« همه چیز درباره سونیک (قوانین پست اول خوانده شود) »

به نظر شما در سال 2019 ، بازی های sonic adventure origins و sonic mania2 را خواهیم دید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تاپیک اصلا طرفدار نداره نمیدونم چرا شاید بخاطر اینه که تاپیک اول جای بدی ساخته شده بود و بیشتر کسایی که دوست دارن سونیک ندیدن تاپیک شک ندارم بیشتر از این حرفان یا شایدم بخاطر اینه که بقیه دوستان قبلا اطلاعات کامل سونیک تو فروم گزاشتن

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
تاپیک اصلا طرفدار نداره نمیدونم چرا شاید بخاطر اینه که تاپیک اول جای بدی ساخته شده بود و بیشتر کسایی که دوست دارن سونیک ندیدن تاپیک شک ندارم بیشتر از این حرفان یا شایدم بخاطر اینه که بقیه دوستان قبلا اطلاعات کامل سونیک تو فروم گزاشتن
چرا داره البته اونا به اینجا سر میزنن اما چیزی نمیگن . بی سر و صدا هستن مثل روحن فقط لایک میکنن چیزی نمیگن :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
من که به صفحات قبل سر میزنم لایکی نمیبینم
وا ؟ برین پست اول رو ببینید ؛ 16 نفر لایک کردند اما از بین اونها کلا 2 ، 3 نفر پیام فرستادند ، شما و live is life ؛ البته دو سه نفری هم بودند اما یک و یا دوپست بیشتر نفرستاده اند و بقیه هم که دیگر هیچ پستی نفرستاده اند . فعلا که تاپیک با شما دو نفر 8 صفحه رو گذرونده :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
22- Sticks the Badger (استیکس گورکن)
Sticks-sonic-boom-artwork.jpg
اسم : استیکس
نژاد : گورکن جنگلی
رنگ مو : قهوه ای و نارنجی
رنگ پوست : هلویی
قد : 85 سانتی متر
وزن : 30 کیلوگرم
رنگ چشم : آبی
رنگ کفش : خودتون برید ببینید
نوع کفش : دست باف (فکر کنم چکمه)
دستکش : ندارد
غذای مورد علاقه : غذاها و میوه های جنگلی
بهترین دوست : تیم سونیک
قدرت ها : مبارزه تن به تن ، استفاده از بومرنگ و همچنین وسایل جنگی ، سرعت (کمتر از سونیک) ، غریزه حیوانی و ...

اولین حضور : sonic boom
خالقان استیکس : سونیک تیم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات :

خیله خب ، میرسیم به بیوگرافی یکی از جدیدترین شخصیت های سونیکی یعنی استیکس گورکن ! او یک گورکن است و در جنگل بدنیا اومده ، هدفش هم حفاظت از جنگل و دنیا بوده . او دارای غرایز حیوانی بسیار است و همین باعث میشود زیرک و فرض باشد ، اما خصلت خوبی دارد . او در استفاده از بومرنگ حرفه ای است و همچنین میتواند با وسایل جنگی که مخصوص شکار است مثل نیزه نیز استفاده کند . او قبلا به تنهایی در جنگل زندگی میکرد اما بعد از آشنایی با تیم سونیک ، با آنها دوست شد و در حال حاضر بهترین رابطه رو با امی داره ! همونطور که گفتم ، خلق و خوی و غریزه حیوانی بیشتره نسبت به بقیه داره (هرچی نباشه قبلا تو جنگل بوده) . ناگفته نماند که او به خاطر همین رفتارش ، زیاد آدم ویا بطور بهتر حیوان اجتماعی ای نیست . او شخصیتی بسیار ساده لوح است ، بطوریکه در سریال سونیک بوم ، بعضی از وقتها از سایه اش میترسید و با آن درگیر میشد ! (خود درگیری مزمن داشته ! :D ) اولین حضور او در بازی سونیک بوم بود و اوبین حضورش تو فیلم ها هم بازم سونیک بوم بود ! :D به گفته سازندگانش ، او یکی از شخصیت های رسمی سونیک بوده و انتظار میرود که در بازی ها از او استقبال شود و طرفداران زیادی پیدا کند ؛ اما متاسفانه به جز دو بازی سونیک بوم تاحالا در بازی های دیگری حضور نیافته است :D

قصه ما به سر رسید ، کلاغه هم سقط شد ! :D :))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
جناب @jhoobin ، به نظر که شایعه سونیک مانیا و همچنین سونیک ادونچرت درست نبوده :D (از روی نظر سنجی میگم)
ربطی به نتیجه نظر سنجی نداره تو تاپیک خود شایعه نتیجه کاملا بر عکسه :D مانیا صد در صد حقیقت داره ولی ادونچر خیلی بعید بنظرمیاد

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سونیک ادونچر اوریجینز...؟؟؟
خیلی دوست دارم ولی خب این تیم سونیک باید یه چیزی بده خودش رو اثبات کنه بعد بره سراغ اسم گنده ای مثل ادونچر
با این حال ادامه ای اگه باشه که من شدید منتظرش باشم Heroes 2 ـه...که عمراً پیش بیاد:((

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سونیک ادونچر اوریجینز...؟؟؟
خیلی دوست دارم ولی خب این تیم سونیک باید یه چیزی بده خودش رو اثبات کنه بعد بره سراغ اسم گنده ای مثل ادونچر
با این حال ادامه ای اگه باشه که من شدید منتظرش باشم Heroes 2 ـه...که عمراً پیش بیاد:((
st نمیتونه خودش ثابت کنه چون از یه طرف سگا پول نمیده و از طرف دیگه یوجی ناکا و بقیه خالقین سونیک رفتن همینم که الان هست خیلیه:D بنظر نمیاد شایعه اوریجینز حقیقت داشته باشه این بیشتر به ارزوی فن ها برای دیدن ادونچر3 برمیگرده st این خوب میدونه ولی...........seggggaaaaaaa:)

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
ربطی به نتیجه نظر سنجی نداره تو تاپیک خود شایعه نتیجه کاملا بر عکسه :D مانیا صد در صد حقیقت داره ولی ادونچر خیلی بعید بنظرمیاد
الان رفتم تحقیق کردم ... آره حرفت دقیقا درسته ، برای سونیک مانیا انیمیشن ها و تریلر های زیادی منتشر شده ؛ اما ادونچر نه :D ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر