«حمایت از بازی‌های ایرانی "خیابان‌های خونی" و "اکسیر سیاه" برای عرضه روی Steam»

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

«حمایت از بازی‌های ایرانی "خیابان‌های خونی" و "اکسیر سیاه" برای عرضه روی Steam»

دوستان دو بازی رایانه "خیابان‌های خونی" (Bloody Streets) و "اکسیر سیاه" (Rot Gut) به حمایت و رای شما برای عرضه روی شبکه Steam نیاز دارند.

این دو بازی که اکنون بر روی Steam Greenlight به رای گذاشته شده‌اند از جمله موفق‌ترین بازی‌های مستقل ایرانی هستند.بازی Rot Gut سال گذشته در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران عنوان بهترین بازی مستقل سال را به خود اختصاص داد و خیابان‌های خونی هم امسال با کسب شش جایزه به عنوان بهترین بازی مستقل سال برگزیده شد.

با مراجعه به لینک زیر، قدم به قدم نحوه حمایت از این دو بازی به طور کامل شرح داده شده است:

Bloody Streets and Rot Gut - Steam Greenlight Iran Vote Request

ممنون میشم تو شبکه های اجتماعی هم این مطلب رو به اشتراک بزارین.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
Rot Gut
واقعا یکی از بهترین بازیایی بود که تجربه کردم(از پله بدون پرش بالا میرفت بیشتر حال میداد :d) و خیلی خوشحال میشم که روی استیم بیاد و آدمهای بیشتری بازیش کنن...البته من نسخه نهایی بازیو پیدا نکردم...اگه روی استیم اومد امیدوارم قیمتش طوری باشه که بتونیم راحت تر تهیه کنیم.
پ.ن:خیلی دوست داشتم نسخه موبایلش هم میساختی آیدین..با یک مد Endless خیلی جذاب میشد بازی :)
سپاس

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
این کار کار زشتیه دوست عزیز.

بهش میگن گدایی Post Modern.

این همون اخلاقیه که آخرش میشه حمله به صفحه ی شخصی یه بدبختی تو FB.

بازیکن ها ایرانی خیلی هاشون نمیتونن از Steam خرید کنن. این کاری بد هست که بعضی همکارهای ما شروع کردن

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
این کار کار زشتیه دوست عزیز.

بهش میگن گدایی Post Modern.

این همون اخلاقیه که آخرش میشه حمله به صفحه ی شخصی یه بدبختی تو FB.

بازیکن ها ایرانی خیلی هاشون نمیتونن از Steam خرید کنن. این کاری بد هست که بعضی همکارهای ما شروع کردن
همه میتونن به راحتی از استیم خرید کنن
کلی سایت ایرانی وجود داره که پول میدی بازی رو میخرن و به اکانت شما تو استیم به حالت Gift میفرستن
Greenlight هم چیزیه که استیم برای بازی سازای مستقل گذاشته
بازیایی که تا یه حدی رای بیارن رو برای فروش تو استیم میگذاره
این دوستان هم از گیمر های ایرانی درخواست کردن که بهشون کمک کنن
اونم فقط با رای دادن به بازیشون
فکر نمیکنم اسمش گدایی یا همچین چیزی باشه
بازی قرار با رای گیمر ها تکلیفش مشخص بشه
چه کسایی بهتر از هموطن های آدم که تو اینکار کمک کنن

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
با همین کمکها یادمه یه سال نیکبخت واحدی دومین بازیکن محبوب جهان شد !

من هر دو بازی رو دیدم و هر دو خوب هستن و به نظرم توانایی این رو دارن که تو Steam باشن ولی این روش رای جمع کردن روش درستی نیست.

کدوم یک از ایرانی ها حاضرن بازی رو که تو ایران براشون 5 هزار تومن تموم میشه برن 10 $ بخرن ؟!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550

من هر دو بازی رو دیدم و هر دو خوب هستن و به نظرم توانایی این رو دارن که تو Steam باشن ولی این روش رای جمع کردن روش درستی نیست.

کدوم یک از ایرانی ها حاضرن بازی رو که تو ایران براشون 5 هزار تومن تموم میشه برن 10 $ بخرن ؟!
کدوم روش جمع آوری
همه کسایی که بازیاشون رو تو Greenlight میزارن میان تو سایتشون و تو سایت های مختلف درخواست کمک از گیمر هارو میکنن و این یک چیز عادیه
بازی هم که 10 دلار قیمتش باشه ارزشش 10 دلار بوده که این قیمت رو روش گذاشتن چطور شما 5 هزار تومن روش قیمت میزاری؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام دوستان،

در مورد بازی 2 کار جدید انجام دادیم، ساپورت کنترلرهای ایکس باکس، PlayStation و SteamBox به بازی اضافه شد. نسخه استیم بازی دارای ورژن لینوکس و مک هم هستش.

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین

در کل حرفت درسته دوسته عزیز;)...اگه بازی ایرانی خوب نباشه نباید رای بیاره و بره تو استیم چون هم باعثه افت بازی ایرانی میشه(شرکتها به خاطر اینکه بی دلیل بازیشون محبوبه درجا میزنن)هم کل دنیا بدبین میشه به بازی ایرانی که در کل مضر هست برای صنعت
اما خداییش این دوتا بازی عالین و من فکر میکنم باید همه جوره ازشون حمایت کردb-)به شخصه اولا فکر میکردم خیابانهای خونی خارجیه:dو رای دادن به این بازی کار زشتی نیست چون واقعا حقشون هست که به یه جایی برسن اما واقعا ما ایرانی ها بعضی وقتها شورش رو در میاریم مثل اون موقع که فرهاده مجیدی(که غشقمه:x)شد محبوبترین بازیکن جهان:-o(سالشو یادم نمیاد)که نه تنها باعث افتخار نشد بلکه باعث شد همه دنیا ترولمون کنن)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر