آرشیو بازی های دوبله فارسی

Mohammad.stryker

کاربر سایت
Mar 28, 2020
14
با سلام و عرض ادب

خبری بسیار ویژه و مهم برای علاقمندان بازی های دوبله فارسی

نزدیک یک سال پیش ما اقدام به تأسیس گروهی کردیم که هدفش جمع‌آوری و صیانت از بازی‌های رایانه‌ای دوبله فارسی هست. ما از همگان دعوت کردیم که از بازی‌های فارسی که دارن کپی دیجیتالی تهیه کنن و اون رو جهت آرشیو و نگهداری برای ما ارسال کنن. با مشارکت عمومی تعداد اندکی از علاقه‌مندان، در کمتر از یک سال، تونستیم تا به الان بیش از ۴۰۰ بازی فارسی رو تهیه و نگهداری کنیم.

علاقمندان میتوانند با ارائه آرشیو بازی های نایاب و کمیاب دوبله فارسی خود در گروه عضو شده و علاوه بر استفاده از آرشیو گروه در جهت تکمیل آرشیو گروه ما را یاری کنند.

برای عضویت در گروه و ارائه آرشیو بازی های خود به حساب مدیر گروه در تلگرام پیام دهید: mjsayr@

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست بازی های آرشیو گروه به وبسایت زیر مراجعه فرمایید:

بازی‌های فارسی قدیمی - Old Persian Games

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
داداش حواستون باشه برخی از بازی های قدیمی دانلود شده ممکنه ایراد داشته باشه من یه بازی از یه سایت دانلود کردم و وقتی اونو از حالت فشرده خارج کردم سیستمم دچار یه ویروس عجیب غریب شدش البته آنتی ویروس کار خودشو کرد ولی اثر مخربش روی سیستم مونده و ارور The file or directory is corrupted and unreadable . رو در اجرای برنامه ها و یه سری قسمت های ویندوز وجود داره .

Mohammad.stryker

کاربر سایت
Mar 28, 2020
14
داداش حواستون باشه برخی از بازی های قدیمی دانلود شده ممکنه ایراد داشته باشه من یه بازی از یه سایت دانلود کردم و وقتی اونو از حالت فشرده خارج کردم سیستمم دچار یه ویروس عجیب غریب شدش البته آنتی ویروس کار خودشو کرد ولی اثر مخربش روی سیستم مونده و ارور The file or directory is corrupted and unreadable . رو در اجرای برنامه ها و یه سری قسمت های ویندوز وجود داره .
دوست عزیز بازی های گروه ما همگی تست میشن و تقریبا بیشترشون ایمیج دیسک اصلی شرکت هستن و هیچگونه مشکل ویروس و اینجور چیزها رو ندارن

Mohammad.stryker

کاربر سایت
Mar 28, 2020
14
پیشنهاد می کنم یه سری به آدرس زیر بزن. آرشیو خوبی از بازی های دوبله فارسی داره
دانلود بازی دوبله فارسی
ممنونم از راهنماییتون ولی آرشیو این سایت ها شاید نصف آرشیو گروه ما هم شاید نشه...خود مدیر محترم همین سایت به بنده پیام داد و از کارمون تقدیر کرد.

• Like
Reactions: Sina.H

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
ممنونم از راهنماییتون ولی آرشیو این سایت ها شاید نصف آرشیو گروه ما هم شاید نشه...خود مدیر محترم همین سایت به بنده پیام داد و از کارمون تقدیر کرد.
آرشیو شما برا خودتونه و بدرد کاربرا نمیخوره. این سایتها لطف می کنن در اختیار کاربران عادی می گذارند یا نهایت می فروشند

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mohammad.stryker

کاربر سایت
Mar 28, 2020
14
آرشیو شما برا خودتونه و بدرد کاربرا نمیخوره. این سایتها لطف می کنن در اختیار کاربران عادی می گذارند یا نهایت می فروشند
دوست عزیز هدف ما این هست که نهایتاً همه از این آرشیو بصورت رایگان بهره‌مند بشن. دلیل اینکه در حال حاضر این آرشیو عمومی نیست، موانعی هست که در حال حاضر بر سر به اشتراک‌گذاشتن عمومی آرشیو وجود داره. انشالله به زودی این موانع برطرف می‌شن.

mohammad.af313

کاربر سایت
Nov 22, 2014
5
نام
Mohammad
متاسفانه یکسری از افراد سود جود به دنبال فروش اون هستند. البته مدرن دانلود داره اونا رو به طور رایگان منتشر میکنه

• Like
Reactions: mehran3500

mohammad.af313

کاربر سایت
Nov 22, 2014
5
نام
Mohammad
دوست عزیز هدف ما این هست که نهایتاً همه از این آرشیو بصورت رایگان بهره‌مند بشن. دلیل اینکه در حال حاضر این آرشیو عمومی نیست، موانعی هست که در حال حاضر بر سر به اشتراک‌گذاشتن عمومی آرشیو وجود داره. انشالله به زودی این موانع برطرف می‌شن.
همون بهتر عمومی نیست. یکسری فقط می خوان بفروشن

• Like
Reactions: Mohammad.stryker

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
ممنون میشم اگر چند تا بازی داستانی AAA (و ترجیحا با گیم پلی بالای ۱۰ ساعت) که میشه با زبان ۶ سال دبیرستان + ۲ سال کلاس زبان، متوجه شد و سطح زبان انگلیسی ساده ای دارند، رو پیشنهاد بدید.

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام،
ممنون میشم اگر چند تا بازی داستانی AAA (و ترجیحا با گیم پلی بالای ۱۰ ساعت) که میشه با زبان ۶ سال دبیرستان + ۲ سال کلاس زبان، متوجه شد و سطح زبان انگلیسی ساده ای دارند، رو پیشنهاد بدید.
من خودم سری scribblenauts رو شدید پیشنهاد می کنم، البته این بازی ها تا جایی که اطلاع دارم فارسی سازی نشدن، ولی مرجع خوبی برای پرورش ذهن اند. به دنبال ادونچرهای متنی هم بگردید بازی خوب زیاده.

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
من خودم سری scribblenauts رو شدید پیشنهاد می کنم، البته این بازی ها تا جایی که اطلاع دارم فارسی سازی نشدن، ولی مرجع خوبی برای پرورش ذهن اند. به دنبال ادونچرهای متنی هم بگردید بازی خوب زیاده.
خیلی ممنونم?
بیشتر منظورم بازی های داستانی اکشن ادونچر و یا جهان باز بود.ممنون میشم اگر در این سبک ها، بازی هایی با سطح زبان انگلیسی ساده و پایین، پیشنهاد بدید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر