AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
(BIGGEST PRE-ORDER UPLIFTS FOLLOWING E3 2015 (AMAZON.CO.UK

1. [FORZA MOTORSPORT 6 [1005%
  2. [STAR WARS BATTLEFRONT [857%
  3. [TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE [690%
  4. [UNCHARTED 4: A THIEF'S END [488%
  5. [FALLOUT 4 [467%
  6. [DEUS EX: MANKIND DIVIDED [382%
  7. [HALO 5: GUARDIANS [344%
  8. [ASSASSIN'S CREED SYNDICATE [243%
  9. [MADDEN NFL 16 [136%
  10. [FIFA 16 [76%
===

(MOST PRE-ORDERED GAMES/ACCESSORIES ANNOUNCED AT E3 2015 (AMAZON.CO.UK

1. RARE REPLAY
  2. GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION
  3. DOOM
  4. DISHONORED 2
  5. FINAL FANTASY 7 REMAKE
  6. GEARS OF WAR 4
  7. SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE
  8. HORIZON ZERO DAWN
  9. DISHONORED DEFINITIVE EDITION
  10. XBOX ONE ELITE WIRELESS CONTROLLER
source

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جا داره وسط خنده هاتون عرض کنم که این دو بازی به خاطر تخفیفای فوق العاده Summer sale استیم در بازه زمانی ۱۴ تا ۲۰ Jun انقدر فروختن ! همه زیر ۱۰ دلار قیمت داشتن . تعجبی هم نداره همچین آفری فروش زیادی هم در پی داره .
اتفاقا وقتی بازی مال 7 سال پیش تعجب هم داره :D اصلا میخواد تو Summer Sale شده باشه 1 دلار ؛ بازی مال امروز و دیروز نیست !! مطمئنا Fallout 3 تنها بازی نیست که همچین آفرهایی داشته ، هست !؟ :-/ :D
فروششون برمیگرده به معرفی نسخه 4ام :-"

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
جا داره وسط خنده هاتون عرض کنم که این دو بازی به خاطر تخفیفای فوق العاده Summer sale استیم در بازه زمانی ۱۴ تا ۲۰ Jun انقدر فروختن ! همه زیر ۱۰ دلار قیمت داشتن . تعجبی هم نداره همچین آفری فروش زیادی هم در پی داره .
فرقی توی حرف من ایجاد میشه؟ یعنی الان بتسدا حال نمی کنه که بعد از 7 سال هنوز ملت دنبال بازی هاشن؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اتفاقا وقتی بازی مال 7 سال پیش تعجب هم داره :D اصلا میخواد تو Summer Sale شده باشه 1 دلار ؛ بازی مال امروز و دیروز نیست !! مطمئنا Fallout 3 تنها بازی نیست که همچین آفرهایی داشته ، هست !؟ :-/ :D
فروششون برمیگرده به معرفی نسخه 4ام :-"
اصلا اینطور نیست و شما کلا از سامر سیل ها تعریف درستی نداری امین رضا جان :D توی استیم شرایط یه مقدار فرق میکنه با بازار فروش بازیهای کنسول و اینکه fallout 3 نسخه Game of the year edition بوده حاوی همه محتواهای اضافه ...با تخفیف ۷۵ درصدی حدود ۷ دلار و نیم بود اگه اشتباه نکنم ! (قیمت ها بستگی به ریجن استور داره )
ضمنا فروش این بازیها در این بازه زمانی مشخص فقط مختص Fallout 3 Goty نبوده که اینطوری نتیجه گیری کردی ! لیست فروش رو ببین خودش گویاست .

Counter Strike Global offence برای سال ۲۰۱۲ هست همینطور اسکایریم لجندری ادیشنش رو میبینی و Bioshock Triple pack با توجه به قیمت و محتواش که شامل هر سه عنوان از این سری هست یه باندل ۷۰ دلاری که با تخفیف حدود ۸۵ درصد به قیمت وسوسه انگیز ۱۰ دلار برای فروش گذاشته شد . حتی خودمم یک فروند ازش رو خریدم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
اصلا اینطور نیست و شما کلا از سامر سیل ها تعریف درستی نداری امین رضا جان :D توی استیم شرایط یه مقدار فرق میکنه با بازار فروش بازیهای کنسول و اینکه fallout 3 نسخه Game of the year edition بوده حاوی همه محتواهای اضافه ...با تخفیف ۷۵ درصدی حدود ۷ دلار و نیم بود اگه اشتباه نکنم ! (قیمت ها بستگی به ریجن استور داره )
ضمنا فروش این بازیها در این بازه زمانی مشخص فقط مختص Fallout 3 Goty نبوده که اینطوری نتیجه گیری کردی ! لیست فروش رو ببین خودش گویاست .

Counter Strike Global offence برای سال ۲۰۱۲ هست همینطور اسکایریم لجندری ادیشنش رو میبینی و Bioshock Triple pack با توجه به قیمت و محتواش که شامل هر سه عنوان از این سری هست یه باندل ۷۰ دلاری که با تخفیف حدود ۸۵ درصد به قیمت وسوسه انگیز ۱۰ دلار برای فروش گذاشته شد . حتی خودمم یک فروند ازش رو خریدم :D
این قضیه فروش دوباره قشنگ بعد معرفی F4 بود حالا تخفیف ها هم تاثیر داشته ولی دلیل اینکه اومده تو چارت دلیل اصلیش معرفی F4 بوده این Bioshock Triple pack هم یـ آفر خفنه و دلیلی نداشته برا نیومدن تو چارت پر فروش ترین ها ....

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

جواب سوال من رو ندادی ، غیر از Fallout 3 مگه بقیه بازی ها تخفیف خرکی نخوردن !؟
در مورد سال ها هم بگم که 2012 میشه 3 سال پیش ، 2008 میشه 7 سال پیش !! تفاوت وحشتناک زیاده :D
متوجه نشدم :-"

ضمن اینکه تا اون جایی که من میدونم فروش Fallout 3 دقیقا بلافاصله بعد از معرفی Fallout 4 به صورت فضایی رفت بالا و این اصلا یک هفته قبل از شروع Summer Sale بود ...
http://forum.bazicenter.com/thread96530/page17/#post3756074
طبق چیزی که اینجا زده شده Fallout 3 بازی 7 سال پیش با قیمت 20$ باز هم تو Top 10ـه :D اینو که دیگه قبول داری که نه آفری هست نه چیزی ، فقط تاثیر معرفی نسخه چهارمه !!
ببین این صحبتایی که من کردم هیچ ارتباطی با بد یا خوب بودن fallout نداره پس جبهه نگیر !
biggrin1.gif
جبهه کیه !؟ کیفیت کدومه !؟ :| کی اصلا حرف از کیفیت زد !؟ 8-|
ولش کن اصلا حرف همدیگه رو متوجه نمیشیم :D

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
جواب سوال من رو ندادی ، غیر از Fallout 3 مگه بقیه بازی ها تخفیف خرکی نخوردن !؟
در مورد سال ها هم بگم که 2012 میشه 3 سال پیش ، 2008 میشه 7 سال پیش !! تفاوت وحشتناک زیاده :D
متوجه نشدم :-"

ضمن اینکه تا اون جایی که من میدونم فروش Fallout 3 دقیقا بلافاصله بعد از معرفی Fallout 4 به صورت فضایی رفت بالا و این اصلا یک هفته قبل از شروع Summer Sale بود ...
http://forum.bazicenter.com/thread96530/page17/#post3756074
طبق چیزی که اینجا زده شده Fallout 3 بازی 7 سال پیش با قیمت 20$ باز هم تو Top 10ـه :D اینو که دیگه قبول داری که نه آفری هست نه چیزی ، فقط تاثیر معرفی نسخه چهارمه !!
ببین این صحبتایی که من کردم هیچ ارتباطی با بد یا خوب بودن fallout نداره پس جبهه نگیر ! :D fallout 3 بازی خوبیه فکر کنم رفع اتهام شدم الان !
خب اسکایریم هم برای 2011 و بایوشاک هم به ترتیب 2007 2010 و 2013 هست این شد دلیل ؟
خودت داری جواب خودتو میدی دیگه نیازی به توضیح من نداره . الان فروش نسخه Legendary Edition اسکایریم بیشتر از fallout 3 goty بوده . پس نتیجه بگیریم Elder Scrolls جدید رونمایی شده و دلیلش همینه ؟
رونمایی از نسخه چهارم fallout ارتباط زیادی با Offer های عالی استیم نداره و بحثش جداست .

پ.ن.راجع به اون بخشی که متوجه نشدی هم باز اشاره میگم اون آمار و لیست فروش دقیقا در روزهای Summer sale استیم هست که 22 jun (دیروز) هم به پایان رسید .

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
بعد از معرفي Shenmue 3 كلا دو نسخه اول توي آمازون قيمتشون از 8-12 دلار به حدود 80-120 دلار هم رسيد و خيلي ناياب شد(بدون اين كه تخفيفي باشه)

اينجام هر دو عامل معرفي نسخه جديد و تخفيف ها تاثير گذار بوده به نظرم:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
[MENTION=18370]Robin Hood[/MENTION]
امید ، اونجوری که من فهمیدم میگی F3 زیاد فروخته چون تخفیف زیادی خورده درسته ؟ :D یعنی معرفی نسخه 4 ـم و ... رو بی تاثیر میدونی کلا ؟ :D + با این رکوردهایی که استیم تو ثبت یوزر جدید و ... داشته روز به روز به تعداد پی سی گیمرها اضافه میشه و خیلی ها هستند که این شاهکار رو بازی نکردند و میخوان الان از فرصت استفاده بکنند :D

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
According To Amazon Pre-orders, Microsoft Won E3 2015

At E3 2015, Microsoft showcased an extraordinary lineup of Xbox One-exclusive titles and announced backward compatibility, fueling the greatest games lineup in Xbox history, this holiday and beyond. There were many reports that Microsoft won this year’s E3 show against Sony. Now, Amazon UK has revealed the pre-order data of console games following E3. It reveals that Xbox One exclusive Forza Motorsport 6 saw the biggest pre-order uplifts following E3 2015. Also, Rare Replay was the most pre-ordered game after E3 2015. Find the full list below.

Biggest pre-order uplifts following E3 2015

1. Forza Motorsport 6 – 1005%
  2. Star Wars Battlefront – 857%
  3. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 690%
  4. Uncharted 4: A Thief’s End – 488%
  5. Fallout 4 – 467%
  6. Deus Ex: Mankind Divided – 382%
  7. Halo 5: Guardians – 344%
  8. Assassin’s Creed Syndicate – 243%
  9. Madden NFL 16 – 136%
  10. FIFA 16 – 76%
Most pre-ordered games / accessories announced at E3 2015