آرشیو بازیهای Ps2

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
همونطور که میدونید دیگه عمر Ps2 رو به اتمام هست ولی خیلی ها مثل من تازه Ps2 گرفتن و با مشکل پیدا کردن بازی روبرو هستن در حال حاضر تقریبا همه مغازه هایی که بازیهای Ps2 رو میفروشن اکثرا بازی های 2-1 سال اخیر رو دارن و مشکل اینجاست که اکثر بازیهای درست و حسابی Ps2 مربوط به سالهای اول عمر Ps2 هست:(
از دوستان تقاضا دارم اگه مغازه ای رو میشناسن که آرشیو بازیهای Ps2 رو داره اینجا بنویسن
با تشکر

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
همونطور که میدونید دیگه عمر Ps2 رو به اتمام هست ولی خیلی ها مثل من تازه Ps2 گرفتن و با مشکل پیدا کردن بازی روبرو هستن در حال حاضر تقریبا همه مغازه هایی که بازیهای Ps2 رو میفروشن اکثرا بازی های 2-1 سال اخیر رو دارن و مشکل اینجاست که اکثر بازیهای درست و حسابی Ps2 مربوط به سالهای اول عمر Ps2 هست:(
از دوستان تقاضا دارم اگه مغازه ای رو میشناسن که آرشیو بازیهای Ps2 رو داره اینجا بنویسن
با تشکر

بهترین آرشیو بازی های PS2 در پاساژ لباف طبقه زیرین عرضه میشه از بازی های خیلی قدیمی و تا جدیدترین عناوینی که بعضی از مغازه های بیرون حتی اسمش رو هم نشنیدن! فرقی هم نمیکنه از کدوم مغازش خرید کنید، اگر عنوانی رو یکی نداشت احتمالا دومی و یا سومی داره. البته هستند بازیهایی که دیگه رایت نمیشن و موجود نیست. موفق باشید

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
دوستان دیگه به خودتون زحمت ندین..........برای PS2 بازی منتشر نمی شه من خودم خیلی بابت این ناراحتم......فکر نکنین خبر جدیده ولی فقط اوایل هر سال یه FIFA میدن بیرون یهPES .........من که PS2 رو واسه کشتی کج هاش گرفتم اونا هم نمی یان:((

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اصلا این کنسول نیاز به انتشار بازی نداره
به حدی بازی روش منتشر شده که فکر نمی کنم کسی تونسته باشه همش رو با هم در زمان انتشار بره برای همین اینقدر بازی خوب هست که باید با این کنسول رفت که نیازی به بازی جدید نداره
الکی نیست که هنوز داره فروش می کنه

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
اصلا این کنسول نیاز به انتشار بازی نداره
به حدی بازی روش منتشر شده که فکر نمی کنم کسی تونسته باشه همش رو با هم در زمان انتشار بره برای همین اینقدر بازی خوب هست که باید با این کنسول رفت که نیازی به بازی جدید نداره
الکی نیست که هنوز داره فروش می کنه
شما لطف کنید چند تا بگین بریم بزنیم به زخم زندگیمون:d>:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شما لطف کنید چند تا بگین بریم بزنیم به زخم زندگیمون:d>:d

4 شماره اونیموشا رو رفتی
نرفتی برو به زخم زندگیت بزن
شماره های رچت و کلانک چی؟
فیتل فریم چی؟
جک؟
اصلا اسم شادو آف روم رو شنیدی؟ اگه نشنیدی همین الان برو دانلود کن. جز بهترین عناوین تاریخه به نظر من خیلی باهاش حال کردم
رزیدنت اویل هاش رو رفتی؟
سایلنت هیل هاش؟
کلاک تاور هاش؟
هانتیگ گروند رو حتما برو!
فعلا اینا رو یه دست برو تا تموم کردی بازم بگم!:D

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
4 شماره اونیموشا رو رفتی
نرفتی برو به زخم زندگیت بزن
شماره های رچت و کلانک چی؟
فیتل فریم چی؟
جک؟
اصلا اسم شادو آف روم رو شنیدی؟ اگه نشنیدی همین الان برو دانلود کن. جز بهترین عناوین تاریخه به نظر من خیلی باهاش حال کردم
رزیدنت اویل هاش رو رفتی؟
سایلنت هیل هاش؟
کلاک تاور هاش؟
هانتیگ گروند رو حتما برو!
فعلا اینا رو یه دست برو تا تموم کردی بازم بگم!:D
اووووووووه..........دست گلت درد نکنه زحمت کشیدی........راستش هیچ کدوم رو بازی نکردم

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام
دوستان کسی بازی The Gateway مربوط به pS2 رو جایی واسه دانلود سراغ داره ؟
ترنتش رو دارم The.Getaway.PS2.Games.GB.Com.7z
اووووووووه..........دست گلت درد نکنه زحمت کشیدی........راستش هیچ کدوم رو بازی نکردم
فکر نکنم بتونی گیرشون بیاری
یه هدیه کوچیک برات دارم

---------- نوشته در 05:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:25 PM ارسال شده بود ----------

اصلا اسم شادو آف روم رو شنیدی؟
شادوش رو دیدم فکر کرم میخوای بگی کلوسوس با رم زیاد حال نکردم یه جاش گیر کردم بی خیال شدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر