آرشیو بازی های دوبله فارسی

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
خیلی ممنونم?
بیشتر منظورم بازی های داستانی اکشن ادونچر و یا جهان باز بود.ممنون میشم اگر در این سبک ها، بازی هایی با سطح زبان انگلیسی ساده و پایین، پیشنهاد بدید
ببینید من از بچگی خط به خط بازی ها رو می خوندم و کلا همیشه دوست داشتم خودم بفهمم تو بازیم چی میگذره. برای همین گفتم ادونچر متنی، چون خیلی تعدادشون زیاده این دست از بازی ها ،که روی مرورگر هم بعضی هاشون رو میشه راحت اجرا کرد. ولی بازی تو مقیاس بزرگ که واقعا درک کمی بخواد از زبان انگلیسی، دقیق چیزی مد نظر ندارم. چون خودم بازیهایی رو که تجربه می کردم، بعدش می رفتم توی یوتیوب و فیلمهاش رو با زیرنویس می دیدم و برای خودم ترجمه می کردم. من خودم به شخصه خیلی زیاد متال گیر بهم کمک کرد (بیشتر نسخه هاش)، ولی به این معنی نیست که همه چیش رو راحت میشه فهمید. وایستید فکر کنم تا شب چیزی یادم افتاد پیشنهاد بدم. چون بازی ای که راحت بشه فهمید و بزرگ هم باشه کمه اصولا.

kurosh2581374

عضو جدید
Sep 10, 2021
1
دوست عزیز بازی های گروه ما همگی تست میشن و تقریبا بیشترشون ایمیج دیسک اصلی شرکت هستن و هیچگونه مشکل ویروس و اینجور چیزها رو ندارن
ببخشید شما که می فرمایید بازی‌ هاتون تست میشن بازی‌ های terrorist takedown covert operations و 25 to Life دوبله فارسی هاشونو دارید اگه آره بهم بگید خواهش میکنم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
6087679_1563290264_948.jpg

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
این عکس منو برد به 13 14 سال پیش واسه وقتی که 100 تومن 100 تومن پول جمع می کردم میرفتم این بازی هارو میخریدم هر روز هم 10 20 بار نگاهشون می کردم و لذت می بردم چه دورانی بود حیف که مرور زمان همه چیز رو عوض می کنه
هنوز هم نسخه دوبله فارسی بازی clive barker's undying رو دارم

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر