ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
NPD رو امیدوارم بچه ها زود تر بزارن

GOW III :evil:حسابی کولاک کرده
--------------------------------------------------
در نهایت اینکه امتحان واقعی برای PS3(بدون کاهش قیمت دوباره)از سپتامبر 2010 شروع میشه که با شرایط قیمتی یکسان با سال پیش به فروش میرسه که به نظر من این شرایط بازم با عرضه ی Move از بین میره...

ممنون ... روشن تر شدم :biggrin1: ...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
این یک ملیون گاو 3 :D فقط مال آمریکاس؟:eek:

آخه بازی 15 روز آخر مارچ اومد یعنی تو 15 روز انقدر فروخته؟؟؟؟؟:eek:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,230
نام
ماکان
نکته ای که توی این آمار برای من خیلی جالب هست در درجه اول میزان فروش Wii هست. من یادمه توی »ار قبلی که Wii به دلیل کاهش کنسول فروشش از 360 پایین تر شد همه (از جمله کارشناسان همین تاپیک!) گفتن دیگه کار Wii تمومه و از این به بعد هی فروشش کمتر میشه و ... اما میبینیم که الان که مشکل کمبود کنسول یکم بهتر شده بازم برگشت به صدر جدول فروش! البته اگه نینتندو بازم مشکل کمبود کنسول نداشت فروش Wii از این هم بهتر میشد.

فروش PS3 هم هرچند خوب بوده اما هنوز کمبود کنسول روش تاثیر داره. به عقیده اکثر کارشناس ها اگه مشکل کمبود کنسول نداشت به راحتی بیشتر از 400 تا میفروخت.

فروش GoWIII هم که دیگه رسما جای هیچ گونه حرفی رو نزاشته، البته چیزی هم جز این انتظار نمیرفت!

فروش FFXIII هم که به نظر من در مجموع خوب نیست! به شخصه انتظار داشتم روی دو تا پلتفرم بهتر از این حرف ها بفروشه....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,230
نام
ماکان
,بازارهای دیگه تکلیفشون مشخصه...

در مجموع (البته منهای ژاپن که اصلا بحثش جداست) فروش کلی بازی روی PS3 چهار برابر X360 هست!:D

ولی به نکته خنده داری اشاره کردی! حالا X360 این میزان فروش رو مدیون باندل بازی هست وگرنه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,230
نام
ماکان
نشد دیگه بابک! این حرف اصلا درست نیست، برات مثال هم میزنم! مثلا TRU اولین شماره از TR بود که برای PS3 امد اما تا انجایی که من آمارش رو داشتم (و اتفاقا توی همین ترد هم هست) نصف فروشش روی PS3 بود!

البته شاید این مساله توی چند مورد قابل مشاهده باشه اما کلیت نداره و مثال نقزش رو هم دیدی.

خود مایکروسافت با توجه به IB بهتر کنسولش توی آمریکا هم اصلا حدس نمیزد FFXIII روی PS3 بهتر بفروشه!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
نشد دیگه بابک! این حرف اصلا درست نیست، برات مثال هم میزنم! مثلا TRU اولین شماره از TR بود که برای PS3 امد اما تا انجایی که من آمارش رو داشتم (و اتفاقا توی همین ترد هم هست) نصف فروشش روی PS3 بود!

البته شاید این مساله توی چند مورد قابل مشاهده باشه اما کلیت نداره و مثال نقزش رو هم دیدی.

خود مایکروسافت با توجه به IB بهتر کنسولش توی آمریکا هم اصلا حدس نمیزد FFXIII روی PS3 بهتر بفروشه!
ماکان منظور من از برند فقط 360 نبود، کلا برند XBOX رو میگم! این اولین FFـی است که روی برند XBOX میاد، ولی TR (البته اگه منظورت Tomb Raider باشه!)، قبلا رو PS2 و PS1 هم اومده بود!

این رو همه میدونستند که FFXIII هر جایی، چه آمریکا و چه غیر آمریکا رو PS3 بیشتر میفروخت و کسی هم متعجب نشد از این موضوع! اگرم مایکروسافت حرف غیر از این زده، مشخصا بلوف بوده...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نکته ای که توی این آمار برای من خیلی جالب هست در درجه اول میزان فروش Wii هست. من یادمه توی »ار قبلی که Wii به دلیل کاهش کنسول فروشش از 360 پایین تر شد همه (از جمله کارشناسان همین تاپیک!) گفتن دیگه کار Wii تمومه و از این به بعد هی فروشش کمتر میشه و ... اما میبینیم که الان که مشکل کمبود کنسول یکم بهتر شده بازم برگشت به صدر جدول فروش! البته اگه نینتندو بازم مشکل کمبود کنسول نداشت فروش Wii از این هم بهتر میشد.

فروش PS3 هم هرچند خوب بوده اما هنوز کمبود کنسول روش تاثیر داره. به عقیده اکثر کارشناس ها اگه مشکل کمبود کنسول نداشت به راحتی بیشتر از 400 تا میفروخت.

فروش GoWIII هم که دیگه رسما جای هیچ گونه حرفی رو نزاشته، البته چیزی هم جز این انتظار نمیرفت!

فروش FFXIII هم که به نظر من در مجموع خوب نیست! به شخصه انتظار داشتم روی دو تا پلتفرم بهتر از این حرف ها بفروشه....
ضمن تشکر از شما ماکان عزیز به جهت یادآوری واقعه ی کربلای فوریه 2010(که درش Nintendo به سان سرور و سالار شهیدان به شهادت رسید)اگه ممکنه موارد Highlight شده رو شفاف تر توضیح بده.
ضمن اینکه بنده به عنوان یه علاقه مند به جنبه ی اقتصادیه محصولات الکترونیکی(نه کارشناس یا از این قبیل)اعتقاد راسخ دارم پس از عرضه ی Natal و Move و صد البته پایدار شدن این محصولات Wii تو سال 2011 نمایی بیش از تکه ای پلیت(نوعی آلیاژ فلز بسیار نرم که معمولاً از ورقه های آن جهت پوشاندن سقف های موقت استفاده میشود)با قیمت رقابتیه(Aggressive)کمی بیش یا کمتر از 100 $ نخواهد بود.
آخر سخن اینکه سابقه ی Nintendo نشون میده پریود بندی برای نسل جدید 5 سال به 5 ساله(به غیر از NES و SNES)این شرایط زمانی بود که کنسول Nintendo توان سخت افزاری قابل مقایسه و بعضاً بیش از رقبا داشت و نسل حاضر که...تکلیف رقیبا مشخصه با افزایش قابلیت های کنترلی عملاً حداقل 3 تا 4 سال دیگه به عمر سیستمشون(مفید)اضافه کردن،حالا باید دید ولی عصر جناب Iwata میتونه با استفاده از جادوهای بدست آورده شده از Mario,Super Mario,Paper Mario و Marioـها در طرح ها و مدل های مختلف ناگهان توان پردازش GPU رو از 480p به 1080p یا شایدم 3D افزایش بده یا نه!
Looking forward to it...
ضمن اینکه مقایسه ی فروش BioShock 2 و Battlefield:Bad Company 2 هم احتمالاً برای شما دوستان علاقه مند به مقایسه ی فروش نسخه های مختلف بازی ها جالب خواهد بود.

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
وقتی ps3خوب میفروشه طرفدارهاش خوب سرو سامون میدن به اینجا:biggrin1:
قبلا هر 2ماه 1بار 1صفحه چلو میرفت ولی الان......
شرمنده بابت spam

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این حرفی که زدی همون قدر
25r30wi.gif
داره که:
موئسس و رئیس استودیو Quantic Dream با سایت آلمانی Play3.de:
"ما بیش از 1 میلیون نسخه از بازی را به فروش رساندیم،این برای اشخاص زیادی شوکه کننده بود چرا که پیش بینی فروش برای این بازی بین 200 تا 300 هزار نسخه تخمین زده شده بود
-------------------
ماکان جان شما که دستی از دور بر اتش داری میشه اون ابلهی که تو ماکروسافت به این نتیجه رسیده رو معرفی کنی؟ بعد از 12 شماره اصلی و چندین اسپین اف تازه اولین شماره ش روی XB360 عرضه شده و به راستی شخص; حماقت زیادی احتیاج داره تا به این نتیجه برسه که عنوان مذکور میتونه فروش بیشتری نسبت به کنسولی داشته باشه که 6 شماره این فرنچایز رو از سالهای پیش تجربه کرده.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,230
نام
ماکان
این حرفی که زدی همون قدر داره که:

ماکان جان شما که دستی از دور بر اتش داری میشه اون ابلهی که تو ماکروسافت به این نتیجه رسیده رو معرفی کنی؟

البته عزیزم این حرف من نیست، وگرنه بنده به دلیل همون دستی که از دور تو آتش دارم میدونستم تو خواب هم همچین اتفاقی برای این کنسول نخواهد افتاد!

تازه اولین شماره ش روی XB360 عرضه شده

نشد! تا حالا سه تا Spin Off و یک بازی هم از سری اصلی FF برای Xbox و X360 منتشر شده و اصلا از این خبرهایی که تو میگی نیست.

ضمن اینکه بنده به عنوان یه علاقه مند به جنبه ی اقتصادیه محصولات الکترونیکی(نه کارشناس یا از این قبیل)اعتقاد راسخ دارم پس از عرضه ی Natal و Move و صد البته پایدار شدن این محصولات Wii تو سال 2011 نمایی بیش از تکه ای پلیت(نوعی آلیاژ فلز بسیار نرم که معمولاً از ورقه های آن جهت پوشاندن سقف های موقت استفاده میشود)با قیمت رقابتیه(Aggressive)کمی بیش یا کمتر از 100 $ نخواهد بود.

همین جمله ای که اینجا گفتی باعث شد دیگه حتی ادامه پستت رو هم نخونم! یعنی حرفت ته خنده بود! توی همین ترد و سایت های مختلف بیشتر از صد بار خوندم که Wiiاز فلان تاریخ به بعد دیگه فروشش افت میکنه و ... اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه اتفاقا فروشش خیلی هم بهتر میشه و روز به روز داره اختلافش رو با رقیب هاش بیشتر میکنه!

باور ندارید، شما زنده من مرده! یک سال دیگه و با عرضه Move و Natal محمد توی همین ترد میبینمت! یعنی اگه Natal یا Move تونستن کاری بکنن که فروش این دو کنسول یهو ده برابر بشه من به شخصا دیگه اصلا تو این سایت نمیام!

از این توهم ها زیاد زده شده و اکثر افراد بی اطلاع در این خیال بسر میبرن که تنها دلیل فروش بالای Wii کنترلر مخصوصش هست و اگه PS3 و X360 هم به کنترلرهای مشابه مجهز بشن انها هم میتونن فروششون رو ببرن بالا اما راز فروش Wii توی یک چیز دیگه هست!

اگه حوصله بحث منطقی داری بگو با دلیل بهت اثبات کنم چرا Natal و Move هیچ کاری نمیتونن بکنن!

آخرین ویرایش:

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
البته عزیزم این حرف من نیست، وگرنه بنده به دلیل همون دستی که از دور تو آتش دارم میدونستم تو خواب هم همچین اتفاقی برای این کنسول نخواهد افتاد!

نشد! تا حالا سه تا Spin Off و یک بازی هم از سری اصلی FF برای Xbox و X360 منتشر شده و اصلا از این خبرهایی که تو میگی نیست.

همین جمله ای که اینجا گفتی باعث شد دیگه حتی ادامه پستت رو هم نخونم! یعنی حرفت ته خنده بود! توی همین ترد و سایت های مختلف بیشتر از صد بار خوندم که Wiiاز فلان تاریخ به بعد دیگه فروشش افت میکنه و ... اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه اتفاقا فروشش خیلی هم بهتر میشه و روز به روز داره اختلافش رو با رقیب هاش بیشتر میکنه!

باور ندارید، شما زنده من مرده! یک سال دیگه و با عرضه Move و Natal محمد توی همین ترد میبینمت! یعنی اگه Natal یا Move تونستن کاری بکنن که فروش این دو کنسول یهو ده برابر بشه من به شخصا دیگه اصلا تو این سایت نمیام!

از این توهم ها زیاد زده شده و اکثر افراد بی اطلاع در این خیال بسر میبرن که تنها دلیل فروش بالای Wii کنترلر مخصوصش هست و اگه PS3 و X360 هم به کنترلرهای مشابه مجهز بشن انها هم میتونن فروششون رو ببرن بالا اما راز فروش Wii توی یک چیز دیگه هست!

اگه حوصله بحث منطقی داری بگو با دلیل بهت اثبات کنم چرا Natal و Move هیچ کاری نمیتونن بکنن!
لطف کنید بگید همگی استفاده میکنیم :eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر