحصاری خودشو که God of war هستش سه نسخه قبلی رو یه نسخه میکرد و روی PS4 ارائه میکرد میتونست مثل Halo باعث رشد بشه ولی سونی فعلا خواب تشریف داره و سرمست غرور از پیروزی اولیه که این خطرناکه و با پشتیبانی ضعیفی که از PS4 میکنه عاقبت Vita نشه خوبه.فعلا تو بازار ایران و ظاهرا تو خیلی بازارها دیگه اقبال عمومی به PS3 و 360 و Ps2 و در هفته های اخیر Xboxone بیشتر بوده.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اگر سونی هم انحصاری خودشو که God of war هستش سه نسخه قبلی رو یه نسخه میکرد و روی PS4 ارائه میکرد میتونست مثل Halo باعث رشد بشه ولی سونی فعلا خواب تشریف داره و سرمست غرور از پیروزی اولیه که این خطرناکه و با پشتیبانی ضعیفی که از PS4 میکنه عاقبت Vita نشه خوبه.فعلا تو بازار ایران و ظاهرا تو خیلی بازارها دیگه اقبال عمومی به PS3 و 360 و Ps2 و در هفته های اخیر Xboxone بیشتر بوده.
سونی امسال انحصاری هاش زیاد نبودن (کمتر از قبل بودن) بخاطر این بود که 2013 رسما ترکونده بود PS3 رو و همه استودیو ها بازیشون رو داده بودن + پروژه Stig که احتمالا واسه 2014 برنامه ریزی کرده بودن:D
در کل سال های دیگه اینجوری نیست، یا بهتر بگم فکر نکنم اینجوری باشه:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
لول :))سر 50$ شده تخفیف دهشتناک و آفر غول آسا بعد سال پیش 100$ قیمت کمتر پشمک هم حساب نمیشد:d
والا من یادمه اون زمان دوستان میگفتند ارزون تر نیست کینکت هم داره همون عضو جداناپذیر و حیاتی رو عرض میکنم که بعد از جدا پذیر شدنش و قیمت مساوی هم خللی در روند ایجاد نشد ولی 50 دلار کمتر همراه با n تا باندل که در واقع 100 دلار کمتر میشه اگه دیگه بخواد در ماه عرضش اونم در US باعث رشد نشه باید تعجب کرد :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگه سونی بخواد باز دوباره کالکشن گاد آو وار رو بده بیرون باید به حالش گریه کرد!

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel

من به شخصه استقبال می کنم البته اگر این کار توسط خود Santa Monica انجام نشه (وقتشون رو به کل بزارن روی پروژه جدید PS4)
مگه شماها پس از کالکشن Halo به حال ماکروسافت گریه کردید !؟

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
مگه شما برای عرضه TMCC به حال مایکروسافت گریه کردین ؟ GOW کالکشن همونقدری برای ما ارزش داره که TMCC برای شما ارزش داره ! البته سونی هیچوقت همچین کار احمقانه ای نمیکنه !

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Rockstar یه اینفوگرافیک منتشر کرده که آمار بازیکنان GTA Online رو از اول اکتبر 2013 تا آخر اکتبر 2014 نشون میده

33,834,423 نفر
2,330,825,301 ساعت
GTA Online بازی کردن :d

اطلاعات زیادی توی عکس هست مثل تعداد عکس های گرفته شده با Snapmatics , تعداد اسلحه و ماشین های خریداری شده و ... :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مگه شماها پس از کالکشن Halo به حال ماکروسافت گریه کردید !؟
مگه شما برای عرضه TMCC به حال مایکروسافت گریه کردین ؟

مورد اول اینکه ماکروسافت TMCC رو به صد روش مختلف و بترتیب های مختلف و برای هزارتا کنسول و کوفت و درمون انتشار نکرد این کالکشن رو و فقط برای XOne داد که اونم لازمه بود چون در حال ساخت یه سه گانه جدید بودند .

مورد دوم هم اینکه بهرحال بعنوان یه GOW فن خیلی قدیمی به شخصه دیگه حالم بهم میخوره اگه یه کالکشن دیگه از سری GOW بدن و دقیقا اوج فلاکت سونی رو میرسونه همچین کالکشنی !

قرار باشه سونی کالکشنی بده بیرون معقول ترین گزینه Uncharted هست که همینم بعید .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
مگه شما برای عرضه TMCC به حال مایکروسافت گریه کردین ؟ GOW کالکشن همونقدری برای ما ارزش داره که TMCC برای شما ارزش داره ! البته سونی هیچوقت همچین کار احمقانه ای نمیکنه !
خودتونم درگیرید. بالاخره کاره خوبیه یا احمقانه؟
3 تا کالکشن فقط واسه ps3 داده از این بازی :| اتفاقا خودم اون کالکشن اول رو تهیه کرده بودم و بازی کردم و کلی هم لذت بردم. ولی وقتش نیست سانتا مونیکا یه بازی سانتا مونیکایی عرضه کنه؟ یه چی در حد Gow II
؟
کلا هرکی حرف بزنه فکر می کنین داریم به بازی توهین می کنیم! انقدر زود جوگیر نشین.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
شیپ آمار درستی نیست و سونی هم یادم نمیاد آمار شیپ رو اینجوری با افتخار اعلام کنه ( اون 13 میلیون رو هم چند ماه بعد از اینکه گفتن 10 میلیون به مشتری فروختن اعلام کردن و گفتن این آمار ینی تعدا دستگاههایی که به گیمر ها فروخته شده). چون شیپ بر عکس فروش اصلا چیز قابل افتخاری نیست.
لول :D سال ها هست سونی و مایکروسافت دارن آمار شیپ رو اعلام میکنن، حالا چون فروش PS4 عالی بوده و سونی چند سری آمار فروش به مشتری رو اعلام کرده دیگه آمار شیپ جالب نیست؟ بعدش مگه اینا کنسول ها رو شیپ میکنن تو دریا؟ :D شیپ میشه به فروشگاه و اونا هم میفروشتن به مشتری، مسلما وقتی فروش به مشتری کمتر بشه، شیپ به فروشگاه هم کمتر میشه چون کسی نمیاد الکی کنسولی که فروش نداره رو توی انبارش نگه داره.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
مورد اول اینکه ماکروسافت TMCC رو به صد روش مختلف و بترتیب های مختلف و برای هزارتا کنسول و کوفت و درمون انتشار نکرد این کالکشن رو و فقط برای XOne داد که اونم لازمه بود چون در حال ساخت یه سه گانه جدید بودند .
مورد دوم هم اینکه بهرحال بعنوان یه GOW فن خیلی قدیمی به شخصه دیگه حالم بهم میخوره اگه یه کالکشن دیگه از سری GOW بدن و دقیقا اوج فلاکت سونی رو میرسونه همچین کالکشنی !
قرار باشه سونی کالکشنی بده بیرون معقول ترین گزینه Uncharted هست که همینم بعید .

کدوم صد روش !؟ :|
اینا دو نسخه PS2 + دو نسخه PSP رو برای PS3 ریمستر کردن (البته بعدا اون دو نسخه PS2 برای Vita هم ریلیز شد)
در ضمن من گفتم اگر قرار باشه خود Santa Monica این کار رو بکنه اصلا عرضه نشه بهتره
ولی اگر بدن دست همون Bluepoint استقبال میشه
کسی هم مجبور نیست بخره

ـــــــــــــــــــــ

3 تا کالکشن فقط واسه ps3 داده از این بازی :| اتفاقا خودم اون کالکشن اول رو تهیه کرده بودم و بازی کردم و کلی هم لذت بردم. ولی وقتش نیست سانتا مونیکا یه بازی سانتا مونیکایی عرضه کنه؟ یه چی در حد Gow II
؟
کلا هرکی حرف بزنه فکر می کنین داریم به بازی توهین می کنیم! انقدر زود جوگیر نشین.

البته دوتا کالکشن (نکنه اون باندل کالکشن رو هم حساب کردید !؟ :|)
در ضمن عرضه اون کالکشنها هیچ ربطی به Santa Monica نداشت Bluepoint روشون کار کرده بود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کسی هم مجبور نیست بخره

اومدم تا پست رو ریپلای کنم ولی وقتی این جمله منسوخ و ناچار از بی جوابی رو دیدم فهمیدم جواب دادن بیهوده هست .

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
؟
عزیز نه فک کردم داری توهین میکنی نه جوگیر شدم. حرف اصلیم اینه که اگه این کالکشن برای PS4 عرضه بشه نباید به حال سونی گریه کرد چون کسانی هستن که بخوان این کالکشن رو با گرافیک بالاتر بازی کنن ( یا افرادی که نتونستن GOWIII رو بازی کنن ) و منظورم از احمقانه بودن این کار سپردن ساخت کالکشن به دست سانتا مونیکا بود که دقیقا خودتون هم اشاره کردید.
ولی وقتش نیست سانتا مونیکا یه بازی سانتا مونیکایی عرضه کنه؟ یه چی در حد Gow II

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر