آخرین بازی که تموم کردید چی بود؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
من اخرین بازی تموم کردم fatal frame 3 بود الان هم که دارم farenheit رو بازی می کنم فکر کنم تقریبا اخراش باشه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
باورتون نمیشه ولی من اصلا یادم نمیاد اخرین بازی رو که تموم کردم چیه!!!!!!!
]خب حتما 1 ماه میشه که بازی تموم نکردی چون منم همینطوری هستم بعد از 1 ماه دیگه چیزی یادم نمیاد اگه ازم بپرسم مثلا غول آخر بازی چی بود یادم نمیاد :lol:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا منم تمومکردم فیبلو.فکر کنم یکی از اولین موجودات زنده یی بودم که گرفتم این بازیو و آخرینش بودم که تموم کردم!!!چون یه چیزی تو مایه های 4-5 بار از اول شروغ کردم!هر بارم که از اول شروع میکردم یه مدت ناامید میشدم از ادامه ی بازی!!ولی بالاخره تموم شد چه قدرم خفن بود بازیش.
خوش باشین....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بابا اينجا همه بازي خورن
من دموي بازي Splinter cell III
البته امروز براي n بار POP3D رو تموم کردم و براي 2n بار رفتم سراغ POP:SOT بعدشم WW!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
]خب حتما 1 ماه میشه که بازی تموم نکردی چون منم همینطوری هستم بعد از 1 ماه دیگه چیزی یادم نمیاد اگه ازم بپرسم مثلا غول آخر بازی چی بود یادم نمیاد :lol:
من تو تابستون بازی نکردم چون چیزی نبودکه بازی کنم اون اخرش هم اسپلینتر سل 3 رو شروع کردم که برخورد کرد با مهر ماه
منم دقیقا مثل تو هستم بعضی وقت ها که دوستان به من پی ام میزنن در مورد مشکلشوندر اسپلینتر سل 2 سوال میکنم باید یه ساعت فکر کنم تا یادم بیاد اگه هم یادم نیاد مثلا میگم برو دایرکت ایکست رو عوض کن شاید اون مرحله رو رد کردی :mrgreen: :mrgreen:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منم دقیقا مثل تو هستم بعضی وقت ها که دوستان به من پی ام میزنن در مورد مشکلشوندر اسپلینتر سل 2 سوال میکنم باید یه ساعت فکر کنم تا یادم بیاد اگه هم یادم نیاد مثلا میگم برو دایرکت ایکست رو عوض کن شاید اون مرحله رو رد کردی
آخه اسپلینتر سل چیزی نداره که کسی بخواد توش گیر کنه
:mrgreen: :mrgreen:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منم آخرين بازي كه تموم كردم اين بود...آقا بالاخره معلوم نشد اين قاتل كي بود...!
من اگه یادم باشه این بازی را طرفای فروردین تمام کردم
اما اینکه در پایان نتونست قاتل را بفهمه که کی بود خیلی ضد حال بود..تنها کاری که تونست انجام بده این بود که یکی از اون زن ها را نجات بده که اگه نجات هم نمی داد چندان اهمیتی نداشت حالا این همه را کشت حالا یکی دیگه هم روش مگه چی میشد؟؟؟؟..اینطور که معلومه میخوان یک دنباله دیگه ازش بسازند

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
من اخرین بازی که تموم کردم سایبریا 2 بود البته 1 سال پیش :mrgreen: :mrgreen:
39.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
آخه اسپلینتر سل چیزی نداره که کسی بخواد توش گیر کنه
درسته ولی خداییش بعضی جا هاش داره
مثلا اخرین مرحله ی اسپلینتر سل 2 که هر کی انگلیسیش خوب نباشه تقریبا نمیتونه ردش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر