آغاز پیش خرید نخستین بازی‌هایی که از Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کند

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#6.jpg
کاربران دو پلتفرم Windows 10 و Xbox One هم‌اکنون قادر هستند تا نخستین بازی‌هایی که از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کنند را پیش خرید کنند. فایل‌های ذخیره‌سازی و اچیومنت‌های هر بازی‌ای که از این قابلیت پشتیبانی کند، در هر دو پلتفرم Windows 10 و Xbox One قابل دستیابی خواهد بود.

از روز گذشته قابلیت پیش خرید نسخه‌ی PC بازی‌های Forza Horizon 3، Gears of War 4 و Recore که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند آغاز شده است. نخستین بازی‌ای که از این عناوین به زودی منتشر می‌شود، Recore خواهد بود که در تاریخ سه‌شنبه 23 شهریور ماه [13 سپتامبر میلادی] در آمریکای شمالی و در تاریخ 26 شهریور [16 سپتامبر] در اروپا عرضه خواهد گردید.

سپس بازی Forza Horizon 3 در تاریخ 2 مهر ماه [23 سپتامبر میلادی] برای خریداران نسخه‌ی Ultimate Edition و در تاریخ 6 مهر [27 سپتامبر] برای تمامی بازیکنان منتشر خواهد شد.

پس از این دو نیز، بازی مورد انتظار Gears of War 4 در تاریخ جمعه 16 مهر ماه [7 اکتبر میلادی] از راه خواهد رسید که در کنار پشتیبانی از قابلیت Xbox Play Anywhere، اجازه‌ی تجربه‌ی بخش‌های تک نفره، Horde و Co-op Versus را به صورت بین-پلتفرمی [Cross-Play] و همچنین خرید بین-پلتفرمی [cross-buy] می‌دهد.

از جمله‌ی دیگر عناوینی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند و به زودی عرضه می‌شوند می‌توان به Sea of Thieves، Halo Wars 2، Scalebound، Killer Instinct Season 3، State of Decay 2، Ark: Survival Evolved، Dead Rising 4، We Happy Few و Crackdown 3 اشاره کرد.
لینک منبع
 

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این vg247 جدا رفته قاطی باقالیا! دد رایزینگ 4 از این قابلیت پشتیبانی نمیکنه.
لیست بازیهایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند تو صفحه رسمی سایت اکس باکس هست و خبری از این بازی نیست.

Xbox Play Anywhere | Xbox
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر