Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
این بازیو نصب کردم خدایی گرافیک و گیم پلی روان بازی خیلی عالیه
من که کلا با بازی elden ring نتونستم ارتباط بگیرم هم بخاطر گرافیک هم بخاطر نحوه راه رفتنش ولی با این بازی دارم حال میکنم
ولی در کل هیچکدومش به god of war نمیرسن

• Like
Reactions: sms12
دوستان با توجه به این که بعد از تموم کردن الدن رینگ تصمیم گرفتم دیگه بازی خیلی سخت بازی نکنم Black myth چه قدره سخته ؟ پیشنهاد به خرید میدید ؟

دوستان با توجه به این که بعد از تموم کردن الدن رینگ تصمیم گرفتم دیگه بازی خیلی سخت بازی نکنم Black myth چه قدره سخته ؟ پیشنهاد به خرید میدید ؟
من الدن رینگ نزدم ولی با گیم‌پلی هایی که دیدم و سبک و سیاق متفاوتی دارن ، و اینکه اگه اون رو تموم کردی این سختی ش نصف اون هم نیست ، تایمینگ داج دادن و هوی اتک و لایت اتک هات بیاد دستت باهاش اوکی میشی.
خیلی هم شسته رفته و ساده و سرراست هستش و پیچیدگی سولزلایک هارو نداره.

یک نکته :

اون راهب پسر بچه ماتریا در حقیقت یه ادم بزرگه و همه جا هم غیر از این بازی بزرگ نمایش داده میشده
حالا چرا تو بازی کوچیکه ؟

به خاطر بازیگر نقش این راهب که توی سریال سفر به غرب سال 2015 میمیره و از 2015 تا الان 9 سال میگذره و سن این راهب پسر بچه هم توی بازی 9 ساله
و سازنده ها به خاطر ادای احترام به این بازیگر این حرکت رو توی باز انجام دادن

• Like
Reactions: AM!R

نه كليت بازى اونقد سخت نيست.
البته چنتا بس سخت داره.
ولى اصلا مثل بازياى سولزلايك نيست سيستم سختيش.

• Like
Reactions: RaminZero21
دوستان برای پلات باید +ng رفت
یه قسمت سکرت داره تو فصل پنجم که فقط با تکمیل کردن کوئست لاین اون اسبه میتونی بهش دسترسی داشته باشی و تو اون قسمت یه آیتمی هست به اسم بول نمیدونم چی چی که از اون آیتم 8تا نیاز داری برا ساخت زره و چوب دستی که تو هر دور فقط بهت 4تا میده (3تا از باس و 1 از صندوق) که اگه دور اول هر 4تارو بگیری بقول صدرا فقط نیازه که دور دوم تا آخر فصل پنج بری و تموم ولی اگه خدای نکرده کم بیاری باید یدور دیگه هم بری.....من خودم سر صندوق یه سکته ناقص زدم چون دور اول قشنگ همه چیو وسواسی تمیز میکردم میرفتم جلو و خیلی آسون هم هست کوئستای بازی و همه چی به خیر و خوشی تموم شد و استارت نیو گیم زدم راش دادم تا همون فصل پنج و باسشو زدم دیدم 7 تا دارم و باید برا یکیش یدور دیگه برم و اصن فراموش کرده بودم چرا کم دارم چون فکر میکردم فقط باسه این آیتمو دراپ میکنه و یادم نبود اون صندوقه رو.

از این آیتم بدتر 2تا سوک هست که خیلی نایابن و پیشنهاد میکنم وقتی میخواهی دور دوم استارت بزنی هر نیم ساعت که پلی دادی هی بری سر وقت گلاشون و هی بچینیشون که بالاخره گیرشون بیاری وگرنه اگه فقط بخواهی فارمشون کنی آخر کار خیلی خیلی زمانبر میشن.

یکیش سوک استیل جنسینگ هست که از گل جنسینگ بدست میاد
یکیش هم سوک گوت اسکول هست که از گل لیکورایس بدست میاد

واقعا داستان برادر ووکانگ یعنی بول کینگ یک تراژدی خیلی غم انگیز بود و چقدر نکته پشت این داستان بود
قطعا بهترین داستان رو در تاریخ بازی های کامپیوتری داره که خب مشخصه به هر حال خفن ترین رمان چین چیزی غیر از اینم انتظار نمیره اما خیلی تلفیق خوبی داشتن این 2 تا

انیمیشن پایانی قسمت 5 رو بیاین تفسیر کنید تحلیل هامونو بزاریم رو هم ، چرا اینقدر سوت و کوره اینجا، من هر شب میرم 2-3 ساعت از داستان میخونم احساساتی میشم صبحش میام اینجا :D

آخرین ویرایش:
❇️ آپدیت Black Myth: Wukong 1.0.9.15179

🔒 Protection : Steam+Denuvo

💢 Size : 1.7GB

📌 حجم پچ تقریبا 1.7 گیگابایته. اما به خاطر سیستم به‌روزرسانی پلتفرم، کامپیوترت باید حدود 92 گیگابایت فضایی که خالیه رو برای ذخیره موقت فایل‌های به‌روزرسانی کنار بذاره (نیاز نیست حتما روی همون دیسک باشه).

🔻 جزئیات آپدیت
🔸یه مشکل رو که باعث می‌شد بازی توی بعضی مبارزات با رئیس‌ها موقعی که زبان ویندوز ترکی بود، گاهی کرش کنه، حل کردن.
🔹چندتا کرش و ارور دیگه هم که تو شرایط خاص پیش می‌اومدن رو درست کردن.
🔸یه مسأله‌ای که باعث می‌شد تکمیل ۱۰۰٪ دستاوردها درست کار نکنه رو هم حل کردن.
🔹حالا بازی تشخیص می‌ده که سیستم عامل و نسخه درایور گرافیکت چه جوریه و می‌گه باید آپدیت کنی.
🔸تجربه نبرد با "پادشاه یاوگوای" که همون "استاد با صد چشم" هست، بهتر شده.
🔹یه مشکل رو حل کردیم که قهرمان داستان در طی مبارزه با سرکرده و شاه یائوگی ، به خارج از دیوار نامرئی پرت می شد.
🔸مشکلی که باعث می‌شد بعضی از دشمن‌ها توی موقعیت‌های خاص گیر بکنن، حل شد.
🔹مشکل دیگه‌ای که باعث می‌شد بعضی از دشمن‌ها در شرایط خاص قابل شکست نباشن، برطرف شد.
🔸مسئله‌ای که با باز کردن منو، بعضی از مهارت‌های دشمن‌ها کار نمی‌کرد، درست شد.
🔹همچنین مشکلی که باعث می‌شد بعضی از نقاشی‌ها توی پاگودای بزرگ درست نمایش داده نشه، اصلاح شد.
🔸مشکل این که مدل‌های شخصیت‌ها توی کوه‌های شعله‌ور درست پاک نمی‌شدن، اصلاح شد.
🔹حالا "چوب‌دستی Spikeshaft" حداکثر مانا رو ۳۰ تا بیشتر می‌کنه.
🔸ست زره Insect حالا مدت اثر داروها رو خیلی بیشتر میکنه.
🔹اثر کوتاه شدن زمان‌بندی برای "Rock Solid" که توسط استعداد "صدای ناقوس (Fuming Ears)" گذاشته می‌شد، کم شده.
🔸مشکل این که "Destined" می‌توانست به طور مداوم اثر "حلقه آتش" رو داشته باشه، درست شد.
🔹مشکل این که اثر افزایش آسیب استعداد "Crash (Immobilize)" تحت شرایط خاص درست حذف نمی‌شد، برطرف شد.
🔸بعد از وارد شدن به یه دوره جدید، "Destined" می‌تونه حالا "Fine Gold Thread" رو از یین تایگر بخره.
🔹یه مشکل برطرف شد که Tadpole و Bodhisattva's Left Hand ممکن بود درآپ نشن (اونایی که قبل از به‌روزرسانی باس‌ها رو زدن ولی آیتم‌ها رو نگرفتن، بعد از به‌روزرسانی می‌تونن این آیتم‌ها رو توی انبارشون پیدا کنن).
🔸تعدادی از ترجمه‌ها بهبود پیدا کردن: بعضی از اشتباهات ترجمه اصلاح شدند و برای بعضی پرتره‌ها هم ترجمه اضافه شده.
🔹برخی از اشتباهات زیرنویس و متن آهنگ‌ها اصلاح شد.
🔸اشکالاتی در صداگذاری انگلیسی هم درست شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or