»» ترینر Gta IV

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
»» ترینر Gta IV - آپدیت شد، صد درصد عملی

سلام .

دانلود

این یه ترینر هست که توی مواردش جون بی نهایت هم داره . اما خب برای بعضی ها مشکل داره , این لینک با کامنت هاش هست , بعضی از مشکلات توی کامنت ها حل میشه(خودمم هنوز نتونستم اجراش کنم!)

---------

آپدیت:

با سرچ فراوان اینو یافتم .

این یه Alies هاست که با اسکریپت نویسی میتونید توش تغییراتی توی بازی ایجاد کنید . بلد نیستید ؟ نگران نباشید .

اسکریپت superman.lua تو خودش هست . پس میتونید جونتونو بینهایت کنید . برید جلوی پلیسا و ...!

توش فایل Readme و نحوه اینیستال نوشته .

دانلود

نقل از Gtaforums :

// ------- my example scripts -------
superman.lua - makes Niko undead , gives weapon etc
(superman video by illdan http://www.youtube.com/watch?v=VYvstO3Z8Qo
saveme.lua - gives ability to save anywhere (but after loading u will be in a nearest save house)
playercoords.lua - simple script to read player coords and print them to Alice log​

برید حال کنید !!

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام .

دانلود

این یه ترینر هست که توی مواردش جون بی نهایت هم داره . اما خب برای بعضی ها مشکل داره , این لینک با کامنت هاش هست , بعضی از مشکلات توی کامنت ها حل میشه(خودمم هنوز نتونستم اجراش کنم!)
اقا اين ترينر دانلود ميشه اما باز نميشه-ارور ميده

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آموزشی که تا اینجا من میدونم.

ترینر رو در محل نصب بازی کپی کنید .
بعد بازی رو اول اجرا کنید

در وسط بازی برید ترینر رو اجرا کنید

(اگه ارور Accses داد یه بارم با یوزر ادمینستریتور تست کنید , اگه نشد باید صبر کرد دید چاره چیه !)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
سلام .
آپدیت:
با سرچ فراوان اینو یافتم .
این یه Alies هاست که با اسکریپت نویسی میتونید توش تغییراتی توی بازی ایجاد کنید . بلد نیستید ؟ نگران نباشید .
اسکریپت superman.lua تو خودش هست . پس میتونید جونتونو بینهایت کنید . برید جلوی پلیسا و ...!
توش فایل Readme و نحوه اینیستال نوشته .
دانلود
نقل از Gtaforums :
برید حال کنید !!
آپدیت رو ببینید . آپدیت کار کرد . الان جونم بی نهایته !
سلام
حجت جان
میشه بفارسی توضیح بدی کدوم فایلها رو باید کجا بریزیم ؟
من فایل انگلیسیشو خوندم و همون کار رو کردم اما اررور میده و میگه باید سیستم رو ری استارت کنم و بازی رو هم دوباره اینستال کنم .
من اینکار ها رو انجام دادم ببین درسته :
اول فایلهای داخل پوشه Copy رو که یک پوشه بنام Alice داشت رو کپی کر دم توی همون پوشه اصلی بازی که اسمش Grand Theft Auto IV هست .
بعدش فایلهای داخل پوشه examples رو کپی کردم توی اون پوشه Alice .
نمیدونم درسته یا نه .
در ضمن من بازی نسخه اصلی رو دارم و رو پچ 1.0.2.0 نصب هست ( یعنی همون Patch v2.0 ) .
یعنی ممکنه برای همین باشه ( بابام بهم جواب نمیده :(( ) .
منتظر جوابتونم
ممنون

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
سلام
حجت جان
میشه بفارسی توضیح بدی کدوم فایلها رو باید کجا بریزیم ؟
من فایل انگلیسیشو خوندم و همون کار رو کردم اما اررور میده و میگه باید سیستم رو ری استارت کنم و بازی رو هم دوباره اینستال کنم .
من اینکار ها رو انجام دادم ببین درسته :
اول فایلهای داخل پوشه Copy رو که یک پوشه بنام Alice داشت رو کپی کر دم توی همون پوشه اصلی بازی که اسمش Grand Theft Auto IV هست .
بعدش فایلهای داخل پوشه examples رو کپی کردم توی اون پوشه Alice .
نمیدونم درسته یا نه .
در ضمن من بازی نسخه اصلی رو دارم و رو پچ 1.0.2.0 نصب هست ( یعنی همون Patch v2.0 ) .
یعنی ممکنه برای همین باشه ( بابام بهم جواب نمیده :(( ) .
منتظر جوابتونم
ممنون

شما اگه از پچ 1.0.2.0 استفاده میکنی از این ترینر استفاده کن؛ بدون دردسر کار میکنه!!!;)
دانلود مستقیم
موفق باشی

سلام
نمیدونم این کدوم ترینره اما اولا" من یک ترینر میخواهم مثل همون Alice که توی سوابق استفاده از ترینر و چیت بحساب نیاد و در ضمن شما پسورد باز کردن فایل زیپ شده را ندادید که .
من چندتا ترینر برای این پچ 2 دارم که همشون خوب کار میکنن اما توی استاتس هربار که استفادشون میکنم چیت حساب میشن

معذرت دوست عزیز:cheesygri
اینم 3تا پسورد
madeusingtmk
b708k
givememorelives

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
سلام
نمیدونم این کدوم ترینره اما اولا" من یک ترینر میخواهم مثل همون Alice که توی سوابق استفاده از ترینر و چیت بحساب نیاد و در ضمن شما پسورد باز کردن فایل زیپ شده را ندادید که .
من چندتا ترینر برای این پچ 2 دارم که همشون خوب کار میکنن اما توی استاتس هربار که استفادشون میکنم چیت حساب میشن .
اینهم آدرس اون سایت که همه چی توش داره :
http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/tools/1843

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
سلام
من این سایت رو پیدا کردم که خیلی خیلی باحاله و هرچی دلتون بخواد از ماشین گرفته و پچ و قیافه های مختلف برای نیکو توش هست تا اااا . خیلی عالیه . امتحانش کنید ضرر نمیکنید :laughing:
آدرس سایت

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

شما باید از Alice Loader جدید استفاده کنی . فردا آپلودش میکنم
سلام به همه دوستان
حجت جان فکر کنم مشغله زیاد باعث شد که فایل سفارشی من یادتون بره ولی اشکال نداره چون از همون سایتی که ادرس دادم آپلودش کردم اما دوتا سئوال :
  1. یک فایل هست درون پوشه این ivalice025 بنام Virtual Key Codes که میخواستم ببینم اگر دوستان باهاش برخورد داشتن بگویند این به چه درد میخوره و چه چیز را میخواهد ارائه بده ؟
  2. یسه تا فایل هم هست بنامهای : superman.lua , saveme.lua و carspawn.lua که باید توی اون پوشه Alice بریزیم و بعد بریزیم توی مسیر اصلی , جاییکه فایلهای GTA IV هستند و میخواستم ببینم کار اونها چیه ؟
ممنون :love:

bijbij kid

کاربر سایت
Mar 4, 2009
19
Superman.lua و بقیه فقط اسکریپته . که کارایی مورد نظرتونو انجام میده . مثل جون بی نهایت
سلام اقا حجت
پس اینجور که شما میگید این اسکریپتم توی اون فایلهای هست :
carspawn
پس با این چط.ر میتونیم ماشینی که میخواهیم انتخاب و اونو داشته باشیم ؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام به همگی . میخواستم بدونم قضیه این Alice چیه ؟؟ بدون ترینر فعال میشه ؟؟ اگه میشه به صورت کامل برام توضیح بدین . خواهشا . برای من Version 1.0.2.0 است .فقط کامل خواهشا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر