آقای Kareem Choudhry مایکروسافت را ترک کرد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,662
نام
alireza
karim.jpg

پس از 26 سال کار در مایکروسافت، آقای Kareem Choudhry در حال خروج از این شرکت است. Choudhry مسئول کار بر روی پیشرفته‌ترین پروژه‌های مایکروسافت از جمله توسعه سازگاری برنامه‌ها با کنسول Xbox، سرویس ابری Xbox Cloud و بخش جدید هوش مصنوعی مایکروسافت بود. امروز آخرین روز کاری آقای Kareem Choudhry در مایکروسافت است. بخش بازی مایکروسافت به یکی از بزرگ‌ترین بخشهای پر درآمد مایکروسافت تبدیل شده است، به طوری که Xbox اکنون از خود ویندوز، به عنوان یکی از بزرگترین محرک‌های درآمد، پیشی گرفته است. مایکروسافت به سرعت در حال تکامل است و در مورد بازی‌ها و برای آینده‌ی ایکس‌باکس فکر می‌کند. مایکروسافت در حال تغییرات در تیم مدیریتی خود است. اما Windows Central گزارش میدهد که خروج Choudhry دوستانه و تصادفی بود و بخشی از برنامه سازماندهی جدید و گسترده‌ی مایکروسافت نبود.

مایکروسافت در یک یادداشت داخلی اشاره کرد که تیم هوش مصنوعی به زیر مجموعه سخت افزاری انتقال می‌یابد که باعث تسریع نوآوری در آن فضا میشود. مایکروسافت در حال کار بر روی فناوری یادگیری ماشینی برای بهبود گرافیک با نام DirectSR است. همچنین یک ابزار چت‌بات هوش مصنوعی Xbox را عرضه خواهد کرد تا به کاربران کمک کند که مشکلاتشان را در کنسول xbox حل کنند.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به نظر من اگر نگیم تنها آدم درست و حسابی مایکروسافت، میشه راحت گفت یکی از معدود آدم های درست و حسابی بود که از مایکروسافت جدا میشه.
هم از لحاظ دانش و هم از لحاظ کلاس کاری سطحش خیلی از باقی همکارانش قطعا بیشتر بود.
یکی از اعضای اصلی و یا همون مغز متفکر خیلی از پروژه های مهم مایکروسافت مثل کلاود بود و حتی به نظرم جایگزین خیلی خوبی برای فیل اسپنسر و تقریبا اکثر اعضای کنونی تیم مدیریت ایکس باکس بود.

من شانس اینو داشتم که دوبار باهاش صحبت کنم. یک بار زمان معرفی کلاود و یک بار هم پارسال موقع شوکیس.
حتی پارسال بهم میگفت تو ایران وی پی ان استفاده کنید تنها راه استفاده از کلاود همینه. در مورد قرمه سبزی و غذای ایرانی هم تونستیم با هم صحبت کنیم البته :D کلا آدم خاکی و درست حسابی بود.

امیدوارم یک جای درست و حسابی به کار خودش ادامه بده.

پ.ن: ایشون رو با یوسف مهدی اشتباه نگیرید یک وقت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,504
نام
مــاکــان
ایشون همونی نبود که 3-2 تا کنسول اخیر مایکروسافت رو معرفی میکرد یا آنباکس میکرد و توضیح میداد؟
من از xone X به این ور و نسل نهم ایشون تو ذهنمه ، قبلش رو یادم نمیاد.

یه جورایی تو ذهن من به عنوان مارک سرنی مایکروسافت جاافتاده بود.

• Like
Reactions: amir mokhtari

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ایشون همونی نبود که 3-2 تا کنسول اخیر مایکروسافت رو معرفی میکرد یا آنباکس میکرد و توضیح میداد؟
من از xone X به این ور و نسل نهم ایشون تو ذهنمه ، قبلش رو یادم نمیاد.

یه جورایی تو ذهن من به عنوان مارک سرنی مایکروسافت جاافتاده بود.
نه. اون همون یوسف مهدی بود. یک موجود دیگست اون که الان رفته تو تیم سرفیس تا اونجارو نابود کنه :D

amir mokhtari

کاربر سایت
Mar 20, 2024
29
نه. اون همون یوسف مهدی بود. یک موجود دیگست اون که الان رفته تو تیم سورفیس تا اونجارو نابود کنه :D
نه بابا همین بود
E3 2017 بود که اومد روی استیج برای معرفی مشخصات ONE X
و اینکه نمیدونم SX هر روز هیولا میخوره و این حرفا

• Like
Reactions: m.d.makan

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نه بابا همین بود
E3 2017 بود که اومد روی استیج برای معرفی مشخصات ONE X
و اینکه نمیدونم SX هر روز هیولا میخوره و این حرفا
زمان وان معمولی تا وان اس یوسف مهدی بود که کار انباکسینگ اینارو انجام میداد. من ذهنم رفت رو اون برای همین.

ولی درسته برای وان ایکس خودش بخش کوتاهی در خصوص سخت افزار صحبت کرد.
برای سری ایکس هم که همشون بودن دیگه و یک چیزی گفتن.
ولی در کل بیشتر برای کلاود شناخته میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر