آغازگر افسانه|معرفی و بیوگرافی شخصیت Link

بهترین افسانه زلدا از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه رو خوندم اوکارینا و ویند واکر چقدر جذابن! ویند واکر نیومده؟ پلتفرمش وییو ست فقط؟اون میجراز ماسک هم خیلی شاخه لامصب:D دوستش دارم و فن بازی شدم:D

• Like
Reactions: Android_game

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
همه رو خوندم اوکارینا و ویند واکر چقدر جذابن! ویند واکر نیومده؟ پلتفرمش وییو ست فقط؟اون میجراز ماسک هم خیلی شاخه لامصب:D دوستش دارم و فن بازی شدم:D
اکارینا که صد در صد!!!بعد 15 سال از عرضه اش هنوز هم ملّت با سر رام ـش رو دانلود می کنن و بازی می کنند! WW هم نسخه HD اش برا Wii U ـه.وگرنه نسخه اصلش برا GameCube ـه و با امولاتور GC میشه بازیش کرد!میجورا هم قبول دارم!بازی فوق العاده ای بود فقط یک کم شروع نا جوری داشت!
هدف مقاله همین ـه!اونی که نمیدونه بدونه و اونی که میدونه فن بازی شه!(عین خودم:d)

• Like
Reactions: Android_game

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
الان امضای خودت ویندواکر اچ دی شده ست؟ گرافیکش عالیه! خیلی دوستش دارم شاید مجابم کنه وییو بخرم
دقیقاً!مال من همون The Wind Waker HD ـه!خودم این بازی رو بی نهایت دوست دارمگرافیک Toon Shade اش یه حسّ آرامش فوق العاده ای داره!من یکی رو مجاب کرده Wii U بخرم!پولشم دارم فقط خانواده مخالفه(با کنسول کلّاً):(اصلاً مگه میشه زلدا رو ول کرد رفت سراغ کنسول های رقیب؟(البته که میشه ولی در مورد من اصلاً)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دمتون گرم!!! اگه الآن بیوگرافی یه NPC بازی MGS یا COD رو مینوشتم بیشتر بیننده داشت تا لینک!!!)x

بیوگرافی King of Red Lions و Ezlo اضافه شد
یه سری خوشگل کاری(اون خطوط تریفورس دار)هم اضافه شد

یک کم حمایت کنید مشتاق شم تا Zelda Universe رو بنویسم!بخش داستانی افسانه زلدا بحثش خیلی مفصّل تر از بیوگرافی فقط لبنک و یاراش ـه!
نامردی نکنید،نظر بدید و تو نظرسنجی شرکت کنید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
با تشکّر از حمایت بی نظیرتون:|

قابل توجّه خوانندگان دوست داشتنی،داستان Ocarina of Time آپدیت شد
و بیوگرافی Midna و Ciela هم به پست اوّل اضافه شدند

اینم گداشتم جهت خنده!!!همین دوشنبه منتشرش کردن
e4375487b3c0644f71aa371a631e44b2.jpg
=))
بهتر بود جای دادن لقب بهترین بازی دوران به OoT،لقب سوژه ده ترین بازی دوران رو بدن که بعد 16 سال دست از سرش بر نمیدارن

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
سلام
تو اکارینای زمان حتما باید کیف پول بزرگ داشته باشم تا بتونم ماهی بخرم و به jabu jabu belly ( اگه درست نوشته باشم ) برسم ؟ آخه من از اول اسکولاتا رو جمع نکردم . یه راهنمایی بکنید لطفا . من الان چی کار کنم ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
تو اکارینای زمان حتما باید کیف پول بزرگ داشته باشم تا بتونم ماهی بخرم و به jabu jabu belly ( اگه درست نوشته باشم ) برسم ؟ آخه من از اول اسکولاتا رو جمع نکردم . یه راهنمایی بکنید لطفا . من الان چی کار کنم ؟
کیف پول بزرگ که نه،ولی کیف پول متوسّط داشته باشی میتونی از مغازه Zora ها ماهی بخری که برا اون باید 15 تا اسکولاتا داشته باشی و بری تو همون خونه در دهکده کاکاریکو.ولی بیخیال اون مورد شو و از روش من برو.(روشی که عموماً مرسوم نیست)
بطری داری؟یادم رفته چجوری بدستش میوردی ولی باید بطری داشته باشی برا این کار
برو تو همون یه ذرّه آبی که کف شهر Zora هاست.اگه دقّت کنی متوجّه پرسه زدن چند تا ماهی میشی.برو روشون وایستا و بطری خالی رو تو C item هات بیار ازش استفاده کن.خود لینک بطری رو تو آب می کنه و از اون جا ماهی میگیره.تادا!!!حالا ماهی داری!صفحه قبل پرسیدی حدس زدم که این جا گیر کرده باشی خودم دردسر داشتم سرش تا روششو به طور اتّفاقی پیدا کردم!
موفّق باشی
دوستان جای دیگه ای از این بازی مورد داشتید بگید که کمکتون کنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از همون 15 نفری که تو نظرسنجی رای دادن بسیار تشکّر می کنم.
داستان OoT دوباره آپدیت شد.بخونید و لذّت ببرید
بیوگرافی Fi و Epona رو هم گذاشتم که حیفه از دست بدید
ممکنه داستان OoT رو به علّت طولانی بودن تو یه تاپیک دیگه قرار بدم تا اونایی که به طولانی بودن مقاله ایراد گرفتن یک کم راحت تر شن
مـــمنون همگی
:x

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
از همون 15 نفری که تو نظرسنجی رای دادن بسیار تشکّر می کنم.
داستان OoT دوباره آپدیت شد.بخونید و لذّت ببرید
بیوگرافی Fi و Epona رو هم گذاشتم که حیفه از دست بدید
ممکنه داستان OoT رو به علّت طولانی بودن تو یه تاپیک دیگه قرار بدم تا اونایی که به طولانی بودن مقاله ایراد گرفتن یک کم راحت تر شن
مـــمنون همگی
:x
بيوگرافي ايپونا!؟!؟!؟!؟!؟
خوب به جاش تترا رو ميزاشتي ديگه!!! منم ميدونم بايوش رو!هاهاهاهاهاهاهاها!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بيوگرافي ايپونا!؟!؟!؟!؟!؟
خوب به جاش تترا رو ميزاشتي ديگه!!! منم ميدونم بايوش رو!هاهاهاهاهاهاهاها!
مگه اپونا چشه!!این همه اسب رو به عنوان شخصیّت مکمّل تو بازیها در نظر میگیرند بعد اپونا نه!!؟
تـــترا رو خودم بیوگرافی شو میدونم!ولی اگه اونو بنویسم پشتش باید بیوگرافی افرادی مثل Sheikh و LineBack و.... رو هم میزدم!!که دیگه زیاد می شد.الآن هم بعد اینکه داستان Oracle of Ages رو اوّلشو نوشتم دیگه فقط به خاطر آپدیت OoT میام این جا و میرم سراغ تاپیک بعدی زلداییم
ایشالله تاپیک مهم بعدیم Zelda World ـه !!!اون جا حسابی به همه این ها رسیدگی می کنم;)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دم همه اون هایی که حمایت کردند گرم!!:bighug:
طبق معمول داستان OoT رو آپدیت کردم(البته این بار به دلایلی کمتر از گذشته)
اوایل داستان Oracle of Ages رو هم اضافه کردم که به نظرم قشنگ شده.بریئ و حتماً بخونید!

این دو تا کمیک هم جالب اند.حیفه از دست برند
2011-06-20-amd_corpse_run_11_06_20.png

2012-11-29-amd_corpse_run_12_11_29.png

• Like
Reactions: che-jaleb

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
آقا واقعا عالی بود.
خسته نباشی من خودم twilight princess را بازی کردم خیلی قشنگ بود ولی بازی یه خورده طولانی وپیچیده ای بود
یه جاهایی از بازی هم نفهمیده بودم که الآن کاملا فهمیدم و کلی حال کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر