Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
ببخشید شما اگه بخوای xbl انلاین بازی کنید ... میتونید این کار رو کنید ... ؟؟؟ ...

این پول گلد اخرش سودش مال خود خریداره که اگه بخواد بازی کنه ... تازه اینطوری براش راحت تر هم هست به علاوه کنسول 99 دلاری ... به جای اینکه 300 دلار پول کنسول بده ... 200 دلار پول گلد میده ... اونوقت این اسمش اقساطیه ؟؟؟؟
بیشتر مثل این میمونه که با خرید 2 سال عضویت گلد یه کنسول مجانی میگیرید
الان Xbox 360 250G قیمتش 300 دلاره، گلد دو سال هم در میاد 120 دلار، مجموعا 420 دلار. تو این سیستم فروش، Xbox 250G در میاد 100 دلار، گلد دو ساله هم میشه 360 دلار، یعنی مجموعا 460 دلار. الان شما به این چی میگی؟ اولا که مجموع مبلغ از خرید نقدی 40 دلار بیشتره. دوما ما اصلا گلد 2 ساله نداریم و نهایت کارت های Gold یک ساله هستن و بعید میدونم کسی یهو بره 2 کارت 1 ساله بخره :D پس این وسط مایکروسافت داره از راه فروش گلد 2 ساله، کنسولش رو میفروشه، من به همچین چیزی میگم فروش قسطی :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آمار فروش DmC در ماه ژانویه :

PS3 : 493,345
Xbox 360 : 248,784
مجموع : 742,129

شایعه شده توی Steam هم حدود 80,000 نسخه فروخته ولی خب، همونطوری که گفتم رسمی نیست.

ظاهرا آمار های NPD برای ماه ژانویه لیک شدند و به نظر میاد DmC بر خلاف DMC4 تنها موفق به فروشه 187,000 نسخه در ماه اول عرضه اش در آمریکا شده.

با وجود اینکه هنوز اعداد رسمی از سوی کاپکام اعلام نشده اند، اما به نظر میاد برعکس DmC نسخه های کلاسیک بازی فروش نسبتا خوبی داشته و تا به امروز کالکشن HD شده این عناوین بیش از 300,000 نسخه فروخته اند.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا

شایعه شده توی Steam هم حدود 80,000 نسخه فروخته ولی خب، همونطوری که گفتم رسمی نیست.

ظاهرا آمار های NPD برای ماه ژانویه لیک شدند و به نظر میاد DmC بر خلاف DMC4 این نسخه جدید تنها موفق به فروشه 187,000 نسخه در ماه اول عرضه اش در آمریکا شده.

با وجود اینکه هنوز اعداد رسمی از سوی کاپکام اعلام نشده اند، اما به نظر میاد برعکس DmC نسخه های کلاسیک بازی فروش نسبتا خوبی داشته و تا به امروز کالکشن HD شده این عناوین بیش از 300,000 نسخه فروخته.

تنها کسی که میتونه آمار تقریبی بده خودمم و از جمله کسانی که بازی رو تهیه کردم از استیم و هنو تمومش نکردم :d (تازه یدورم باید برای اچیواش برم ) علی مطمئن باش نسخه ی PC مرز 100 هزارتا رو راحت پشت سر گذاشته . یسری هم بازی رو تهیه کردنو برای تبادل با بازیهای پیش رو از جمله Tombraider و ... نگه داشتن. منتها اینقد نسخه های مختلف RU و free region و Retail و gift و ... داره که واقعا فقط باید از جمله کاربراش باشی تا بفهمی حدودا هر بازی چقد فروخته ;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تنها کسی که میتونه آمار تقریبی بده خودمم و از جمله کسانی که بازی رو تهیه کردم از استیم و هنو تمومش نکردم :d (تازه یدورم باید برای اچیواش برم ) علی مطمئن باش نسخه ی PC مرز 100 هزارتا رو راحت پشت سر گذاشته . یسری هم بازی رو تهیه کردنو برای تبادل با بازیهای پیش رو از جمله Tombraider و ... نگه داشتن. منتها اینقد نسخه های مختلف RU و free region و Retail و gift و ... داره که واقعا فقط باید از جمله کاربراش باشی تا بفهمی حدودا هر بازی چقد فروخته ;)

امیدوارم واقعا همینطوری باشه که میگی حمیدرضا :D حیفه بازی با همچین کیفیتی فروش ضعیفی داشته باشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
باشه آقا افتضاح بوده رفته حالا که چی
بزار چهار تا بازی براش بیاد اوقت میگم فروش یعنی چی فعلا عنوان خاصی نداره خریداران بهش جذب بشن COD و Assassins و ninja gaiden نشد بازی لانچ
همین قدر فروشش هم به خاطر NSMB بوده
توی E3 بازی های توپ معرفی میشن که فروشش رو میبره بالا

بزار و نزار رو ول کن شما هم بگزار 40 تا هیلو و 30 تا گرز و 16 تا فورزا برای 360 بیاد بعد ببین چه فروشی میکنه..!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بزار و نزار رو ول کن شما هم بگزار 40 تا هیلو و 30 تا گرز و 16 تا فورزا برای 360 بیاد بعد ببین چه فروشی میکنه..!
پس چی توقع داری کنسول بدون بازی تاپ بفروشه مگه مردم دیوانه هستن کنسول بخرن بدون بازی خوب
ببین بحث با یک سری از دوستان واقعا بی فایدست وقتی به فروش بالای Wii اشاره میکنی و میگی بیشتر از 20 میلیون نسبت به سایر کنسول ها فروش میکنه میگن ملت رفتن خریدن برای فان برو فروش نرم افزاری XBL رو نگاه کن !
وقتی میگی سری ماریو بیشتر از کل انحصاری های سونی فروش کرده میگن ماریو هم شد بازی !
وقتی فروش کمه میگن کنسول بدرد نمیخوره شکست بزرگ براش هست
خوب شماها اول با خودتون ببینید چند چندید بعد اینجوری بگید خلاصه اینو بگم فن بازی رو نمیشه گذاشت کنار
الان به فروش ویتا هم نگاه کنی میبینی تو همون گزارش نوشته ویتا فقط تونسته 30 هزار واحد بفروشه اما واقعا ویتا با اون سخت افزار عالی یک کنسول بدرد نخوره ؟
نه به خاطر اینکه براش بازی نیست

من که به شخصه از هیچ کنسولی بدم نمیاد و خودم دوست دارم HAlo و GEOW 3 تجربه کنم اما نمیدونم چجوری ملتی که کنسول رو هنوز از نزدیک ندیدن در موردش به راحتی قضاوت میکنن

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
پس چی توقع داری کنسول بدون بازی تاپ بفروشه مگه مردم دیوانه هستن کنسول بخرن بدون بازی خوب
ببین بحث با یک سری از دوستان واقعا بی فایدست وقتی به فروش بالای Wii اشاره میکنی و میگی بیشتر از 20 میلیون نسبت به سایر کنسول ها فروش میکنه میگن ملت رفتن خریدن برای فان برو فروش نرم افزاری XBL رو نگاه کن !
وقتی میگی سری ماریو بیشتر از کل انحصاری های سونی فروش کرده میگن ماریو هم شد بازی !
وقتی فروش کمه میگن کنسول بدرد نمیخوره شکست بزرگ براش هست
خوب شماها اول با خودتون ببینید چند چندید بعد اینجوری بگید خلاصه اینو بگم فن بازی رو نمیشه گذاشت کنار
الان به فروش ویتا هم نگاه کنی میبینی تو همون گزارش نوشته ویتا فقط تونسته 30 هزار واحد بفروشه اما واقعا ویتا با اون سخت افزار عالی یک کنسول بدرد نخوره ؟
نه به خاطر اینکه براش بازی نیست

من که به شخصه از هیچ کنسولی بدم نمیاد و خودم دوست دارم HAlo و GEOW 3 تجربه کنم اما نمیدونم چجوری ملتی که کنسول رو هنوز از نزدیک ندیدن در موردش به راحتی قضاوت میکنن

من دارم کلی میگم فروشش ضعیف هست برای یک کنسول نسل بعد...کاری به کنسولهای دیگه و خوب بودن یا بد بودن Wii U ندارم..
بازی هم تا حالا خوب براش اومده..
درضمن نیومدن بازی هم یک ضعف هست..

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من دارم کلی میگم فروشش ضعیف هست برای یک کنسول نسل بعد...کاری به کنسولهای دیگه و خوب بودن یا بد بودن Wii U ندارم..
بازی هم تا حالا خوب براش اومده..
درضمن نیومدن بازی هم یک ضعف هست..
درسته نیومدن بازی یک ضعف هست اما برای کنسولی که 3 ماه از اومدنش گذشته توقع داری چند تا بازی بیاد الان بالای 20 بازی براش موجود هست
شرکت که نمیاد یک دفعه تو 3 ماه 100 تا بازی براش بیرون بده ولی بازی هایی که فعلا اومده نمیتونه خیلی ها رو جذب خریدش کنه از بعد E3 فروشش مطمئناً بیشتر خواهد شد

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
خداییش تک ستاره این سبک بازیها فقط و فقط گاد آف واره!
از نظر نمره و نقدها که اون بالا میدرخشه هیچی از نظر فروش هم یه رویاس برای بقیه ناشرین:dیادمه سازنده های پرنس آف پرشیا بعد از عرضه آخرین شماره گفتن این گادآف وار اومده گند زده به بازار ما:dاصلا بازیاشون نمیفروشه در اون حد اینم که از دویل.شاخشون بایونتا و کسلوانیا بودن که 1-2 میلیون فروختن رو 2 تا کنسول از اون ور گاد3 رو فقط تا 4 میلیونش رو من خبر رسمی دیدم ازش:d

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
UK Charts

Here’s the chart so far

1. Aliens: Colonial Marines
2. Dead Space 3
3. FIFA 13
4. Call of Duty: Black Ops 2
5. Far Cry 3
6. Assassin’s Creed 3
7. Need for Speed: Most Wanted
8. Just Dance 4
9. Sonic & All-Stars Racing Transformed
10. Halo 4

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من واقعا نمیفهمم ملت چرا این most wanted رو میخرن.به شخصه 1 ساعت هم نتونستم بازیش کنم.forza horizon که سهله همون hot pursuit سال 2010 هم از این بازی بهتره.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
UK Charts

Crysis 3 nano-jumps to first place

Here’s this week’s UK chart in full
:

1. Crysis 3
2. Metal Gear Rising: Revengeance
3. FIFA 13
4. Call of Duty: Black Ops II
5. Aliens: Colonial Marines
6. Dead Space 3
7. Far Cry 3
8. Need for Speed: Most Wanted
9. Assassin’s Creed III
10. Hitman Absolution
11. Just Dance 4
12. The Elder Scrolls V: Skyrim
13. Sonic & All Stars Racing Transformed
14. Skylanders Giants
15. LEGO Batman 2: DC Super Heroes
16. Halo 4
17. LEGO The Lord of the Rings
18. Grand Theft Auto IV
19. The Sims 3
20. Forza Motorsport 4

MCV adds that there was only 5,500 copied between Crysis 3 and Metal Gear Rising: Revengeance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر