VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سونی اعلام کرده که PS4 پرفروشترین کنسول توی آمریکا بوده. همچنین مایکروسافت تصمیم گرفت که بالاخره کنسول X1 رو بدون کینکت و با قیمت ارزونتر عرضه کنه.

جزییات کامل خبر اینجا

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
وضعیت Xbox One تو سال اول بسیار بهتر از PS3 هستش.

ببخشید اما شما چطور XBOX ONE با PS3 که سال اول فاجعه تاریخی کنسول ها بوده مقایسه میکنی ؟ یعنی مقایسه حتی PS3 با XBOX ONE اشتباه با قیمت بالاتر PS3 نسبط به XBOX ONE در زمان خودش و نبود بازی درست درمون در سال اول که فاجعه تاریخی بود برای خودش نه بازی مولتی خوبی توسط سازنده ها براش ساخته میشد نه بازی انحصاری زیاد خوبی داشت نمیدونم واقعا الان چطور به این نتیجه رسیدین که وضعیت XBOX ONE از PS3 بهتره مشخصا PS3 فاجعه بود سال اول از همه نظر اما به قول خود دوستان لانچ تایتل های عالی بازی خوبی مثل TITANFALL هم که امده براش از طرف دیگه شبکه LIVE قوی داره به نسبط PS3 اون زمان یعنی هر جوری حساب کنیم مقایسه این دوتا خنده داره .

با بقیه بخش ها تا حدودی موافقم بعضی جا ها نه بعضی جا ها اره .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
تک تک بشمر هر چه قدر Destiny رو PS4 بیشتر فروخت سیستم سلر شد ده برابر بیشتر همونرو Halo TMCC واسه Xbox One می فروشه و سیستم سلر می شه.

شرط میبندی؟:D

يه کالکشن اساسا یه بازار نیچی داره. برای یک گروه و یک طیف خاص جذابیت داره؛ فن های چند آتیشه و کسایی که تازه میخوان ببینن اصلا هیلو چی هست. اساسا چیز خوبی هست، برای همون گروه که گفتن میتونه بینهایت جذاب باشه. اما توی بازار و زمانی که داریم درباری سیستم سلر شدن حرف میزنیم عملا اصلا حساب نمیشه. چون ان بخشی از بازار که مخاطب اصلی گیم ها هست ما گیمرهای فن نیستیم. اتفاقا برعکس ان دسته از گیمرهایی هستن که 90٪ بحث های روزانه و معمول ما (از جمله اینکه کی قوی تره، کی فریمش بالاتره و ....) براشون اصلا معنی نداره!

Destiny تبلیغات و جذابیتی که داره فراتر از این حرف هاست و قطعا و بدون شک جامعه خیلی خیلی بزرگتری منتظر هستن که تجربش کنن یا با ورود ان برن یه کنسول بخرن! حرفی که میزنی میتونه در مورد Halo 5 درست باشه. انم باز به موفقیت خود بازی و تبلیغاتش خیلی وابسته هست. اگه از نظر امتیاز هم بره بالای 90 و بترکونه قطعا بازار رو به نفع مایکروسافت منفجر میکنه و اساسی تکون میده اما از کالکشن هیلو من که شخصا انتظار زیادی نمیتونم داشته باشم!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا آماری از پیشفروش یا آمار بتای دستینی منتشر شده؟

پ.ن: بابا چقدر بحث میکنین آخه؟ این نسل زیاد این ماکروفنای عزیز رو اذیت نکنین دیگه. هرچی میگن بگین چشم :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
شرط میبندی؟:D

يه کالکشن اساسا یه بازار نیچی داره. برای یک گروه و یک طیف خاص جذابیت داره؛ فن های چند آتیشه و کسایی که تازه میخوان ببینن اصلا هیلو چی هست. اساسا چیز خوبی هست، برای همون گروه که گفتن میتونه بینهایت جذاب باشه. اما توی بازار و زمانی که داریم درباری سیستم سلر شدن حرف میزنیم عملا اصلا حساب نمیشه. چون ان بخشی از بازار که مخاطب اصلی گیم ها هست ما گیمرهای فن نیستیم. اتفاقا برعکس ان دسته از گیمرهایی هستن که 90٪ بحث های روزانه و معمول ما (از جمله اینکه کی قوی تره، کی فریمش بالاتره و ....) براشون اصلا معنی نداره!

Destiny تبلیغات و جذابیتی که داره فراتر از این حرف هاست و قطعا و بدون شک جامعه خیلی خیلی بزرگتری منتظر هستن که تجربش کنن یا با ورود ان برن یه کنسول بخرن! حرفی که میزنی میتونه در مورد Halo 5 درست باشه. انم باز به موفقیت خود بازی و تبلیغاتش خیلی وابسته هست. اگه از نظر امتیاز هم بره بالای 90 و بترکونه قطعا بازار رو به نفع مایکروسافت منفجر میکنه و اساسی تکون میده اما از کالکشن هیلو من که شخصا انتظار زیادی نمیتونم داشته باشم!

تمام حرفهات بازی با کلمات و کاملا بی معنی بود :D

اگر فروش هیلو مستر چیف کالکشن بیشتر از نسخه های فروخته شده دستینی ( باندل و بدون باندل ) روی PS4 شد 6 ماه حق نداری توی تاپیک های گیمینگ کلا پست بدی :D اگرم برعکس شد من پست نمی دم :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من نمیدونم ماکروفنا سرچی بحث میکنن!دیگه مثل روز روشنه که دستینی انحصاری پرفروش تری از H:MCC ـه, دستینی روی 4 تا کنسوله!حتی میتونه امسال 15 میلیون فروش کنه که میشه پرفروش ترین انحصاری سونی تابه حال!
یه بازی معمولی لانچ شد
پرفروش ترین بازی X1 شد لانچ معمولی؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
تمام حرفهات بازی با کلمات و کاملا بی معنی بود :D

اگر فروش هیلو مستر چیف کالکشن بیشتر از نسخه های فروخته شده دستینی ( باندل و بدون باندل ) روی PS4 شد 6 ماه حق نداری توی تاپیک های گیمینگ کلا پست بدی :D اگرم برعکس شد من پست نمی دم :D

فک کنم دوستمون بیشتر روی اون اختلاف 10 برابر شرط بستن :d
یعنی اگر دستینی 1 میلیون نسخه رو ps4 فروخت باید Halo بتونه 10 میلیون بفروشه. 2 برابر بیشتر از ظرفیت موجود xone در بازار :d

گرچه نظر شخصی من اینه که اگه رو هم همین بیشتر فروختن دستینی در ps4 هم شرط ببنده باز برنده هستش :d

این قضیه انحصاری بودن دستینی بر روی PS4 چیه که هی دوستان میگن :-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,517
نام
محمد
احتمال اینکه Destiny روی PS4 بیشتر از Halo Collection روی X1 بفروشه که خیلی زیاده :D ولی قضیه اینجاست که قطعا Destiny روی X1 هم خیلی خوب خواهد فروخت. حالا روی PS4 بیشتر میفروشه ولی جوری نیست که نسخه X1 ـش رو کسی نخره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,517
نام
محمد
نه قرار نیست که TF روی یه کنسول با اینستال بیس 5 میلیونی بیشتر بفروشه. بحث سر این هست که این بازی قرار بود باعث فروش کنسول بشه. یعنی قرار بود فروش وان رو حداقل توی آمریکای شمالی بیشتر از قبل بکنه ولی پرواضحه که کاهش قیمت تاثیر به مراتب بزرگتری داشته حداقل فروش رو طی یکماه دوبرابر کرد و باعث شده کمی فروش وان با PS4 توی آمریکای شمالی حالت رقابتی پیدا کنه کاری TF از انجامش ناتوان بود.

لطفا نگید که خودتون انتظار کمتر از چیزی که من گفتم داشتید
بحث سر اینه که فروش Titanfall رو یه لانچ معمولی دونستن، مشکل من با اینجای قضیه بود :D ضمن اینکه Titanfall روی X360 هم عرضه شده و اونجا هم فروش نسبتا خوبی داشته (به نسبت نسخه X1)، به نظرم اگه مایکروسافت اینو کلا انحصاری X1 می کرد، یه مقدار تاثیر بهتری روی فروش کنسول میزاشت.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بحث سر اینه که فروش Titanfall رو یه لانچ معمولی دونستن، مشکل من با اینجای قضیه بود :D ضمن اینکه Titanfall روی X360 هم عرضه شده و اونجا هم فروش نسبتا خوبی داشته (به نسبت نسخه X1)، به نظرم اگه مایکروسافت اینو کلا انحصاری X1 می کرد، یه مقدار تاثیر بهتری روی فروش کنسول میزاشت.

این حرفت رو من میپذیرم مشکل TF این بود که انحصاری مایکرو بود نه One

البته یکی دو تا تئوری هم من یه جا خوندم که بنظر خودم منطقی اومد گرچه اصراری ندارم کس دیگه ای هم با من موافق باشه.

TF اتفاقا سیستم سلر هم بود ولی فروش وان رو قبل از عرضش بالا برد نه در حین عرضه یا بعد از اون یعنی یه بخش شاید بشه گفت بزرگی از اون سه میلیون فروش اولیه One رو میشه مربط به TF دونست تا اون موقع فروش وان خیلی نزدیک با PS4 در حال حرکت بود بعد از اون بود که یواش یواش فاصله گرفت

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
XBOX ONE UK TOP 20
Code:
 [B]
Last Week | This Week | Title |  Publisher | Weeks on Chart
[/B]
  1 1 [B]TITANFALL[/B] ELECTRONIC ARTS (19) 
  4 2 [B]CALL OF DUTY: GHOSTS[/B] ACTIVISION BLIZZARD (37) 
  3 3 [B]WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER[/B] BETHESDA SOFTWORKS (9) 
  5 4 [B]FIFA 14[/B] ELECTRONIC ARTS (35) 
  2 5 [B]SNIPER ELITE 3[/B] 505 GAMES (4) 
  6 6 [B]WATCH DOGS[/B] UBISOFT (8) 
  8 7[B] FORZA MOTORSPORT 5[/B] MICROSOFT (35) 
  7 8 [B]EA SPORTS UFC[/B] ELECTRONIC ARTS (5) 
  9 9 [B]BATTLEFIELD 4[/B] ELECTRONIC ARTS (35) 
  10 10 [B]ASSASSIN'S CREED IV: BLACK FLAG[/B] UBISOFT (35) 
  14 11 [B]PLANTS VS ZOMBIES: GARDEN WARFARE[/B] ELECTRONIC ARTS (21) 
  12 12 [B]TRANSFORMERS: RISE OF THE DARK SPARK [/B]ACTIVISION BLIZZARD (4) 
  11 13 [B]KINECT SPORTS: RIVALS[/B] MICROSOFT (15) 
  13 14 [B]DEAD RISING 3[/B] MICROSOFT (35) 
  15 15 [B]MURDERED: SOUL SUSPECT[/B] SQUARE ENIX (7) 
  17 16 [B]LEGO MARVEL SUPER HEROES[/B] WARNER BROS. INTERACTIVE (34) 
  19 17 [B]TRIALS FUSION [/B]UBISOFT (14) 
  18 18 [B]THE AMAZING SPIDER-MAN 2 [/B]ACTIVISION BLIZZARD (10) 
  16 19 [B]RYSE: SON OF ROME[/B] MICROSOFT (35) 
  21 20 [B]TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION[/B] SQUARE ENIX (25)

XBOX 360 UK TOP 20
Code:
 [B]Last Week | This Week | Title |  Publisher | Weeks on Chart
[/B]

1 1 [B]MINECRAFT: XBOX 360 EDITION [/B]MICROSOFT (56)
  3 2 [B]GRAND THEFT AUTO V [/B]TAKE 2 (44)
  5 3 [B]WATCH DOGS[/B] UBISOFT (8)
  4 4 [B]FIFA 14[/B] ELECTRONIC ARTS (43)
  2 5 [B]PLANTS VS ZOMBIES: GARDEN WARFARE[/B] ELECTRONIC ARTS (21)
  8 6 [B]THE LEGO MOVIE VIDEOGAME[/B] WARNER BROS. INTERACTIVE (23)
  7 7 [B]TITANFALL[/B] ELECTRONIC ARTS (15)
  9 8 [B]TERRARIA[/B] 505 GAMES (13)
  12 9 [B]CALL OF DUTY: GHOSTS [/B]ACTIVISION BLIZZARD (37)
  10 10 [B]WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER[/B] BETHESDA SOFTWORKS (9)
  6 11 [B]2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL[/B] ELECTRONIC ARTS (14)
  14 12 [B]TRANSFORMERS: RISE OF THE DARK SPARK[/B] ACTIVISION BLIZZARD (4)
  15 13 [B]ASSASSIN'S CREED IV: BLACK FLAG[/B] UBISOFT (38)
  16 14 [B]LEGO MARVEL SUPER HEROES[/B] WARNER BROS. INTERACTIVE (36)
  11 15[B] SNIPER ELITE 3[/B] 505 GAMES (4)
  13 16 [B]BATTLEFIELD 4[/B] ELECTRONIC ARTS (38)
  18 17 [B]SKATE 3 [/B]ELECTRONIC ARTS (112)
  19 18 [B]ALIENS: COLONIAL MARINES[/B] SEGA (51)
  17 19 [B]GRID AUTOSPORT[/B] CODEMASTERS (4)
  20 20 [B]SOUTH PARK: THE STICK OF TRUTH [/B]UBISOFT (20)

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
امار فروش UK هفته منتهی به 19 July

1ircffcbuioaso3k5v92.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر