victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
حالا نکته اینجاست که این آمار برا فقط امریکاست حالا اروپا و آسیا رو هم اگه جساب کنیم و آمار مشابه 7به 1 که تو اسپانیا و جود داشت رو در نظر بگیریم اختلاف خیلی وحشتناک زیاده!:d
البته فروش xo خوبه ولی این ps هست که رویایی عمل می کنه:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بیشتر از نیم میلیون کنسول تو 1 ماه اونم فقط تو آمریکا فوق العادست. بزنم به تخته :D
به نظرم ماه بعد با باندل GTA V فروشش بهتر از این ماه هم نباشه در همین حدود میشه

میگم NPD فقط امار فروش تو امریکا رو منتشر میکنه?
فروش سونی معمولا تو اروپا بیشتر از اکسباکسه فک کنم اگه امار فروش اونجا هم اضافش کنن اختلاف بیشتر هم میشه
آره NPD واسه آمریکاست . حالا آمریکا که بازار XBOX هست اینه، ببین تو اروپا چه خبره :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بیشتر از نیم میلیون کنسول تو 1 ماه اونم فقط تو آمریکا فوق العادست. بزنم به تخته :D
به نظرم ماه بعد با باندل GTA V فروشش بهتر از این ماه هم نباشه در همین حدود میشه

آره NPD واسه آمریکاست . حالا آمریکا که بازار XBOX هست اینه، ببین تو اروپا چه خبره :D

فعلا تا اونجایی که من میدونم خبری از باندل GTA V برای بازار آمریکا نیست و قراره تو اروپا رلیز شه. حالا شاید بعدا اعلام کنن شاید هم تا الان تایید شده من بیخبرم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فعلا تا اونجایی که من میدونم خبری از باندل GTA V برای بازار آمریکا نیست و قراره تو اروپا رلیز شه. حالا شاید بعدا اعلام کنن شاید هم تا الان تایید شده من بیخبرم.
نه منظورم کلا فروش PS4 بود. ولی مطمئنا واسه آمریکا هم در نظر میگیرن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نه منظورم کلا فروش PS4 بود. ولی مطمئنا واسه آمریکا هم در نظر میگیرن

مطمئنا سونی از خداشه منتها بستگی به توافقاتی داره که با راکستار دارن. از اونطرف راکستار شاید در این زمینه شاید بخواد هوای مایکرو رو هم داشته باشه. باید دید چی میشه

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
من خودم پلی ۴ رو دوست دارم ولی این فروش ضعیف مایکرو هم برا صنعت گیم و در نتیجه گیمرها خوب نیست. صنعت بدون رقابت برا مصرف کننده ها جالب نخواهد بود. رییس جدید مایکروسافت هم ک بنظر نمیرسه تمایلی به نگه داشتن بخش هایی از کمپانی داشته باشه ک دایم ضرر میدن. اگه این روند تا اخر نسل ادامه داشته باشه معلوم نیس چ ب سر اکسباکس بیاد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ولی نوامبر و دسامبر همون طور که قبلاً گفتم در حالت معمولی میتونه برای X1 باشه، مگر اینکه سونی باندل های خفن با قیمت های مناسب و تخفیف های خوب بده. هرچند در هر صورت Black Friday رو به X1 واگذار میکنه! :biggrin1:

بنظر من اینطور که تو میگی هم نیست و نمیشه. چون تو داری بر اساس شرایط نسل گذشته صحبت تحلیل میکنی. یعنی اگه شرایط عین نسل گذشته بود حرفت کاملا درست بود اما این نسل همه چیزش فرق کرده و اینکه کدوم کنسول بهتر میفروشه به شرایط مختلفی بستگی داره. شانس اصلی X1 در درجه اول تخفیف های عجیب غریب و آفرهای استثنایی خودش به همراه Halo و SO هست. از ان طرف سونی LBP3 رو داره ولی تو باندل ها شرایطش بهتره. هم GTAV و هم FC4. اما در مقابل همین "تجربه پلی استیشن" اگه واقعا یه چیز هیجان انگیز باشه میتونه تاثیر زیادی روی فروش PS4 بزاره. ضمن اینکه از انطرف علی رغم اینکه مایکروسافت این همه روی Fifa 15 و ان یکی بازیه تمرکز کرد و تخفیف داد و تبلیغ انحصاری کرد و ... اما بازم در نهایت فروش همشون روی PS4 بیشتر بود (توی آمریکا).

برعکس من فکر میکنم اینکه سه ماه پایانی رو کی میبره سوالی هست که به همین سادگی نمیشه بهش جواب داد. به شرایط خیلی زیادی بستگی داره. از جمله آفرهایی که هر دو شرکت میدونن و همچنین میزان بازخورد PSE و.... در کل هم باز شانس بیشتر و بهتر برای سونی هست. مگه اینکه مایکروسافت واقعا یک کار اساسی کنه. مثل تخفیف های خیلی زیاد و یا اینکه Halo و SO وحشتناک عالی موفق عمل کنن و قشنگ بازار رو به نفع مایکروسافت تکون بدن.

پ.ن: میگم حالا اینارو ول کنید، با تمام این تفاسیر الان Destiny کنسول سلر هست یا نه؟ lol

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من خودم پلی ۴ رو دوست دارم ولی این فروش ضعیف مایکرو هم برا صنعت گیم و در نتیجه گیمرها خوب نیست.
شما از کنسول افسانه ای ps2 که بدون کوچکترین رقیبی سلطان بی چون و چرای نسل در فروش بود ناراضی بودی مگه ؟ این بحث رقیب یه بحث کاملا اشتباه و باور غلط هست . اتفاقا بر عکس شرکت ها تمرکزشون رو می ذارن برای ساخت ip بر اساس سخت افزار یک کنسول در نتیجه ip ها بازدهی بهتری هم خواهند داشت .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
بنظر من اینطور که تو میگی هم نیست و نمیشه. چون تو داری بر اساس شرایط نسل گذشته صحبت تحلیل میکنی. یعنی اگه شرایط عین نسل گذشته بود حرفت کاملا درست بود اما این نسل همه چیزش فرق کرده و اینکه کدوم کنسول بهتر میفروشه به شرایط مختلفی بستگی داره. شانس اصلی X1 در درجه اول تخفیف های عجیب غریب و آفرهای استثنایی خودش به همراه Halo و SO هست. از ان طرف سونی LBP3 رو داره ولی تو باندل ها شرایطش بهتره. هم GTAV و هم FC4. اما در مقابل همین "تجربه پلی استیشن" اگه واقعا یه چیز هیجان انگیز باشه میتونه تاثیر زیادی روی فروش PS4 بزاره. ضمن اینکه از انطرف علی رغم اینکه مایکروسافت این همه روی Fifa 15 و ان یکی بازیه تمرکز کرد و تخفیف داد و تبلیغ انحصاری کرد و ... اما بازم در نهایت فروش همشون روی PS4 بیشتر بود (توی آمریکا).

برعکس من فکر میکنم اینکه سه ماه پایانی رو کی میبره سوالی هست که به همین سادگی نمیشه بهش جواب داد. به شرایط خیلی زیادی بستگی داره. از جمله آفرهایی که هر دو شرکت میدونن و همچنین میزان بازخورد PSE و.... در کل هم باز شانس بیشتر و بهتر برای سونی هست. مگه اینکه مایکروسافت واقعا یک کار اساسی کنه. مثل تخفیف های خیلی زیاد و یا اینکه Halo و SO وحشتناک عالی موفق عمل کنن و قشنگ بازار رو به نفع مایکروسافت تکون بدن.

پ.ن: میگم حالا اینارو ول کنید، با تمام این تفاسیر الان Destiny کنسول سلر هست یا نه؟ lol
فکر کنم باندل های FC4 و LBP3 فقط برا اروپاست ! اگه باندل GTA V رو برا امریکا هم بده که احتمالا میده شرایط خیلی خوب میشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من خودم پلی ۴ رو دوست دارم ولی این فروش ضعیف مایکرو هم برا صنعت گیم و در نتیجه گیمرها خوب نیست.

بهترین بازی هایی که من شخصا توی عمرم تجربه کردم مربوط به دوره PS1 و PS2 بوده. بیشتر IP های موفق و بزرگ و تاثیر گذار متعلق به همین نسل ها هستن، یعنی زمانی که PS عملا هیچ رقیبی نداشت و در عوض همه استدیوها با خیال راحت و تمرکز بیشتر برای این کنسول ها بازی میساختن.

البته من منکر خوب بودن رقابت نیستم. چون هرچی رقابت بیشتر میشه شرایط خصوصا برای گیمرهای انوری بهتر میشه. کاهش قیمت، آفرهای مختلف، باندل و .... اما اینکه بگیم تک قطبی شدن صنعت و تمرکز روی فقط یک کنسول به ضرر این صنعت هست کاملا اشتباهه. حداقل PS2 به تنهایی مثال نقض خیلی خوبی هست.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
صنعت گیم با زمان PS1 و PS2 فرق کرده. هزینه بازی سازی خیلی بالاتر رفته و شرکت ها رو فروش بالای بازی ها حساب باز میکنن. برا همین بازی ها رو سعی میکنن رو هر پلتفرمی که میتونن عرضه کنن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Ninendo در ژاپن 19 هزار قاب(برای New 3DS)فروخته.
Nintendo sold 19,000 New 3DS face plates for the Japanese launch - Nintendo Everything

- - -ویرایش - - -

Monster Hunter 4G در هفته اول خودش 1,446,289 نسخه رو تونسته به فروش بروسونه در ژاپن که 85.40 درصد از مقدار شیپ شده هست.(2 میلیون نسخه شیپ شده.)
MH4 در هفته اول خودش 1,715,060 نسخه و 91.96 درصد از مقدار شیپ شده رو به فروش رسوند در زمان خودش
Media-Create انتظار داره تا هفته ی سوم فروش بازی به 2 میلیون برسه.
MH4 بعد از 2 هفته 2,188,799 نسخه فروخت.
کپکام امیدواره تا اخر مارس 2015 حدود 3.9 میلیون نسخه از MH4G/U رو در سراسر دنیا شیپ کنه.
http://www.gonintendo.com/s/239757-japan-analyzing-monster-hunter-4-ultimate-s-launch-sales

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
تا به امروز فرنچایز هیلو بالغ بر 60 میلیون نسخه فروش داشته و بازیبازها بیش از 6 میلیارد ساعت هیلو رو در حین اتصال به XBLive به انجام بازی پرداختن
یک ماه قبل از عرضه Halo 4 گفته بودن سری بیشتر از 46 میلیون نسخه فروش داشته، از اون موقع هم Halo 4 عرضه شده و Halo: Spartan Assault. پس میشه نتیجه گرفت Halo 4 حداقل 13-12 میلیون نسخه فروش داشته :D واقعا فوق العاده هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر