Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این بحث ها و درگیری های تو اینترنت در مورد توم ریدر دقیقا چیزی هست که اسپنسر می خواد :D تا الانم که به شدت موفق بوده.

TacticalGenius#

این همه Hate که (دوباره) تو اینترنت نسبت به مایکروسافت راه افتاده هم همونیه که اسپنسر میخواد؟ :-/ :D

MissionBackfire#

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ای بابا:d تومب ریدر هرچقدر میفروخته الان داره 30% بیشتر میفروشه.حالا چه 2 نسخه میفروخت چه 20.000 تا, شکی نیست که اوضاعش از قبل بهتر شده
مثلا من احترامی که برای یه سری قائل بودم بعد از سعی کردن در تلاش برای پیچوندن این قضیه 24% اضافه شده.حالا این [بدون شک] نشون میده که توانایی های بعضیا منو تحت تاثیر قرار داده:d
بابا حالا عصبی نشو، بعد از سعی کردن در تلاش ینی چی؟ :D
عزیزم این الان فقط توسط xboxـیان خریداری شده چرا باید بایکوت بشه؟ این فحش کشی تو اینترنت دیگه ماکرو فنا رو که تحت تاثیر نمیزاره که بگن ما نمیخریم برعکس الان حتی اونایی که از تومب متنفر هم بودن رفتن خریدنش :D شما منتظر فروش کلی تومب باش.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این انحصاری شدن Tomb raider نصفش به خاطر عظمت خود عنوان هست به نظرم با انحصاری کردن این عنوان میخوان دست سازنده رو باز بزارن که بهترین گرافیک ممکن رو خلق کنه.. یک تیر دو نشون هست چون وقتی پورت دیگه‌ای نباشه راحت می‌تونن کار کنن روش..

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,986
نام
مهدی
Sony President Says PS4 Sales Are Above Original Projections

اینا خودشونم هنگ کردن بندگان خدا! :D

TombRider +30.25%
عجب بایکوتی کردن گیمرا این بازیرو:d

10 دقیقه هست دارم به این جمله فکر می کنم ولی Sarcasm سنگینی هست متاسفانه و من دچار سر در گمی شدم! :D
انتظار داشتید انحصاری Xbox 1 توسط دارندگان Xbox 1 بایکوت بشه؟ حالا نمی گم اگر روی PS4 عرضه بشه از اون طرف بایکوت می شه. فقط دوست داشتم بدونم انحصاری پلتفرم Y چرا باید از طرف دارندگان اون پلتفرم بایکوت بشه!؟

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
این همه Hate که (دوباره) تو اینترنت نسبت به مایکروسافت راه افتاده هم همونیه که اسپنسر میخواد؟ :-/ :D

MissionBackfire#

What ؟؟؟؟؟؟ :-o

به عنوان یه سونی و Tomb Raider فن دارم اینو میگم.

آیا یک شرکت با انحصاری کردن یک عنوان (حالا به صورت زمانی) هیت میشه؟؟؟

البته مسلما سونی فن ها ناراحت می شن اما Hate شدن صرف انحصاری کردن یک عنوان؟:-/

الان این حرکت مطمئنا خشنودی ماکرو فن ها رو داره.

اگر سونی انحصاری می کرد بازم میومدی می گفتی سونی هیت شده؟

بازم می گم به عنوان یه سونی فن و TR فن نظرم رو دادم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
What ؟؟؟؟؟؟ :-o

به عنوان یه سونی و Tomb Raider فن دارم اینو میگم.

آیا یک شرکت با انحصاری کردن یک عنوان (حالا به صورت زمانی) هیت میشه؟؟؟

البته مسلما سونی فن ها ناراحت می شن اما Hate شدن صرف انحصاری کردن یک عنوان؟:-/

الان این حرکت مطمئنا خشنودی ماکرو فن ها رو داره.

اگر سونی انحصاری می کرد بازم میومدی می گفتی سونی هیت شده؟

بازم می گم به عنوان یه سونی فن و TR فن نظرم رو دادم.

Internet != asheghangta
مفهوم شد واست؟:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بحث هیت و این چیزها رو لطفا تو این تاپیک ادامه بدید:
http://forum.bazicenter.com/thread91797/page9/

تاپیک آمار فروش هست، نه آمار هیت :D

محمد جان چه ربطی به هیت داره خبر امده گفته 30% به پیش فروش بازی زیاد شده این نه پولش به جیب من میره نه شما که بخوایم هیت بورزیم از اون طرف افشین امده میگه پس کجاست اون بایکوت که این همه فروش داره خوب شما بگو اینکه جواب افشین بدیم که خیلی جالب روی حرف اشتباه خودش داره پافشاری میکنه هیت ورزی به فروش 30% بازی ؟ من نمیدونم اگه قرار باشه همون کسایی که X1 خریدن بازی نخرن پس کی باید بازی بخره ؟ از اون طرف اگه موجب فروش X1 بشه میشه بهش گفت موفق بوده در جذب مخاطب با انحصاری کردنش نه با پیش فروشی که همیشه کمتر از بقه نسخه ها بوده خارج از اینه؟ بحث هم در مورد آمار فروش نه در مورد بحث انحصاری بودن TR اگه بحث خارج از تاپیک برخورد کن خیلی راحت ناظم شدی دیگه ;).

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
محمد جان چه ربطی به هیت داره خبر امده گفته 30% به پیش فروش بازی زیاد شده این نه پولش به جیب من میره نه شما که بخوایم هیت بورزیم از اون طرف افشین امده میگه پس کجاست اون بایکوت که این همه فروش داره خوب شما بگو اینکه جواب افشین بدیم که خیلی جالب روی حرف اشتباه خودش داره پافشاری میکنه هیت ورزی به فروش 30% بازی ؟ من نمیدونم اگه قرار باشه همون کسایی که X1 خریدن بازی نخرن پس کی باید بازی بخره ؟ از اون طرف اگه موجب فروش X1 بشه میشه بهش گفت موفق بوده در جذب مخاطب با انحصاری کردنش نه با پیش فروشی که همیشه کمتر از بقه نسخه ها بوده خارج از اینه؟ بحث هم در مورد آمار فروش نه در مورد بحث انحصاری بودن TR اگه بحث خارج از تاپیک برخورد کن خیلی راحت ناظم شدی دیگه ;).
متوجه نشدی چی گفتم :D دارم میگم بحث هیت به مایکروسافت و این چیزها که تو صفحه قبل مطرح شد رو اینجا ادامه ندید. بحث فروش و پیش فروش و همین آمار آمازون که مشکلی نداره، ولی بحث اینکه چون بازی انحصاری شد پس هیت ملت از مایکروسافت بیشتر شده ربطی به این تاپیک نداره.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:Dیه سوال از دوستان کمپین 30 درصد:
اعتقاد دارید این بازی فروش خوبی میکنه؟یعنی الان داریم نشونه هاشو میبینیم؟
البته 1 بشه 2 میشه 100 درصد :D
:D سر چیزی که همیشه مچ گیری میکردم حالا نوبت خودم شد...
Angry-Troll.png

یکی منو آتیش بزنه...WTF @$#$%^&%$#$%%*^%%$#

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این هم آمار منتشر شده از Amazon UK درباره فروش بازی‌ها در GamesCom:
1. FIFA 15 Ultimate Team Edition (PS4)
2. FIFA 15 Ultimate Team Edition (Xbox One)
3. FIFA 15 Ultimate Team Edition (Xbox 360)
4. FIFA 15 (PS4)
5. Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero Edition (Xbox One)
6. Call of Duty: Advanced Warfare - Day Zero Edition (PS4)
7. The Sims 4 - Limited Edition (PC DVD)
8. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (PS4)
9. FIFA 15 (Xbox 360)
10. Kingdom Hearts HD 2.5 Remix Limited Edition (PS3)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر