آخرین اخبار شرکت اپل

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
^ آپ سخت افزاری در همه‌ی زمینه‌ها بهتره یا معرفی قابلیتی که قبلا هم وجود داشته؟
قابليتي كه در گوشيه موتورلا وجود داشته قابل مقايسه با فناوري 5s نيست چه كارايي چه دقت عمل در اسكن چي رو با چي مقايسه ميكني؟
دقيقا مثل قضيه تبلت ميمونه بله قبل از اپل هم شركت هايي تبلت معرفي كردن اما اولين تبلت كاربردي و خلاقانه و انقلابي و فراگير تبلت اپل بود . اين سنسور هم مثل همون هست.
اپ سخت افزاري هم بالاتر از معماريه 64 بيتي كه براي اولين بار در اسمارت فن ها داره استفاده ميشه نداريم ، نه افزايش تعداد هسته پردازشي مثل بقيه قطعا تاثيرش رو در بنچمارك هايي كه روز هاي أتي منتشر ميشن خواهيد ديد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من که دیر رسیدم یکی از دوستان اهل فن در ضمینه آیفون:d بیاد بگه این 5s با 5 خیلی تفاوت داره؟
منظورم اینه که ارزش داره 5 بفروشم مثلا برای 5s خودمو آماده کنم؟

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من که دیر رسیدم یکی از دوستان اهل فن در ضمینه آیفون:d بیاد بگه این 5s با 5 خیلی تفاوت داره؟
منظورم اینه که ارزش داره 5 بفروشم مثلا برای 5s خودمو آماده کنم؟
اره ارزش داره . خود منم میخوام 5 رو بفروشم 5s بگیرم . 5 برابر قویتر از 5 هستش + سیستم اثر انگشت + اضافه شدن رنگ طلایی عاااالیه :x

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
لا اقل چند نمونه نواوري داشت 5s ولي s4 كه فقط يه up سخت افزاري بود
برعکس گفتی.گلکسی اس هر نسخه کلی پیشرفت میکنه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری.اس4فقط ظاهرش تغیری زیادی نکرد که شما اپلی ها نمیتونین بهش گیر بدین چون 7.8ساله ظاهر ایفون همینه:D
ولی چند ساله از اپل هیچی ندیدیم بجز سیری.کلا تعریف شما اپلی ها از نواوری اینه که هرچی اپل بزنه نواوریه حتی اگه قبلنم وجود داشته باشه:D
حلا خوبه این5sچندتا امکانات اضافه شد.من انتظار یه ایفون5با دوربین وپردازنده بهتر بود:D
قابلیت های جدید ای او اس رو اندروید خیلی وقته داره..
اکثر قابلیت های جدیدش قبلا وجود داشته
بجز سنسور اثر انگشت وپردازنده64بیتی که ساختش برا اپل خیلی راحت تر از سازندگان اندروید فکر نکم به زودی به گوشی های اندروید بیاد

ولی درکل همه گوشی ها اسباب بازین فقط نوت3:D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
برعکس گفتی.گلکسی اس هر نسخه کلی پیشرفت میکنه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری.اس4فقط ظاهرش تغیری زیادی نکرد که شما اپلی ها نمیتونین بهش گیر بدین چون 7.8ساله ظاهر ایفون همینه:D
ولی چند ساله از اپل هیچی ندیدیم بجز سیری.کلا تعریف شما اپلی ها از نواوری اینه که هرچی اپل بزنه نواوریه حتی اگه قبلنم وجود داشته باشه:D
حلا خوبه این5sچندتا امکانات اضافه شد.من انتظار یه ایفون5با دوربین وپردازنده بهتر بود:D
قابلیت های جدید ای او اس رو اندروید خیلی وقته داره..
اکثر قابلیت های جدیدش قبلا وجود داشته
بجز سنسور اثر انگشت وپردازنده64بیتی که ساختش برا اپل خیلی راحت تر از سازندگان اندروید فکر نکم به زودی به گوشی های اندروید بیاد

ولی درکل همه گوشی ها اسباب بازین فقط نوت3:D
شما یه گوشی پلاستیکی (سامسونگ) بگیری دستت حس اسباب بازی بودن میده بهتون یا یه گوشی الومینیومی (ایفون) ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
شما یه گوشی پلاستیکی (سامسونگ) بگیری دستت حس اسباب بازی بودن میده بهتون یا یه گوشی الومینیومی (ایفون) ؟
البته نوت 3 پشتش چرمیه.ولی منم در کل همین آیفونو ترجیح میدم.هم اندازش خوبه و هم امکاناتش برای من کافیه:d

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
الان اون دایره به اون کوچیکی چطور اثر انگشت میگیره؟ برام سواله
13788359571.jpg

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
از اون حرفا بود که فقط از طرفدارای اپل درمیاد:D چه ربطی داره؟؟
اولا حرف من شوخی بود و گفتم بقیه گوشی ها یعنی حتی اس4

ایفون گوشی عالی هستش شکی نیست
ولی من باهاش حال نمیکنم بهترین مزیت و دلیل موفقیت ایفون که سادگی هست برامن یه ایراده.چون خیلی مسخرست شبیه این گجت های که برا پیر و بچه ها میسازن که همه چیزیش خیلی سادست و کارباهاش راحته:D
کاربرای ایفون اکثرا کسایی هستن که اهل تکنولوژی نیستن مردم عادی هستن که فقط یه گوشی هوشمند میخوان که هیچ پیچیدگی نداشته باشه و کار باهاش راحت باشه که خیلی خوبه براشون ولی برا من نیست:D
کاربرای گلکسی اس دقیقا برعکس اینجور ادم ها هستن
براهمینم جنس بدنه برا اپلی ها همه چیزه ولی برا کاربران گلکسی هیچی نیست با بدنه پلاستیکی فروشش هر نسخه چند برابر میشه
حالا قراره تواس5فلزی یا فیبرکربن بشه ببینیم اون موقع چه ایرادی ازش میگیرن:D

البته نوت 3 پشتش چرمیه
چرم نیست اخه چطور چرم استفاده کنن مگه دیونن اصلا به درد نمیخوره...پلاستیکه ولی برا طرح چرم که میگن خیلی با کیفیت شده و دیگه مشکل اونای که گوشی2میلیونی(اس4) بهشون حس گرون قیمت بودن نمیداد رو حل کرده:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
:| اینو الان با یک CalC ی ویندوز حساب کنی 32 گیگش میشه 1 میلیون ... بعد فروشنده ها چند میدند ؟
این همراه با قراردادش هست! یعنی لاک هست به اصطلاح! حالت آنلاکش حدود 600$ هست

- - -ویرایش - - -

آخرین نظرسنجیا نشون داده اکثر ملت دارن 5 ـشون رو میفروشن که 5c یا 5s بخرن بعد شماها میگین تغییری نکرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر