آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
اونو که خیلی وقته درست کردن :D

تا اینجا 15 دلار بیشتر نمیارزه ، کسی نبود ؟؟؟:D

بنظر من کمبو زنیش اصلا حس نداره خیلی دیگ فانتزیه مپش بزرگه ولی بی محتواس :D

30 40 درصد اخر بازیم خطی میشه کلا

• Like
Reactions: .Amirone

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
از دوستان کسی submerged بازی کرده؟
افتضاحه! اصلا نزدیکش هم نشو! بازی 15 دقیقه کشش داره تقریبا، بعدش همون روند تا ساعت ها تکرار میشه. اصلا توصیه نمیکنم.

تو این رنج قیمت (2-3 دلار) اگه خواستی چیزی بگیری، Ronin، Virginia، Stories و Grim Fandango گزینه های خیلی بهتری هستن. از هر کدوم یه ویدئو ببین که کدومو بیشتر میپسندی.

• Like
Reactions: Saeedrz70

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
قربان دوستان خواهشا يه نفر كد تخفيفشو اگه لازم نداره به من بده واقعا آقايي ميكني.

دفعه قبل خواستم ولي كسي نداد يا احتمالا نداشتن. سوني واقعا با من پدر كشتگي داره كه تو اين سه چهار ساله هيچي بهم نداده.

ما اين Hellblade را بخريم از اين وضع دربيايم.

شرمندم واقعا اگه درخواستم احتمالا زياده خواهي هست.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
816
نام
پویا
لطفا فنهای FF راهنمایی بدن ، الان FFXV نسخه پریمیومش شده 30 دلار با کد تخفیفم میشه 23 دلار ، قیمت اصلیش 75 بوده ، منی که با دموش حال نکردم بخاطر مشکلات فنی ریزو درشت ، آیا راضیم میکنه ؟ مخصوصا گیم پلی

پ ن : انقدر ماکان ازش بد گفت که کلا فراموشش داشتم تا الان
فن FF نیستم ولی 4تا FF رفتم و به نظرم FFXV چندان جذاب نیست:D
بازی به طور کلی خوبه گرافیک چشم نوازی داره موسیقی باحالی داره ولی گیم پلیش الکی اکشن شده دوربینش خیلی مشکل داشت زمانی که رفتم... قشنگ سر چندتا باس تو شکم دشمن بود دوربین البته الان میگن بهتر شده با آپدیت ها... اکشن بازی هم چیزی خاصی نیست صرفا یه دکمه رو چندبار باید بزنی:D
سیستم احضار کردنش هم الان رو نمیدونم ولی اون موقع اصلا نظم خاصی نداشت... ده دفعه هم تو نت گشتم و قدم به قدم اجرا میکردم مراحل رو ولی هردفعه هرچی دلش میخواست میفرستاد برام:D
داستان هم درکل خوبه ولی چندتا چپتر هست کلا شیرآب رو میگیره وسط گند میزنه به بازی و اعصاب خودت :D
درکل به نظرم ارزش همچین هزینه ای رو نداره الان:-"
تو که با نقش آفرینی ها نوبتی خوب حس و حال گرفتی یه سر به FFIX بزن اون خیلی جالبه البته خب خیلی هم قدیمیه:D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
فن FF نیستم ولی 4تا FF رفتم و به نظرم FFXV چندان جذاب نیست:D
بازی به طور کلی خوبه گرافیک چشم نوازی داره موسیقی باحالی داره ولی گیم پلیش الکی اکشن شده دوربینش خیلی مشکل داشت زمانی که رفتم... قشنگ سر چندتا باس تو شکم دشمن بود دوربین البته الان میگن بهتر شده با آپدیت ها... اکشن بازی هم چیزی خاصی نیست صرفا یه دکمه رو چندبار باید بزنی:D
سیستم احضار کردنش هم الان رو نمیدونم ولی اون موقع اصلا نظم خاصی نداشت... ده دفعه هم تو نت گشتم و قدم به قدم اجرا میکردم مراحل رو ولی هردفعه هرچی دلش میخواست میفرستاد برام:D
داستان هم درکل خوبه ولی چندتا چپتر هست کلا شیرآب رو میگیره وسط گند میزنه به بازی و اعصاب خودت :D
درکل به نظرم ارزش همچین هزینه ای رو نداره الان:-"
تو که با نقش آفرینی ها نوبتی خوب حس و حال گرفتی یه سر به FFIX بزن اون خیلی جالبه البته خب خیلی هم قدیمیه:D
نه خداوکیلی منم از XV همچین خوشم نیومد فقط خدا خدا میکردم زودتر پلات بشه بره پی کارش :D اصلا چه معنی داره فاینال فنتسی اکشن باشه..

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر