🔳 تصاویر مقایسه ریمیک و اورجینال بازی Until Dawn

یعنی یه نفر این بازی رو انجام نداده که بگه این در اصل سیاه پوست
ولی چرا اینقدر نور پردازی افتضاح تو هر دو نسخه، نسخه اورجینال نورپردازی رو متیو خیلی بد افتاده انگار سفید پوست ولی تو نسخه ریمیک روی امیلی افتضاح در اومده که هم چهره رو خراب کردن و هم انگار دختر سیاه پوست یا سرخ پوست

sshot-452.jpg

اين تغيير رنگ پوست به نظرم بيشتر به خاطر تغيير نورپردازيه و تم رنگى بازى باشه.
احتمالاً علتش همینه. :دی
البته اون پسره (مت) توی نسخه اصلی هم سیاه‌پوست بود، نه اینکه اونجا سفیدپوست بوده باشه و اینجا سیاه شده باشه (عکس زیر برای نسخه اصلی هست):

dc3503_24cxz3.jpg

دختره (امیلی) هم حالت آسیایی-آمریکایی داشت و اینجا هم قیافه‌ش تفاوت خاصی نکرده و اون حالت آسیایی حفظ شده و برای همین بعیده سیاه‌پوست شده باشه! :دی احتمالاً بعضی جاها به خاطر نورپردازی متفاوت نسبت به نسخه قبلی، رنگ پوست‌ها یه ذره متفاوت به نظر می‌رسه.
توی عکس زیر، سمت چپ نسخه اصلی هست و سمت راست ریمیک. عکسی که نشون می‌ده نورپردازی توی نوع رنگ پوست چقدر مهمه و الآن اینجا می‌شه گفت توی نسخه اصلی سیاه‌پوست بوده و توی ریمیک سفیدپوست شده! :دی

311f03_24cv4f.jpg

شپرد که میتونست سیاه پوست ، مرد ، زن و... باشه!

مورد بعد اینکه من نگفتم شخصیتی که از قبل میشناسیم رو بیان سیاه پوست کنن؟
گفتم که دلیلی برای سیاه پوست نشدن فلان شخصیت تو این بازی وجود نداره.
من بازی نکردم ولی خب کریتوس ، کریس ، لیان و... رو با شخصیت فرعی این بازی یکی میکنی؟
این یارو اصلا کی هست که سیاه پوست شدن یا نشدنش مهم باشه؟

کامنتم رو میخونی یا حرفهات رو از قبل ضبط کردی و فقط پلی میکنی؟ :D
به هر حال گفتی برات مهم نیست چه رنگی باشه حالا بند و دلیل اضافه میکنی برای توجیه کردن

متیو که شخصیت اصلی بازی 😐

به هر حال گفتی برات مهم نیست چه رنگی باشه حالا بند و دلیل اضافه میکنی برای توجیه کردن

متیو که شخصیت اصلی بازی 😐
تو دوخط بعدش هم نوشتم:
در مورد شخصیت ها رو رنگی کردن من حقیقتا مشکلی ندارم.
اونهم این بازی که کلا داستان تخیلیه و بازیگرها میتونن به هر شکلی باشن.
دلیل علمی وجود نداره که بگیم نه این نمیتونه رنگ پوستش تیره یا روشن باشه به فلان دلیل.
مثلا ویچر ، Gow و... نیست که بگیم تو اون دوره نمیتونه سیاه پوست باشه و...
من بازی نکردمش ولی میخوام بگم برای کی مهمه که تو ریمیک مثلا متیو سیاه پوست باشه یا سفید؟
واقعا مهمه؟
چه اهمیتی داره؟

تو دوخط بعدش هم نوشتم:

من بازی نکردمش ولی میخوام بگم برای کی مهمه که تو ریمیک مثلا متیو سیاه پوست باشه یا سفید؟
واقعا مهمه؟
چه اهمیتی داره؟
برای شما اهمیت نداره ولی برای ما مهم یاسوکه نباشه

• Poker Face
Reactions: m.d.makan
انصافا تغییرات که داره.
مخصوصا محیط و... که خیلی تفاوت داره.
چهره ها رو خب حفظ کردن و روی همون ساختن و رفتن بالا ، خیلی تغییرات آنچنانی ندارن چون تمرکز نسخه PS4 هم از لحاظ گرافیکی روی چهره بود.

من که هرچی بازی از سوپرمسیو بود غیر همین UD و این آخریه که نمیدونم اسمش چیه رو بازی کردم و همرو تموم کردم.
اما یکی از یکی خسته کننده تر.
آخریش Quarry بود که اصلا در موردش حرف نزنم بهتره.
من اصلا اینها رو جزو بازی به حساب نمیارم ، من رو یاد اون بازیهای FMV قدیمی میندازن با این تفاوت که خیلی با پلیر تعامل کمتری دارن.

اما یکی از دوستهام میگه این UD فرق میکنه و از بقیه بهتره ، حالا باید دید.

ctrl رو بگیر و به پایین اسکرول کن ، قالب جمع و جورتر میشه و میتونی روی همه عکسهایی که آپلود کردی کلیک کنی و...
حرف دل منو زدی.بجز UD اینا یه گیم خوب نساختن نمیدونم چطوری بازی های دیگشون فروش میره و در آخر واقعا بزور گیم حساب میشن.حالا باز بازیهای داوود یکم تعامل و دکمه فشار دادن داشت ولی بازی های اینا کلا بیست درصد تعامل داره.همون دکمه ها هم نصفشو فشار ندی خیلی اتفاق خاصی نمیوفته.

• Like
Reactions: m.d.makan
خدایی این بازی چه نیازی به ریمیک داشت؟:| همین الان نسخه عادی رو PS4 پایه همون فت هم یکی از بهترین گرافیک های کنسولی رو داره:|
هر چند داستان و شخصیت پردازی بازی یک کپی دست چندم از اره هست و در کل بازی خیلی نچسبی هست...:/

همینطور که در جریانید بازی Until Dawn ریمیک شده و در تاریخ 13 مهرماه برای PS5 و PC منتشر میشه

در ادامه میتونید به مقایسه نسخه اورجینال و ریمیک بپردازید

View attachment 352195
View attachment 352196
View attachment 352198
View attachment 352199
View attachment 352200
View attachment 352201
View attachment 352202
View attachment 352203
View attachment 352211
View attachment 352212
View attachment 352214
خود بازی اون موقع که ریلیز شده بود منتقدین از گرافیک بسیار خوب بازی میگفتن ریمیکش که خیلی دیگه خفن شده ولی نمیدونم چرا توسعه دهنده ها این سال های اخیر همش زدن تو کار ریمیک ریمستر بازیای جدید نواورانه مثل دوران نسل ششم و هفتم کمتر شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or