آش رشته Resident Evil 6 هدیه کپکام به فن ها

تا چه اندازه به RE6 امید دارید..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
فکر کنم الان زود باشه در نظرسنجی شرکت کنیم.
ولی اگر بازی اینطور میخواد باشه که من بدجور ناامید شدم.
به این دلیل که یه موجی افتاده بود بین طرفداران این بازی از جمله خودم که شماره 6 بازی بر میگرده به حال و هوای 3 شماره اول.ولی رسما حدسمون اشتباه بود و بازی مثل 2 شماره پیش هستش.
اول ویدیو مخصوصا اون تیکه که چنتا ماشین دارن آتیش میگیرن بدجور من رو برد به حال هوای اویل 2 ولی بعدش یه هو همه چیز عوض شد.
:(

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
واقعا تیتر مناسبی بود
آش رشته کامل از سری ساختن
وجود انواع و اقسام سبک ها ( اکشن - ادوانچر - استیلث - کمدی - درام ... )
وجود انواع و اقسام اسلحه ها ( توپ - تانک - مسلسل )
اضافه شدن انواع فنون رزمی ( بخاطر علاقه ژاپنی ها به انیمه ناروتو تمام فنون ناروتو توش گذاشته شده، بعضی کارشناسان وجود گدومازو را در این شماره تایید کردن )
و سوپرایز آخر، وجود تمام شخصیت های کل سری RE فقط در یک بازی

در ضمن مسئولین کپکام در یک جمله، جوابی دندان شکن به همه طرفداران این سری دادن
" آش کشک خالته، بخوری پاته، نخوری پاته "

نمیدونم چرا هر وقت مدیران یا ناظمان پست میدن با این استقبال عظیم روبه رو میشن. به نظر من که تیتر مناسبی نبود. آش رشته:-&

اول ویدیو مخصوصا اون تیکه که چنتا ماشین دارن آتیش میگیرن بدجور من رو برد به حال هوای اویل 2 ولی بعدش یه هو همه چیز عوض شد.

نگران نباش آقا بازیه خوب میدن دست مردم.نگران نباش.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
نمیدونم چرا هر وقت مدیران یا ناظمان پست میدن با این استقبال عظیم روبه رو میشن. به نظر من که تیتر مناسبی نبود. آش رشته:-&

متاسفانه سه گزینه بیشتر نداشتم باید یکیش رو انتخاب میکردم..

آش رشته ، خر تو خر ، آجیل شب عید

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
برای اینکه ناظم و مدیر سری RE را شماره 5ش شروع نکردن و دقیقا نظر اون کسایی که استقبال کردن با نظر کسی که تاپیک را زده و میدونه هر چیزی که بریزن تو یه بازی دقیقا مثل درست کردن آش میمونه، یکیه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الان یعنی تو تریلر هر بازی یه سکانس یک ثانیه ای شبیه بازیهای دیگه بود ترکیبی از اونا هست!!!
اینقدر بازی رو نکوبید
سبک بازیها عوض شده اگه capcom بیاد عین اون نسخه های اول رو عرضه کنه خود شماها خیلیاتون اصلا خوشتون نمیاد و عقب مونده و تکراری خطابش میکنین!!

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
برای اینکه ناظم و مدیر سری RE را شماره 5ش شروع نکردن و دقیقا نظر اون کسایی که استقبال کردن با نظر کسی که تاپیک را زده و میدونه هر چیزی که بریزن تو یه بازی دقیقا مثل درست کردن آش میمونه، یکیه

بله بله کلا هر کی زورش بیشتره حرف درست رو میزنه:d

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
این بازی میتونه انقلابی در صنعت گیم ایجاد کنه. یه متود جدید. از فردا میشه پدر ترکیب چندین سبک در یک بازی. یادمه قدیما میگفتم ممکنه رزیدنت بعدی از پرتاب دمپایی و یا عربده کشی هم استفاده شه. واقعاً امکانش مهیا شده.. خودش یه نوآوریه به مولا :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بابا اینا را بیخیال تو تریلر اون یارو باحال بود با حرکات رزمی زانبیا را ناکار میکرد فقط یه کاتانا کم داشت:))
:|

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بابا اینا را بیخیال تو تریلر اون یارو باحال بود با حرکات رزمی زانبیا را ناکار میکرد فقط یه کاتانا کم داشت:))
:|
کپکام به من پیشنهاد داده کاتاناهام را بفروشم بهشون
گفتن هر نوع سلاحی تو بازی هست، از تبر گرفته تا کاتیوشا و گرینف و تانک ...
حتی گفتن ممکنه چند تا متال گیر هم بیارن :|
فقط کاتانای خوش دست نداشتن،

گفتم شرمنده، اینا ابزار کار منه :D

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
فعلا بخش Leon كمي مزخرف و ساير بخش ها بسيار مزخرف هستند . با كپكام ملعون هم آشنايي كامل داريم پس مي دونيم هيچ اميدي نمي شه به بازي داشت ....
ومن الله توفيق

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
در ناامیدی بسی امیدست پایان شبه سیه سپیدست.
البته این شب کپکام تمومی نداره با وجود مستر کنِدی هنوز امید هست.:d
یعنی امکان داره لیان هم راسنگان بزنه :d یا شدو کلون

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
این همه سبک تو بازی دیدیم ولی متاسفانه سبک ریسینگ و مخصوصا سیمولیشن ریسینگ تو بازی نیس:d........اینم اضافه کنن بازی میشه منبعی برای "مشاهده تمام سبکای بازیسازی در چند ساعت":d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر