آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اینجا توضیح دادم کامل:

آخرین اخبار هک PS4

هنوز AL AZIF کامل مناسب این ورژن ریلیز نشده.
همین بریم حله؟ چون توی تاپیک اموزش برای 4.55 نوشته بود برای بار اول حتما باید از روش های دیگه رفت؟

----------------
الان به نظرتون اپدیت کنیم به 5.05 یا صبر کنیم؟ یعنی این اوکیه؟ یا شاید چیز بهتری بیاد؟
میترسه آدم اپدیت کنه فردا بگن ااا فلان بودی بهتر بود!!

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Assassin's Creed

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
شما روی ۵.۰۵ تست کردین؟ خیلی ها تست کردن کنسول خاموش میشه. خودم هم تست کردم کنسول خاموش شد! باز خودتون میدونید.

شما احتمالا با روش قبلی می رید، یعنی Mirai رو که اجرا می کنید، دوباره می رید توی صفحه اکسپلویت و payload اه HEN رو می فرستید براش
این اشتباه، شما همون بار اول که Mirai رو ارسال می کنید، HEN هم باهاش اجرا می شه، نیازی به ارسال دوباره اون نیست در غیر این صورت کنسول کرش می کنه

• Like
Reactions: mehdi61

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
با این حساب که هربار موقع روشن کردن کنسول باید دوباره هک رو انجام داد و این هک هم آنلاین از طریق آدرس بار هست ایا ممکن نیست که هر لحظه اون سایت رو از دسترس خارج کنند؟ اصلا چنین چیزی ممکن هست یا نه؟ در مورد انتقال بازیها آیا حتما باید یکجا انتقال داد یعنی اگر حجم فلش کمتر از حجم بازی باشه راهی نداره؟ چون من واقعیتش هارد ندارم فقط فلش 32 گیگ دارم اگر راهی نباشه که دیگه خودم دانلود نکنم و مجبورم بدم بیرون بریزند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
با این حساب که هربار موقع روشن کردن کنسول باید دوباره هک رو انجام داد و این هک هم آنلاین از طریق آدرس بار هست ایا ممکن نیست که هر لحظه اون سایت رو از دسترس خارج کنند؟ اصلا چنین چیزی ممکن هست یا نه؟ در مورد انتقال بازیها آیا حتما باید یکجا انتقال داد یعنی اگر حجم فلش کمتر از حجم بازی باشه راهی نداره؟ چون من واقعیتش هارد ندارم فقط فلش 32 گیگ دارم اگر راهی نباشه که دیگه خودم دانلود نکنم و مجبورم بدم بیرون بریزند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

می تونید به صورت آفلاین هک رو اجرا کنید، کلا ESP8266 توصیه می شه، با 30-40 تومن راحت می شه از شر متد های لانچ اکسپلویت روی گوشی و پی سی و وب سایت های آنلاین و ... خلاص شد
راهی نداره

• Like
Reactions: jetalpha

lashkhoor

کاربر سایت
Jun 6, 2011
24
می تونید به صورت آفلاین هک رو اجرا کنید، کلا ESP8266 توصیه می شه، با 30-40 تومن راحت می شه از شر متد های لانچ اکسپلویت روی گوشی و پی سی و وب سایت های آنلاین و ... خلاص شد
راهی نداره
دوست عزیز میشه در مورد این روش توضیح بدی.کلا به چه صورت هست.
چه چیزایی باید بخریم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دوست عزیز میشه در مورد این روش توضیح بدی.کلا به چه صورت هست.
چه چیزایی باید بخریم

یک عدد برد بر مبنای ESP8266 که حداقل 4MB حافظه داشته باشه می خری، یک فایل روی فلش می کنی، از طریق USB به کنسول وصلش م یکنی
بعد از اون از طریق وایرلس کنسول بهش وصل می شی، User Guide رو که باز کنی صفحه اکسپلویت میاد
دیگه نه به اینترنت وصلی نه دستگاه دیگه ای می خوای
هربار که کنسول رو روشن می کنی مستقیم می ری User Guide، اکسپلویت اجرا می شه کنسول میاد بالا در حالت هک شده

• Like
Reactions: Dream game

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
راهی نداره
۲-۳ سال پیش برد wemos حدود ۱۰-۱۵ تومن بود :(

• Like
Reactions: Dream game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر