آرشیو بازی های NES و ATARI

nima_montana

کاربر سایت
Feb 8, 2012
172
نام
نیما
Rating - 97.1%
33   1   0
سلام
بازی های زیر به صورت یکجا به بالا ترین قیمت پیشنهادی به فروش میرسه
در صورتی که همه ی بازی ها مشتری داشته باشن به صورت جدا هم فروخته میشن
پایان مزایده بازی ها فردا شب( یعنی جمعه )ساعت 12 شب

فقط بازی متال گیر جز بازی های فروشی نیست
در ضمن من دستگاه ندارم امتحان کنم بازیا رو
پس در صورت خراب بودن بازیها مسولیتش پای خودتونه
ولی واسه آرشیو خوبه

قیمتاتنوم همینحا اعلام کنین

فروخته شد

Attachments

• atari 1.jpg
    atari 1.jpg
    167.3 KB · مشاهده: 83
  • nes 1.jpg
    nes 1.jpg
    120.8 KB · مشاهده: 84
آخرین ویرایش:

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
بازیه متالگیر که قبلا از اقا نیما خریداری کردم
تمام بازیهایه nes هم توسط بنده خریداری شده به قیمت 200 تومان

---------- نوشته 22-12-2012 در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 21-12-2012 در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

metal gear150 .......contra 80
سلام اقا محمد..داداش شما 150 فقط متالگیرو میخرید.. کنترا هم 80...ماشالله وضع مالیتون خوب هستش
شما یک کاری کن متالگیر با کنترا برا شما از اقا نیما بخرشون ..من این بازیهارو نخواستم ..
بقیعه بازیهارو 200 خریدم .....
ولی اگر به وعدهی که دادید عمل نکردید چون تو مزایده شرکت کردید و نبایت قیمت الکی و پرت بدید
به مدیران گزارش داده میشود

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
Rating - 95.7%
22   1   0
بازیه متالگیر که قبلا از اقا نیما خریداری کردم
تمام بازیهایه nes هم توسط بنده خریداری شده به قیمت 200 تومان

---------- نوشته 22-12-2012 در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 21-12-2012 در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

سلام اقا محمد..داداش شما 150 فقط متالگیرو میخرید.. کنترا هم 80...ماشالله وضع مالیتون خوب هستش
شما یک کاری کن متالگیر با کنترا برا شما از اقا نیما بخرشون ..من این بازیهارو نخواستم ..
بقیعه بازیهارو 200 خریدم .....
ولی اگر به وعدهی که دادید عمل نکردید چون تو مزایده شرکت کردید و نبایت قیمت الکی و پرت بدید
به مدیران گزارش داده میشود
برادر من بنده رو از گزارش نترسون قبل از این که جنابعالی این پست بدید دیروز با ایشون صحبت کردم و گفتم من این بازیهارو میخوام با این قیمت و ایشون شماره حساب به من داد گفت که همین الان واریز کن تا من به مرتضی بگم فروخته شد منم گفتم من تا یکشنبه الی دوشنبه نمیتونم واریز کنم ولی حتما میخوام که ایشون گفت پول لازمم و گفتن نه پس بنده مقصر نیستم که شما الان جو گیر شدی ... در مورد وضع مالی هم خیر وضع مالیم خوب نیست گارگرم بچه مایه دار نیستم برادر ولی علاقه دارم که حاضرم تا این قیمت بدم شما اول تحقیق کن بعد اضحار نظر .. موفق باشید.

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
برادر من بنده رو از گزارش نترسون قبل از این که جنابعالی این پست بدید دیروز با ایشون صحبت کردم و گفتم من این بازیهارو میخوام با این قیمت و ایشون شماره حساب به من داد گفت که همین الان واریز کن تا من به مرتضی بگم فروخته شد منم گفتم من تا یکشنبه الی دوشنبه نمیتونم واریز کنم ولی حتما میخوام که ایشون گفت پول لازمم و گفتن نه پس بنده مقصر نیستم که شما الان جو گیر شدی ... در مورد وضع مالی هم خیر وضع مالیم خوب نیست گارگرم بچه مایه دار نیستم برادر ولی علاقه دارم که حاضرم تا این قیمت بدم شما اول تحقیق کن بعد اضحار نظر .. موفق باشید.
خوب من متالگیرو 120 خریدم اگر انقدر دوستش داری اقا محمد عزیز ..میدمش به شما ...چون من انقدر رو بازیه متالگیر حساس نیستم و علاقه ای بهش ندارم ولی برا ارشیوم میخواستم اگر مایلید پیام خصوصی بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر