z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
چندتا عکس از 4 شماره نخست بازیرایانه:
شماره 1- شهریور 80
شماره 2 -مهر 80
شماره 3- آذر 80
شماره 4- دی 80

171389

171390

171391

171392

171393

171394

171395

171396

شاید باورتون نشه اینهارو بعد از سالها آوردم بیرون و بعد از دیدنشون اشک تو چشمام جمع شد. چه دورانی بود...
گفتم با شما هم به اشتراک بزارم. این 4 شماره رو در اسرع وقت براتون اسکن میکنم...

WB_BMR

کاربر سایت
Nov 10, 2020
8
سلام دوست عزیز و گرامی اولاً ازت بابت این کار زیبات و تهیه این آرشیو فوق العاده تشکر میکنم اما ازت درخواست دارم اگر امکانش هست شماره 44 و 50 و 62 رو هم اضافه کن تا این آرشیو بی نظیر و عالی از شماره 24 به بعد کامل بشه. پیشاپیش تشکر، موفق و پاینده باشی.

WB_BMR

کاربر سایت
Nov 10, 2020
8
سلام دوست عزیز و گرامی اولاً ازت بابت این کار زیبات و تهیه این آرشیو فوق العاده تشکر میکنم اما ازت درخواست دارم اگر امکانش هست شماره 44 و 50 و 62 رو هم اضافه کن تا این آرشیو بی نظیر و عالی از شماره 24 به بعد کامل بشه. پیشاپیش تشکر، موفق و پاینده باشی.

یک نکته رو یادم رفت بگم : تو لیست گفته شده که شماره 44 موجود نیست اما هست و به اشتباه گفته شده موجود نیست، وقتی شماره 45 رو دانلود کردم دیدم شماره 44 هستش و شماره 46 شماره 44 هستش، شماره ای که موجود نیست شماره هایی که بعد از شماره 24 موجود نیستن شماره های 46 و 50 و 62 هستن.

• Like
Reactions: Reza0017

WB_BMR

کاربر سایت
Nov 10, 2020
8
یک نکته رو یادم رفت بگم : تو لیست گفته شده که شماره 44 موجود نیست اما هست و به اشتباه گفته شده موجود نیست، وقتی شماره 45 رو دانلود کردم دیدم شماره 44 هستش و شماره 46 شماره 44 هستش، شماره ای که موجود نیست شماره هایی که بعد از شماره 24 موجود نیستن شماره های 46 و 50 و 62 هستن.

یک اشتباه تایپی در کامنت دوم پیش اومد که بابتش معذرت میخوام، خواستم بگم که از شماره 24 به بعد فقط شماره های 46 و 50 و 62 موجود نیستن، اون چیزی هم که تو فهرست نوشته شده که شماره 46 موجوده اشتباهه، شماره 46 موجود نیست، وقتی شما شماره 46 رو دانلود کنید میبنید که شماره 45 هستش و شماره 45 هم شماره 44 هستش، همین. وقت بخیر.

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
شماره 1- شهریور 80
شماره 2 -مهر 80
شماره 3- آذر 80
شماره 4- دی 80

View attachment 171389

View attachment 171390

View attachment 171391

View attachment 171392

View attachment 171393

View attachment 171394

View attachment 171395

View attachment 171396

شاید باورتون نشه اینهارو بعد از سالها آوردم بیرون و بعد از دیدنشون اشک تو چشمام جمع شد. چه دورانی بود...
لطفاً انجام بدید❤️

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
سلام شماره ۲۳ مجله بازیرایانه
اردیبهشت و خرداد ۸۷

-2.jpg
@ToTheMadness
6 فوق العاده(اخبار بازی)

12 تحلیل ماه
*
13 پیروزی در جنگ کوتاه
*
14 خواهد امد=Preview
prance of persia
MGS4
Civilization
project origin
S.T.A.L.K.E.R
در سایه سحر
STAR ocean(psp)
Final Fantasy (DS)
*
42 =25 بازی بزرگ سال 87ُ
*
54 شکارچی سر در گم شیطان
*
55 دریچه ای کوچک به دنیای بزرگ
*
56 بازیسازها و شوخی هایی بسیار بسیار جدی
*
58 پرنده چگونه پرواز کرد
*
64 تغییر در دنیای اشنا
*
66 =10 فیلم برتر سال 87 با ذائقه بازی باز ها
*
68 با هم ببینیک=Review
NDS GAMES
advanc War : days of ruin
FFCrystal Chronicales
Worms:Open warfare 2
Naruto:Ninja Destiny
Mega man ZX Advent
Nsnostray 2
MD:Shiren THE wanderer
Dungeon Explorer :WotAA
Apollo Justice Ace Attorney
Left Brain Right Brain
Ninja Geiden Dragon Sword
The World Ends With You
*
PSP GAMES
Crisis Core:FF VII
God Of War : Chain Of Olympus
Papaton
*
PS2 GAMES
Twisted Metal :Head On
Godzilla Unleashed
*
Wii GAMES
Endless Ocean
NiGHTS :Journey Of Dreams
No More Hero
*
PC GAMES
The Experiment
Tirning Point Fall Of LIberty
Rainbow Six Vegas 2
Hard To Be God
Frontlines :Fuel Of War
Sins Of a Solar Empire
C&C:Kane's Warth
Shadowgrounds Survivor
*
XBOX 360 GAMES
MX vs,ATV Untamed
Viking:Battle For Asgard
Uefa Euoro 2008
Smash Court Tennis 3
Iron Man
Condemned 2:Bloodshot
Ninja Gaiden II
NBA Ballers : Chosen One
*
PS3 GAMES
Army Of Two
Time Crisis 4
Gran Turismo 5 Prologue
Dark Sector
Haze
*
124 مینی گیم
*
126 سخت افزار

آخرین ویرایش:

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
256
شماره 1- شهریور 80
شماره 2 -مهر 80
شماره 3- آذر 80
شماره 4- دی 80

View attachment 171389

View attachment 171390

View attachment 171391

View attachment 171392

View attachment 171393

View attachment 171394

View attachment 171395

View attachment 171396

یادش بخیر...میدونم توی انبار هست و از خونه خارج نشده اما آخرین بار انبار رو گشتم که اسکنش کنم و بفرستمش اینجا پیداش نکردم...تا اینکه خدا تو رو فرستاد.:*

مجله طبرستان سبز بود که ویژه نامه میزد مثلا یه ویژه نامه فقط در باره دکتر شریعتی و... این دفعه در مورد بازی زد...رفته بودم دم باجه یه دفعه دیدم یه مجله هست در باره بازی کامپیوتری!! برق از چشمام پرید!
اما قیمتش خیلی گرون بود خلاصه رفتم پیش بابام التماس که اینقدر پول میخوام و خریدمش. (اون زمان هفته نامه بچه ها گل آقا که می خریدم 70 تومن بود اما این اگه اشتباه نکنم 500 تومن بود)

عکسهای اول و دوم و آخر مال همون شماره اول هست که خریدم و فکر کنم رکورد گینس دست به دست شدن یه مجله توی مدرسه و محله رو شکست!:D

من اون زمان بعضی اوقات گل آقا و بچه ها گل آقا رو به یکی دو نفر قرض میدادم اما باور کنید این شماره اول رو نزدیک 40-50 نفر ازم قرض گرفتن.

خداییش حفظش شده بودم... هر شب عکساش رو نگاه می کردم و به رویا می رفتم...
مکس پین
رزیدنت اویل کد ورونیکا
جیکیدو
دریم کست
کواک
تیکن
جعبه ایکس!!!!!!!!!!(شاید باور نکنید ولی بخدا از همین کلمه استفاده شده بود...بذارید دوستمون اسکنش کنه)
انیمیشن فاینال فانتزی ارواح درون
مکس پین
بلک اند وایت
شین مویی
و....
آخرش هم راهنمای بازی فاینال فانتزی بود.

آخرین ویرایش:

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام شماره ۲۳ مجله بازیرایانه
اردیبهشت و خرداد ۸۷

View attachment 188697
@ToTheMadness
6 فوق العاده(اخبار بازی)

12 تحلیل ماه
*
13 پیروزی در جنگ کوتاه
*
14 خواهد امد=Preview
prance of persia
MGS4
Civilization
project origin
S.T.A.L.K.E.R
در سایه سحر
STAR ocean(psp)
Final Fantasy (DS)
*
42 =25 بازی بزرگ سال 87ُ
*
54 شکارچی سر در گم شیطان
*
55 دریچه ای کوچک به دنیای بزرگ
*
56 بازیسازها و شوخی هایی بسیار بسیار جدی
*
58 پرنده چگونه پرواز کرد
*
64 تغییر در دنیای اشنا
*
66 =10 فیلم برتر سال 87 با ذائقه بازی باز ها
*
68 با هم ببینیک=Review
NDS GAMES
advanc War : days of ruin
FFCrystal Chronicales
Worms:Open warfare 2
Naruto:Ninja Destiny
Mega man ZX Advent
Nsnostray 2
MD:Shiren THE wanderer
Dungeon Explorer :WotAA
Apollo Justice Ace Attorney
Left Brain Right Brain
Ninja Geiden Dragon Sword
The World Ends With You
*
PSP GAMES
Crisis Core:FF VII
God Of War : Chain Of Olympus
Papaton
*
PS2 GAMES
Twisted Metal :Head On
Godzilla Unleashed
*
Wii GAMES
Endless Ocean
NiGHTS :Journey Of Dreams
No More Hero
*
PC GAMES
The Experiment
Tirning Point Fall Of LIberty
Rainbow Six Vegas 2
Hard To Be God
Frontlines :Fuel Of War
Sins Of a Solar Empire
C&C:Kane's Warth
Shadowgrounds Survivor
*
XBOX 360 GAMES
MX vs,ATV Untamed
Viking:Battle For Asgard
Uefa Euoro 2008
Smash Court Tennis 3
Iron Man
Condemned 2:Bloodshot
Ninja Gaiden II
NBA Ballers : Chosen One
*
PS3 GAMES
Army Of Two
Time Crisis 4
Gran Turismo 5 Prologue
Dark Sector
Haze
*
124 مینی گیم
*
126 سخت افزار
دم شما گرم?

Rezataj31

عضو جدید
Feb 27, 2021
1
عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان عزیز و نوستالژی گرا.
به یاد دارم که چقدر این مجله برام جذاب و مهم بود؛ از ۱۳۸۵ زمانی که اول راهنمایی بودم؛ به طور مرتب می خریدمش حتی تا همین چند وقت قبل هم سراغ بازی رایانه رو از دکه ای ها می گرفتم!
من فکر می کنم که تمامی شماره های اپلود نشده به جز ۴ تا ۶ رو داشته باشم؛ اون هم کاملا نو و تمیز.
منتهی در شهر مشهد نگهداری شده؛ به زودی پیش خونواده میرم و سعی می کنم که تا قبل از نوروز ۱۴۰۰، اونها رو اپلود کنم. این هم عیدی من به شما عزیزان.
قدردان فراوان زحمات و دلسوزی های تمامی عزیزانی که با مشقت و صبوری بسیار، گنجینه ی عظیم بالا رو گرداوری کردن؛ هستم.
هم چنین نهایت سپاسگزاری رو پیشکش جناب چشمی و تمامی کادر سابق بازی رایانه میکنم که سالیان سال زندگی ما رو با تلاش های بی منتشون، شکوفا و رنگین کردن.
و تشکری ویژه از کاربر آغازگر این تاپیک دارم که چراغ دلخوشی ما رو با راهنمایی و هماهنگی خستگی ناپذیرشون تا ابد فروزان کردن.
در ضمن من تمامی سی دی های بازی رایانه من جمله سفر اعضای تحریریه به توکیو رو کاملا نو و تمیز نگهداری کردم؛ آنها رو هم در فرصت مناسب در اختیار دوستان هم ذوق قرار خواهم داد. ??❤️?

WB_BMR

کاربر سایت
Nov 10, 2020
8
عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان عزیز و نوستالژی گرا.
به یاد دارم که چقدر این مجله برام جذاب و مهم بود؛ از ۱۳۸۵ زمانی که اول راهنمایی بودم؛ به طور مرتب می خریدمش حتی تا همین چند وقت قبل هم سراغ بازی رایانه رو از دکه ای ها می گرفتم!
من فکر می کنم که تمامی شماره های اپلود نشده به جز ۴ تا ۶ رو داشته باشم؛ اون هم کاملا نو و تمیز.
منتهی در شهر مشهد نگهداری شده؛ به زودی پیش خونواده میرم و سعی می کنم که تا قبل از نوروز ۱۴۰۰، اونها رو اپلود کنم. این هم عیدی من به شما عزیزان.
قدردان فراوان زحمات و دلسوزی های تمامی عزیزانی که با مشقت و صبوری بسیار، گنجینه ی عظیم بالا رو گرداوری کردن؛ هستم.
هم چنین نهایت سپاسگزاری رو پیشکش جناب چشمی و تمامی کادر سابق بازی رایانه میکنم که سالیان سال زندگی ما رو با تلاش های بی منتشون، شکوفا و رنگین کردن.
و تشکری ویژه از کاربر آغازگر این تاپیک دارم که چراغ دلخوشی ما رو با راهنمایی و هماهنگی خستگی ناپذیرشون تا ابد فروزان کردن.
در ضمن من تمامی سی دی های بازی رایانه من جمله سفر اعضای تحریریه به توکیو رو کاملا نو و تمیز نگهداری کردم؛ آنها رو هم در فرصت مناسب در اختیار دوستان هم ذوق قرار خواهم داد. ??❤?

سلام دوست عزیز عید نوروز که تموم شد اما شما هنوز مجله ها رو آپلود نکردین، احتمالاً گرفتاری و مشکلی برای انجام اینکار واستون پیش اومده، خواهشاً اگه هنوز هم میخواید اینکار بسیار زیبا رو انجام بدین که امیدوارم انجام بدین، امیدوارم و ازتون درخواست دارم که اولویت تون آپلود شماره های 46 و 50 و 62 باشه چون بعد از شماره 24 همه شماره ها موجود هستن به استثنای این شماره ها، درسته که تو لیست گفته شده شماره 46 موجوده اما اشتباه نوشته شده، در این مورد تو کامنت قبلی ام تو همین پست توضیح دادم، شماره 58 هم درست آپلود نشده و صفحات جابجا هستش اما بقیه شماره ها خوبه ولی بعضی شماره ها عین شماره 49 بعضی جاها خط خوردگی و یا به صورت جزئی بعضی صفحات کمی پارگی داره اما چشمگیر نیست، بازم میگم و ازتون خواهش میکنم که اولیت تون آپدیت شماره هایی باشه که من نام بردم، شماره های قدیمی تر از 24 رو هم اگه دارین و آپلود کنین هم خیلی خوبه ولی مطمئنم خیلی از دوستان هم که مثل من و شما عاشق مجله بازی رایانه بودن دلشون میخواد که شماره هایی که من نام بردم زودتر آپلود بشن، خب حرفام تموم شد، با آرزوی بهترین ها برای شما و همه دوست داران مجله بازی رایانه، خداحافظ.

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
آخ یادش بخیر تمام شماره هاش رو از سال ۱۳۸۳ به این ور داشتم و تو یه کارتون تو انباری نگه میداشتم ولی امان از همسایه سهل انگار که با ماس مالی کردن لوله انباری ها باعث ترکیدنشون شد و آرشیو منم بر باد رفت یه مجله دیگه هم داشتم اون مال انیمیشن بود یادم نیست اسمش چی بود اونم خیلی از نسخه هاشو داشتم منتهی نمیدونم چیکارش کردم
در آخر از همه عزیزانی که باعث جمع آوری این آرشیو فوق العاده شدن تشکر میکنم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
اه، نفسم بند اومد، چه دوران خوبی بود اون موقعه، خدایی همین بازی رایانه حکم گیم اسپات رو برامون داشت، خدایی حجت نقد و بررسی های این سایت برای امثال من تموم، بود یعنی اگر از یک بازی تعریف میشد، میخردمش، از یک بازی بد گفته میشد نمیخریدیمش، جالبه بدونید بعد از دوران PS2 ، اشنایی من با اکثر بازی ها از طریق این مجله بود، یک مدت هم نسخه اسفند 90 که خوشبختانه پیداش کردم، برای من شده بود الگو خرید بازی ها :-(
پ.ن فقط اینجاش
ثابت میکنه یکی از خدا ترین مجلات رو کره خاکی بود.

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    273.3 KB · مشاهده: 73

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
نشریه بازی کام یادتونه
اول مجله بود ، بعد شد دو هفته نامه
قیمتشم ارزون بود ۲۰۰ تومن

من هر دو هفته منتظر من بیاد
برخلاف بقیه نشریه ها ، بازی کام از بازی تمام کنسول ها حرف میزد
حتی موبایلی ، نینتندو گیم بوی ، گیم کیوب ، پلی 2 ، کامپیوتر و ......
???

bazicom-jpg.2416

bazi16-jpg.3498

bazicim-jpg.3090
به نظر جالب میاد

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر