آزادی شما در RAGE یک اصل نیست !

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
20110725rage.jpg

آقای Todd Hollenshead رییس شرکت معظم Id software طی مصاحبه ای که با Gamasutra انجام داده است نکاتی را بیان میکند که مطمئنا رفع کننده ی برخی ابهامات پیرامون عنوان تازه منتشر شده ی Rage خواهد بود ، وی در این مصاحبه گفت :
" Rage عنوانی نیست که شما در آن به اکتشافات طولانی و عمیق دست بزنید و اصلا برای این هم طراحی نشده است ! محیط های وسیعی که ما طراحی کرده ایم بستری است برای نبردهای شما و تلاش برای زنده ماندن نه جستجو های همراه با آرامش ، ما در نیازی نمیبینیم در عنوانی مانند Rage محیط ها را پر از اشیاء مخفی کنیم و شما را مجبور به کنکاش در آن ! این یک عنوان شوتر است . "
وی همچنین افزود :
" روش پیشروی شما در بازی اینگونه است که برای طی کردن مسیر گیم پلی A تا B می توانید راه ها و شرایط مختلفی را تجربه کنید اما ما همچنان با صراحت اعلام میکنیم شما با یک شوتر خطی طرف هستید ک البته امکان خلق تجربیات خاصی را به شما خواهد داد."
" انتخاب های داستانی نیز از بین چند انتخاب اصلی رقم خواهند خورد ولی این بدین معنا نیست که شما هرجور مایلید بازی را به پایان برسانید ، این چیزی نیست که ما در Id به آن معتقد باشیم ، ما در Rage به شما قول میدهیم هیچ گاه شما را مجبور به طی کردن مسیرهای تکراری نخواهیم کرد و البته این تصمیم شماست که یا Buggy های خودتان از جاده برای چندین بار لذت ببرید و مهم تر از همه فراموش نکنید Rage یک شوتر است .
Rage امروز در سراسر جهان برای هر سه پلتفورم PC ، PS3 و XBOX 360 منتشر شد و به انتظار چندین ساله ی هواداران شرکت محبوب Id پایان داد .

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دقیقا همون چیزی که برای Brink پیش اومد برا اینم داره پیش میاد !
امیدوارم سر اسکایریم چنین بلایی نیاد !
نمیدونم این حرفش چه معنی میده که گفته ما یه شوتر ساختیم ! .... پیش خودش نمیگه ملت منتظرا چیزی در حد بیوشوک و ... بازی کنن وگرنه میرن کالاف بازی میکنن !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
واقعا كه خوندن بعضي از اين پستا آدم رو متعجب مي كنه من نمي دونم اين چه دعواييه بعضي از دوستان راه انداختن.
جالبه طرف تا هم ديروز با RAGE ادعاي خدا پيغمبري مي كرد و هر جا كه خبري از RAGE مي شد اونو وصلش مي كرد به جان كارمك و واسه بقيه ي بازي ها شاخ و شونه مي كشيد.حالا اومده مي گه جان كارمك فقط تو كار گرافيك بوده.(البته نمي خوام اسم اين شخص رو ببرم فكر كنم دوستان متوجه شدن كه طرف صحبت بنده بيش تر با چه كسي هست) ولي باز مي گم خودمم قبول دارم كه جان كارمك يكي از بزرگان برنامه نويسيه و در اين شكي نيست ولي وقتي اين دوست عزيزمون مياد چنان تو اين سايت ادعا مي كنه كه ادم مي مونه چي بگه خود همين دوستمون بود كه سر نمرات GT5 داشت به خاطر نيم نمره زمين و زمان رو به آتيش مي كشيد حالا اومده اينجا داره واسه ما صحبت عادلانه مي كنه و خودم با نظر يكي ديگه از دوستان هم كاملا موافقم و فكر نكنم نيازي باشه كه اين دوست عزيزمون فردين انقدر بهش گير بده در سته 8.4 نمره ي خيلي خوبيه(كه احتمالا پايين ترم مياد) ولي وقتي اين بازي با اسم در كردن و اينجور حرفا ادعاي بهترين بازي سال و دهه(به قول همين دوستمون) رو داره و بعد اين همه گنده بازي مياد از يه سايت مي گيره 6 به نظرتون جالبه؟ يا مثلا يه 10 نمي گيره اين واقعا جالبه؟برادران من خوب نياز نيست وقتي روتون انقدر فشار وارد مي شه بياد اين نظراتو بخونين و كوركورانه از بازي طرفداري كنين و جنگ راه بندازين يه بازي وقتي در حد انتظار نيست و نمره پايين مي گيره يعني روش درست حسابي كار نشده ديگه حالا نمي دونم شما چرا نمي خواين مطلب به اين واضحي كه در حد آب خوردنه رو قبول كنيد.
كلا پيشنهاد مي كنم كه دست از اين بچه بازي ها وردارين و جاي اينكه بگين بقيه بي سوادن به خودتون تو آينه و بعدش به پستاتون يه نگاه بندازين.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
جالبه تا جایی که حافطه من یاری میکنه قبلا گفته بودم با یک بازی OW روبه روییم
حال با این تغییر موضع یکم بحث بالا میگیره و انتقاد ها هم بشتر میشه
بنظرم این بازی بدلیل وجود شخصیتی مانند جان کارمک زیاد یهنی اونورتر از زیادی هایپ شده که به ضرر اساسی این بازی بوده
دقیقا اتفاقی که برای C2 افتاد داره برای این بازی خوش ساختم میفته متاسفانه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
جالبه طرف تا هم ديروز با RAGE ادعاي خدا پيغمبري مي كرد و هر جا كه خبري از RAGE مي شد اونو وصلش مي كرد به جان كارمك و واسه بقيه ي بازي ها شاخ و شونه مي كشيد.حالا اومده مي گه جان كارمك فقط تو كار گرافيك بوده.(البته نمي خوام اسم اين شخص رو ببرم فكر كنم دوستان متوجه شدن كه طرف صحبت بنده بيش تر با چه كسي هست)
ایشونم کاملاً کار اشتباهی میکرده که هر جا خبر یا مصاحبه و حرفی در مورد این بازی به میون میومد، برای بزرگ نمایی سریع وصلش میکرده به کارمک! اینم نتیجه کار خودش هست و جایی برای گلایه نمیگذاره!
همه افرادی که به خاطر هایپهای نامناسب و بیجای ایشون مشکلات بازی رو پای کارمک میگذارن حق دارن.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خداییش راس میگه که به کوچکترین چیز ها هم اهمیت میدن:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا همون چیزی که برای Brink پیش اومد برا اینم داره پیش میاد !
امیدوارم سر اسکایریم چنین بلایی نیاد !
نمیدونم این حرفش چه معنی میده که گفته ما یه شوتر ساختیم ! .... پیش خودش نمیگه ملت منتظرا چیزی در حد بیوشوک و ... بازی کنن وگرنه میرن کالاف بازی میکنن !
کلا من هرچی fps از بتسدا بازی کردم مضخرف بوده:-&(ریجو هنوز بازی نکردم نزنید لطفا)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ایشونم کاملاً کار اشتباهی میکرده که هر جا خبر یا مصاحبه و حرفی در مورد این بازی به میون میومد، برای بزرگ نمایی سریع وصلش میکرده به کارمک! اینم نتیجه کار خودش هست و جایی برای گلایه نمیگذاره!
همه افرادی که به خاطر هایپهای نامناسب و بیجای ایشون مشکلات بازی رو پای کارمک میگذارن حق دارن.
منم دارم همينو مي گم آخه چه قدر بچه بازي و هايپ الكي؟ حالا ايشون تا همين ديروز مي گفت كه Killzone فقط گرافيكه و بازي نيست و اصل كار داستان بازيه حالا اومده مي گه كه فقط گرافيك مهمه و داستان تو يه همچين بازي(RAGE) ارزش نداره.
من در اين مورد ديگه چي مي تونم بگم؟ نمي دونم از پست هاي اين آقا بخندم يا گريه كنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر