آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
من که چند ماهه 4.74 موندم. حالا یکی از دوستان مختصر مفید یه توضیحی بده که ما آپدیت کنیم به 5.05 برای جیلبریک 5.05 یا وایسیم واسه cfw و اینکه این cfw چه مزیت هایی میتونه داشته باشه؟ ( بنده pc گیمر بودم و با کنسولای نسل قبلی کار نکردم )

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
من که چند ماهه 4.74 موندم. حالا یکی از دوستان مختصر مفید یه توضیحی بده که ما آپدیت کنیم به 5.05 برای جیلبریک 5.05 یا وایسیم واسه cfw و اینکه این cfw چه مزیت هایی میتونه داشته باشه؟ ( بنده pc گیمر بودم و با کنسولای نسل قبلی کار نکردم )
بنده هم مثل شما روی فریمور ۴.۷۳ هستم
اولا صبر کن کارای هک قشنگ درست و مشخص اومد بیرون آپدیت کن
CFW هم اونی که ازش تویه PS3 بیاد دارین فرق میکنه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
بنده هم مثل شما روی فریمور ۴.۷۳ هستم
اولا صبر کن کارای هک قشنگ درست و مشخص اومد بیرون آپدیت کن
CFW هم اونی که ازش تویه PS3 بیاد دارین فرق میکنه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
ما که این همه صبر کردیم یه مدت دیگه هم روش :D

گفتم که با نسل قبل کار نکردم از خیلی چیزاش بیخبرم

دوتا سوال پیش اومده این CFW چه کارایی قراره انجام بده و این پروژه mira چی هست :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
فقط پایدار بشه نخوای هر سری دوباره اجراش کنی و هارد اکسترنالم ساپورت کنه من راضیم
ترجیحا بازی های دیجیتالی هم روش اجرا بشه دیگه نور علی نوره

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
سلام
دوستان بنظر من این کاستومی که قراره منتشر شه ارزش صبر کردن و داره، اگر به لیست افرادی که دارن روش کار میکنن ( بیست و خورده ای نفر ) دقت کنید همه از نوابغ برنامه نویسی و هک در زمینه های مختلف از جمله هک کنسول و ابزارهای اجرا گیم و... هستند این خودش گواه اینه که چیز الکی و پیش پا افتاده ای در راه نیست.
طبق مختصر توضیحاتی هم که دادن دارای کلی ابزار و امکاناته از جمله نصب انواع پلاگین و ...
برای مثال شاید و فقط شاید نصب یه چیز مث مولتیمن که باهاش میشد کلی کار انجام داد از جمله پچ ایبوت و اجرای بازیهای جدید! یا مث وبمن و اجرای بازی کنسولهای دیگه مث ps2 و psp یا حتی ps3 و... شایدم نصب آپدیت و باز کردن dlc ها و غیره... یا اصلا خیلی بزرگتر نصب لینوکس!
شایدم اگر اشتباه نکنم مث فریمور 3.53 ps3 تا مدتهای زیاد تبدیل شه به فریمور مرجع برای نصب کاستوم فریمورهای بالاتر ( تا مدتها هر cfw ای که میومد برای نصب احتیاج به CFW قبلی یا حداکثر OFW 3.53 بود و نمیشد رو هر اورجینال فریموری نصبشون کرد ) که از هر نظر کامل بودند و مستقل، اینطور نبود بعد از خاموش کردن کنسول همه چی برگرده به حالت اول و بعد از هر بار روشن کردن مجبور باشید تمامی مراحل هک رو تکرار کنید... نصبش هم خیلی ساده بود و هست مثل نصب فریمور اورجینال، کافی بود یه فایل با پسوند PUP. رو بریزد رو فلش و نصب کنید، همینطور بعد از روشن کردن کنسول کار خاصی انجام نمی دادید و با یک کلیک ساده وارد بازی میشدید و میشد باهاش کلی کارای مختلف انجام داد! بنظر من یکی از کاملترین و بی نقص ترین هکها بود که در نوع خودش بی‌نظیر بود برای مثال با یه اسپوف ساده قابلیت اجرای بازی آنلاین رو داشتید!

پیشنهاد میکنم شما هم مث من اینهمه مدت صبر کردید یه چند وقتم روش، صبر کنید همه چی مشخص شه و جواب پس بده بعدا اقدام به آپدیت کنید.
اومدیم و تونستند به کدهای اصلی دست پیدا کنن و بالا گفتم مث ps3 تا مدتهای زیاد تبدیل شه به فریمور اصلی برای نصب کاستوم فریمورهای بعدی، احتمال داره دسترسی به کدهای اصلی فقط یکبار اتفاق بیوفته و سونی اونارو در فریمورهای بعدیش پچ کنه و تا مدتها هم راهی برای دانگرید پیدا نشه و همین اکسپلویت کلاسیک باقی بمونه.
چند وقت پیش همون موقع که دوستان اینجا و اونجا مرتب این qwerty ننه مرده و بقیه رو (طلبکارانه) اینجا و همه جا مورد لطف و عنایت خودشون قرار میدادن گفتم اینا بیخود عجله نمیکنن کرنل اکسپلویت بدن بیرون که چی دو بار اینکارو انجام دادن و هدف چیز دیگه ای و فکر بزرگتر نه فقط اجرای بازی جدید اونم با دنگ و فنگ.

البته همه اینها حدس و گمانه و اصلا شاید رویه چیز دیگه ای باشه... همه اینها در جواب بعضی از دوستان بود که سوال میکردند و از گذشته اطلاعات زیادی نداشتند.
انتخاب با شماست، امیدوارم مفید بوده باشه.

با تشکر از بازیسنتر و همه دوستان که اجازه دادن نظر شخصی خودم رو اینجا بیان کنم.

موفق باشید

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خودشون گفتن دسترسی به رمزگذاری اسپوف تقریبا دست نیافتنی هستش و فایل pup همانند PS3 نخواهیم داشت.یکم پیگیری کنید متوجه میشید.
وباز هم خودشون گفتن CFW به اون صورتی که توی PS3 بود نخواهد بود.
متاسفانه اینهمه رنج تایپ کشیدید ولی حرفهای شما در حد آرزو هستش.

• Like
Reactions: arya2121

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
خودشون گفتن دسترسی به رمزگذاری اسپوف تقریبا دست نیافتنی هستش و فایل pup همانند PS3 نخواهیم داشت.یکم پیگیری کنید متوجه میشید.
وباز هم خودشون گفتن CFW به اون صورتی که توی PS3 بود نخواهد بود.
متاسفانه اینهمه رنج تایپ کشیدید ولی حرفهای شما در حد آرزو هستش.

اولا دوست عزیز کجاش گفتم قراره اسپوف بیاد یا فریمور شبیه ps3!؟ تازه شروع کاره و همه شایده و فقط یه بازنگری از گذشته.
ثانیا این توضیحات برای کسانی بود که از قبل اطلاع زیادی نداشتن نه برای شما استاد بزرگ!
شروع هک ps3 با کاستوم نبود و کلی دردسر یه دانگل و اجکت سریع بعد روشن کردن و... بود، ولی بعد به مرور زمان کامل شد.
اون زمان همه اینها و اونها هم آرزو بود!
ثالثا کسی به دنبال رمزگذاری اسپوف نیست و احتیاجی هم به این کار نیست!
رنج تایپ و من کشیدم شما ناراحتین!؟ بنده اطلاعاتم به اندازه خودم کامله شما فکری به حال خودت کن و اینقدر اسپم نده.
یادمه شما به آخرین ورژن آپدیت کردین و دنبال هک xbox و...
پس لطفا اگر نمیتونید کمک کنید تخریب هم نکنید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
دوستان عزیز دوباره آمدم
سلام
همگی درمورد کاستوم فریمور و کرنل ۵ میدونید
خوب این چند روز حسابی مطلب خوندم و فهمیدم
کاستوم فریمور روی ۵.۰۱ قراره بیاد در واقع ی فریمور با امکانات جدید که دوستان میگن سوپرایز ه
البته کاستوم فریمور فقط بعد از اجرای هک و کرنل اکسپلویت قابل اجراست که خودش برای من جای سواله که اگر قراره کرنل ۵.۰۵ بیاد حالا فریمور ۵.۰۱ به چکار ما میاد؟؟؟؟!!!!
اما کرنل ۵.۰۵ هم که بیاد عالیه دیگه خوب همه بازیها رو میزنیم به بدن روشن میشیم
بروبچز معتاد گیم از خماری درمیان (من جمله خودم)
خدایا یعنی میشه تو این پرتقال موز باشه

reza rezvani

کاربر سایت
Mar 17, 2018
20
دوستان عزیز دوباره آمدم
سلام
همگی درمورد کاستوم فریمور و کرنل ۵ میدونید
خوب این چند روز حسابی مطلب خوندم و فهمیدم
کاستوم فریمور روی ۵.۰۱ قراره بیاد در واقع ی فریمور با امکانات جدید که دوستان میگن سوپرایز ه
البته کاستوم فریمور فقط بعد از اجرای هک و کرنل اکسپلویت قابل اجراست که خودش برای من جای سواله که اگر قراره کرنل ۵.۰۵ بیاد حالا فریمور ۵.۰۱ به چکار ما میاد؟؟؟؟!!!!
اما کرنل ۵.۰۵ هم که بیاد عالیه دیگه خوب همه بازیها رو میزنیم به بدن روشن میشیم
بروبچز معتاد گیم از خماری درمیان (من جمله خودم)
خدایا یعنی میشه تو این پرتقال موز باشه
اینم بگم بین5.01 و 5.05 فرقی نیست
هر چیزی که واسه 5.01 عرضه شد عرض نیم ساعت میتونه با چند خط کد رو 5.05 قابل اجرا بشه
واسه همین به هک میگن 5.0x
به نظر هکرا فکر میکردن قرار بوده هک واسه ۵.۰۱ بیاد
ولی وقتی دیدن specter گفته هک رو واسه 5.05 میده
اینا هم برنامه هاشون رو عرضه کردن که specter رو 5.05 پورتشون کنه

• Like
Reactions: Emad .kia

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر