Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
خب دقیقا قضیه همونی بود که چند نفر تو Neogaf گفته بودن و من اینجا نقل قول کردم :D اون 77 میلیون مربوط به فروش مشترک PS2+PS3 بوده (62 میلیون تا آخر 2012 کاملا مربوط به PS3 و 15 میلیون هم فروش مشترک در سال 2012). وقتی اون آمار قبلی اومد ما گفتیم بهتره منتظر گزارش های مالی بمونیم ولی جواب های خیلی جالبی دریافت نکردیم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
در نهایت اینکه در هر حالتی PS3 پرفروشترین کنسول خانگی 2012 بوده است.

و این دقیقا حرفی که قبلا من زدم و دوستان ریختن سرم رو اثبات میکنه. اینکه این مایکروسافت هست که داره به زور Kinect و باندل ها 99 دلاری با سونی و PS3 رقابت میکنه. اگه کینکت یا آفرهای وحشتناک خوب مایکروسافت نبود 360 از دو سال پیش رفته بود قاتی باقالیا.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
خب گزارش مالی سونی هم اومد و همان طور که بنده و دوستان اشاره کرده بودند گویا گزارش IDC همان فروش PS3+PS2 بود.
خب در زیر می تونید جداول مربوطه را ببنید.فروش PS3 هم باید در حد همون فروش 360 باشه.با توجه به اینکه PS2 یه کنسولی هست که سال قبل هم به مقدار کمی شیپ شده بود.

آقا محمد شما که همین چند وقت پیش گفتی که این IDC آمار شیپ PS3 رو داده و تایپک زدی که PS3 از X360 پیشی گرفته و 1 میلیون جلوست .... چی شد ؟؟؟
حالا شد حرف شما و دوستان ؟؟؟؟؟:|Eru Ilúvatar اینو گفت نه شما ... خوبه حالا حرفاتون هست ... شیپ PS3 تبدیل شد به PS2+PS3 ؟>:d<

اگر به استناد حرف آقای Lord Zeus فرض کنیم ps2 حدود 4 میلیون نسخه فروخته باشه ، پس باید گفت کنسول PS3 هنوز مونده تا به X360 برسه البته با یک تفاوت کم...

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
و این دقیقا حرفی که قبلا من زدم و دوستان ریختن سرم رو اثبات میکنه. اینکه این مایکروسافت هست که داره به زور Kinect و باندل ها 99 دلاری با سونی و PS3 رقابت میکنه. اگه کینکت یا آفرهای وحشتناک خوب مایکروسافت نبود 360 از دو سال پیش رفته بود قاتی باقالیا.
نه که PS3 مدل جدید slim با قیمت کمتر به بازار نداد ، حتما به خاطر بازی های انحصاری سال 2012 بود ...

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
خب دقیقا قضیه همونی بود که چند نفر تو Neogaf گفته بودن و من اینجا نقل قول کردم :D اون 77 میلیون مربوط به فروش مشترک PS2+PS3 بوده (62 میلیون تا آخر 2012 کاملا مربوط به PS3 و 15 میلیون هم فروش مشترک در سال 2012). وقتی اون آمار قبلی اومد ما گفتیم بهتره منتظر گزارش های مالی بمونیم ولی جواب های خیلی جالبی دریافت نکردیم :D
قا محمد شما که همین چند وقت پیش گفتی که این IDC آمار شیپ PS3 رو داده و تایپک زدی که PS3 از X360 پیشی گرفته و 1 میلیون جلوست .... چی شد ؟؟؟
حالا شد حرف شما و دوستان ؟؟؟؟؟:|Eru Ilúvatar اینو گفت نه شما ... خوبه حالا حرفاتون هست ... شیپ PS3 تبدیل شد به PS2+PS3 ؟>:d<

اگر به استناد حرف آقای Lord Zeus فرض کنیم ps2 حدود 4 میلیون نسخه فروخته باشه ، پس باید گفت کنسول PS3 هنوز مونده تا به X360 برسه البته با یک تفاوت کم...
متاسفم واقعا...خیلی خوب می شد پست هام رو بادقت همون موقع بخونید تا متوجه بشید که من می گم idc گزارش مالی های خود سونی و ماکرو رو نقل کرده یعنی چی.
یعنی من حرف شما رو تایید نکردم؟؟نگفتم اون از روی گزارش مالی سونی هست؟؟؟
اینم لینکش... پست 7055
حالا خوبه اینجا فروم هست و پست ها سیو می شه تا بعدا کسی نتونه چیزی بگه.ولی هنوز هم اعتقاد دارم فروش ps2 در اون نیست که به چشم بیاد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
باندل 99 دلاری؟ فکر میکنی از این 10 میلیون کنسول چند تاش باندل 99 دلاری بوده؟ :D تخفیف های Black Friday رو دیدی؟ هر دو تا تخفیف های عالی داشتن، که البته خیلی هم خوبه این قضیه.
متاسفم واقعا...خیلی خوب می شد پست هام رو بادقت همون موقع بخونید تا متوجه بشید که من می گم idc گزارش مالی های خود سونی و ماکرو رو نقل کرده یعنی چی.
شما که رضایت دادی به حرف ما و من منظورم شما نبودی. پست های اون قضیه رو بخونید مشخص میشه منظورم چی بوده :D

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اینم لینکش... پست 7055
حالا خوبه اینجا فروم هست و پست ها سیو می شه تا بعدا کسی نتونه چیزی بگه.ولی هنوز هم اعتقاد دارم فروش ps2 در اون نیست که به چشم بیاد.

چرا حرف رو میپیچونی ؟!!؟!؟
شما گفتی که گزارش IDC هست که برگرفته از گزارش مالی سونی هست و اینکه طبق اون PS3 به تنهایی این فروش رو کرده نه با جمع بستن با PS2 ...
طبق اون PS3 یک میلیون بیشتر از X360 در کل شیپ داشته نه کمتر ....مغلطه نکن لطفا ...

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
برو پست ها رو بخون.من گفتم گزارش سونی.بعد دوستمون اومد گفت اون با احتساب فروش ps2 هست.منم قبول کردم.چون IDC از روی خود گزارش مالی نقل می کنه فروش رو و چون خود سونی فروش PS2 رو همراه با PS3 می ده در واقع این اتفاق افتاده.در ضمت گفتم که فروش PS2 فکر نمی کنم اصلا در حد بالایی باشه...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
اگه آمار فروش تو ماه اکتبر و آماری که چند وقت پیش سونی از فروش PS3 اعلام کرد رو بررسی کنیم، میشه تخمین زد که تو سال 2012 حداقل 2 میلیون PS2 شیپ شده.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
برو پست ها رو بخون.من گفتم گزارش سونی.بعد دوستمون اومد گفت اون با احتساب فروش ps2 هست.منم قبول کردم.چون IDC از روی خود گزارش مالی نقل می کنه فروش رو و چون خود سونی فروش PS2 رو همراه با PS3 می ده در واقع این اتفاق افتاده.در ضمت گفتم که فروش PS2 فکر نمی کنم اصلا در حد بالایی باشه...

دوست عزیز این بحث هم وقت من و شما رو میگیره و همینطور بقیه ... ولی شما تاکید داشتی که PS3 کنسول X360 رو گرفته رو رد کرده ... یه جا هم که محمد بهت گفت احتمالا PS2 قاطیش هست... خلاصه اصل حرف شما کلا این بود
حرفهای شما که قبلا زدید ::arrowd:

نوشته شده توسط mohammd007:
داری اشتباه می کنی.اگه آمار بالا درست باشه سونی امسال حدود 15 میلیون فروخته.یکم قبلش سرچ کن بعد بیا عزیز.
سونی تا پایان سال 2011 62 میلیون کنسول شیپ کرده بوده که در صورتی که به 77 میلیون برسه یعنی اماسلم همون 15 میلیون رو فروخته که رقم عجیبی نیست .. PS2 خیلی کمتر از اونیه که به چشم بیاد به نظرم.اما ممکنه به 500 هزار تا برسه

نوشته شده توسط mohammd007
سونی موفق شده است تا دسامبر گذشته در حدود 77 میلیون کنسول در بازار شیپ داشته باشد که در مقابل رقیب خود یعنی 360 در حدود 1 میلیون دستگاه بیشتر است.

فروش PS2 که شما میگی رو فقط و فقط نظر شما هست و هیچ اعتباری نداره ... مثلا Lord Zeus میگه حدود 4 میلیون .... یا محمد میگه 2 میلیون ...
پس فکت صادر نکن دوست من ... الان همه چی عوض شد ... شیپ PS3 به شیپ PS3+PS2 تغییر کرد و پیش گرفتن PS3 از X360 تبدیل شد به رسیدن PS3 به نزدیکی
X360 :| دنیای عجیبیه ... آدمها سریع تغییر میکنن ...:|

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شما هرجور می خوای فکر کن.من بارها تاکیر کردم IDC موسسه خیلی معتبری هست و گزارش هاش رو از خود سونی می گیره.حالا هر جور دوست داری فکر کن.بقیه می تونند قضاوت کنند.

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
حالا بحث رو ول کنید ولی دیر و زود این PS3 میاد و X360 رو میگیره ، اگر نشد بزنید تو گوش من :|

نیما خان من بازیت رو گرفتم پیمت رو برام باز کن بتونم بهت بگم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اگه آمار فروش تو ماه اکتبر و آماری که چند وقت پیش سونی از فروش PS3 اعلام کرد رو بررسی کنیم، میشه تخمین زد که تو سال 2012 حداقل 2 میلیون PS2 شیپ شده.

محمد مطمئنی !؟ :-/ 2 میلیون PS2 هیچ جوره راه نداره جون تو:D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
حالا هیچ کاری نداریم که کی رفت بالا .. کی رفت پایین .. کی 99 دلار داد کی 2000 دلار .کی با محصولات جانبی فروش میره .... کی خوبه کی بد ... کی 10 تا کنسول تو بازار ساپورت میکنه

یکی برای من این فروش 4 و 2 میلیونی ps2 رو روشن کنه .... ببینیم از کجا همیچین اماری صادر میشه ... ؟؟؟؟؟؟:-o:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر