آرشیو مجله(بازی نما-بازی رایانه-دنیای بازی)-۲تا اکشن فیگور-یک کنسول و آنچارتد ۳ کپی

مجلات این تاپیک به شدت باد کردن...به نظرتون باهاشون چیکا

• آتیش بزنم؟

رای‌ها: 6 24.0%
  • وقف عام کنم؟

رای‌ها: 2 8.0%
  • نگه دارم برا خودم

رای‌ها: 5 20.0%
  • مجانی بدمش به هرکی به این گزینه رای داد!؟

رای‌ها: 12 48.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

N.!.M.A

کاربر سایت
Rating - 100%
53   0   0
آرشیو مجله(بازی نما-بازی رایانه-دنیای بازی)

مجلات رو کسی خواست بیاد مفتی بهش بدم..حوصله و اعصاب تاپیک آپ کردن ندارم دیگه
۱-آرشیو مجله بازی نما
شماره های موجود :۴۱-۴۳-۴۴-۴۶ الی ۵۵....قیمت جدید :۱۵ هزار تومن...
توضیح:مجلات بدون پوستر و DVD میباشد...
---------------------------------------------------------------------------------
۲-آرشیو مجله بازی رایانه(از شماره ی ۱ تا ۳۵) شامل ۳۳ جلد===>فروخته شد...(sold)...
---------------------------------------------------------------------------------
۳-آرشیو مجله دنیای بازی
شماره های موجود از ۴۰ الی ۸۱.....قیمت جدید: ۲۰ تومن...
توضیح:شماره ی ۷۳ و ۸۰ رو ندارم...
بعضی شماره ها پوستر نداره(استفاده کردم)

Attachments

• IMG121.jpg
    IMG121.jpg
    216.7 KB · مشاهده: 417
  • IMG125.jpg
    IMG125.jpg
    118.6 KB · مشاهده: 274
  • IMG124.jpg
    IMG124.jpg
    137.7 KB · مشاهده: 250
آخرین ویرایش:
چه عجب...!!!
همینن دیگه ملت...!!طرف میگه کل آرشیواتو ۳۵ میخرم...تا تهش برو دیگه...
تو سرما و گرما به خاطر عشقی که به بازی داشتیم میرفتیم مجله میخریدیم...حالا با ۳۵ تومن میخوان زحمات ۷ ساله ی آدمو بخرن...!
من اینارو گذاشتم تا یکی مثل خودم پیدا شه بخره...۱۰ تومنم نمیدم..۱۲ تومنم نمیدم....فقط این قیمت پایه رو گذاشتم ببینم چند نفر علاقمندن...دیدم تعطیله...!
ولی تاپیکو آپ میکنم...شاید یکی واقعا منصف بود و درک کرد اینا چه ارزشی دارن

اخرش ارشیو بازینما رو چند میدی؟

اخرش ارشیو بازینما رو چند میدی؟
۴۰ تومن....

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

مجلات بازی نما و بازی رایانه به صورت کامل رزرو شدن توسط کاربر rsx.muhammad به قیمت ۷۰ هزار تومن....
اگه کسی بالاتر خواست در خدمتم اگه نه که هیچی تا اون موقع صبر میکنم...اگه معاملمون شد که هیچی...اگه نشد منصرف میشم...

آخرین ویرایش:
بازی رایانه برای من دیگه هماهنگ کردیم
شما که مارو به گرون فروش بودن و قیمت فضایی دادن (۳۱ مجله ۳۰ هزار تومن) متهم کردی...دیگه چیو میخوای بخری..؟
من جایی تحویل نمیدم...خریدار محترم تشریف میاره دم منزل تحویل میگیره

نیما بیا تو ذوق من نزن با موس وایرلس عوض کنیم جون تو خیلی تو کفم مخصوصا بازی نما ها چون من شرایط آرشیو کردنشو نداشتم و فقط چند شمارشو دارم چون شهرستانم و اینجا فقط بازی رایانه میارن .:x

نیما بیا تو ذوق من نزن با موس وایرلس عوض کنیم جون تو خیلی تو کفم مخصوصا بازی نما ها چون من شرایط آرشیو کردنشو نداشتم و فقط چند شمارشو دارم چون شهرستانم و اینجا فقط بازی رایانه میارن .:x
سلام...داداش شرمندتم..!خودتم تو تاپیکت قیمت موس رو زدی ۲۰ تومن...من هیچوقت نمیام ۵۱ شماره مجله رو ۲۰ تومن بفروشم(در ضمن موس هم به درد من نمیخوره چه وایرلس جه با سیم)
(قیمت پایه ۱۰ تومنم که زدم برا اینه که ببینم اصلا چند نفر طلبن که دیدن ۲-۳ نفرن همه هم همون ۱۰ تومن که واقعا باعث تاسفه...)
البته اینجا ایرانه دیگه و مردم هم......بگذریم

سلام...داداش شرمندتم..!خودتم تو تاپیکت قیمت موس رو زدی ۲۰ تومن...من هیچوقت نمیام ۵۱ شماره مجله رو ۲۰ تومن بفروشم(در ضمن موس هم به درد من نمیخوره چه وایرلس جه با سیم)
(قیمت پایه ۱۰ تومنم که زدم برا اینه که ببینم اصلا چند نفر طلبن که دیدن ۲-۳ نفرن همه هم همون ۱۰ تومن که واقعا باعث تاسفه...)
البته اینجا ایرانه دیگه و مردم هم......بگذریم
باور کن اگه مشتری بود و موس رو میدادم 20 تومن همون بیست تومن رو بهت میدادم اگرم 40 تومن بود همون 40 تومن اگه پول داشتم ماتل نمیکردم واقعا نمیدونم ملت چرا عادت دارم همدیگه رو اذیت کنن از روزی که تاپیک فروش زدم یارو میاد شماره حساب هم میگره موقع واریز که میشه خبری ازش نیست اعصاب آدم به کلی به هم میریزه فقط بدون که به محض اینکه موس فروش بره اگه بازی نما هات مونده باشن من طلبشونم صد در صد . ممنون

باور کن اگه مشتری بود و موس رو میدادم 20 تومن همون بیست تومن رو بهت میدادم اگرم 40 تومن بود همون 40 تومن اگه پول داشتم ماتل نمیکردم واقعا نمیدونم ملت چرا عادت دارم همدیگه رو اذیت کنن از روزی که تاپیک فروش زدم یارو میاد شماره حساب هم میگره موقع واریز که میشه خبری ازش نیست اعصاب آدم به کلی به هم میریزه فقط بدون که به محض اینکه موس فروش بره اگه بازی نما هات مونده باشن من طلبشونم صد در صد . ممنون
آره مردم آزار زیاده...ولی پول پست برات زیاد میشه برات نمیصرفه...
ما که تا دو سال دیگه از ایران میریم خدا رو شکر...این دو سالم خدا به خیر کنه

آره مردم آزار زیاده...ولی پول پست برات زیاد میشه برات نمیصرفه...
ما که تا دو سال دیگه از ایران میریم خدا رو شکر...این دو سالم خدا به خیر کنه
بابا من که عجله ای ندارم با پست عادی بفرستی حد اکثر 4 تومن میشه البته حدود 7 تا 10 روز طول میکشه تا برسه اما واسه کسی بده که عجله داشته باشه من عجله ای ندارم راحت تو یه جعبه بسته بندی میکنن 4 تومن میگیرن میفرستن پول پستش مشکل نیست مجله ها برام مهمن خیلی دوست دارم شماره های قدیمشو بخودنم چون فقط تجربه چند شماره از بازی نما رو داشتم و واقعا عاشقشم اما بازی رایانه رو اکثرشو دارم البته جدیداشو فقط بازینما برام مهمه از الان لحظه شماری میکنم که موش فروش بره راستش تو تا دو سال دیگه میری ولی ما حالا حالا ها موندگاریم و لا اقل با این مجله ها میشه چند ماهیشو گذروند :d خلاصه اگه تعویض کردی خیلی عالی میشه اگرم نه امیدوارم موسم زود فروش بره بگیرم ازت هر کی موس رو بخواد مستقیم شماره حساب ازت میگیرم که به حساب خودت واریز کنن و ممنون میشم شماره حسابتو برام پ.خ کنی . همراه با شماره تماس که خبرت کنم . دمت گرم

بابا من که عجله ای ندارم با پست عادی بفرستی حد اکثر 4 تومن میشه البته حدود 7 تا 10 روز طول میکشه تا برسه اما واسه کسی بده که عجله داشته باشه من عجله ای ندارم راحت تو یه جعبه بسته بندی میکنن 4 تومن میگیرن میفرستن پول پستش مشکل نیست مجله ها برام مهمن خیلی دوست دارم شماره های قدیمشو بخودنم چون فقط تجربه چند شماره از بازی نما رو داشتم و واقعا عاشقشم اما بازی رایانه رو اکثرشو دارم البته جدیداشو فقط بازینما برام مهمه از الان لحظه شماری میکنم که موش فروش بره راستش تو تا دو سال دیگه میری ولی ما حالا حالا ها موندگاریم و لا اقل با این مجله ها میشه چند ماهیشو گذروند :d خلاصه اگه تعویض کردی خیلی عالی میشه اگرم نه امیدوارم موسم زود فروش بره بگیرم ازت هر کی موس رو بخواد مستقیم شماره حساب ازت میگیرم که به حساب خودت واریز کنن و ممنون میشم شماره حسابتو برام پ.خ کنی . همراه با شماره تماس که خبرت کنم . دمت گرم
قربانت مصطفی جان...ولی همون طور که گفتم یکی آرشیو بازی نما و بازی رایانه رو ۷۰ تومن خواسته...تا هفته دیگه مهلت گرفته...اگه با اون معاملم نشد برا شما

قربانت مصطفی جان...ولی همون طور که گفتم یکی آرشیو بازی نما و بازی رایانه رو ۷۰ تومن خواسته...تا هفته دیگه مهلت گرفته...اگه با اون معاملم نشد برا شما
چشم گلم امیدوارم 70 تومن ببره و تو ام اینقدر ضرر نکنی شاید تا هفته دیگه تقی به توقی خورد و یه پول تو دست من اومد که اگه اون خدایی ناکرده پشیمون شد من با قیمتی نسبتا مناسب ازت بردارم ( البته از خدا پنهون نیست از تو چه پنهون از خدامه پشیمون شه ولی راضی نیستم تو ضرر کنی :d ) . خب خدا رو شکر لا اقل خیالم راحت شد که اولویت دوم با خودمه . دمت گرم خیلی حال دادی :x

آقا توی این مجلات راهنمای قدم به قدم بازیها هم هست اگه هست کدومشه ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or