ShadPS4 | PS4 Emulator

منم دقیقا حسم شبیه بهت هست. البته با این تفاوت که روی استور خاصی حساسیت ندارم :D ولی دوست دارم روی استورهای رسمی بازی کنم. حالا اغلب روی گیم پس و پلی استیشن بازی میکنم ولی شده روی استورهای دیگه هم بازی کنم (مثلا اخیرا Dead Space Remake را روی EA تموم کردم). نمیدونم چرا دیگه مثل سابق کرکی بازی کردن بهم حال نمیده (حالا منظورم این نیست که خیلی پول دار هستم یا میخام پولم را به ماتحت گاو بزنم ها:D ) . حتی با اینکه خیلی به بازی های رترو علاقه دارم و قبلا زیاد با امولاتور سروکله میزدم ولی الان زیاد نمیتونم ارتباط بگیرم. مثلا یکی از بزرگترین و مورد علاقه ترین بازی هام که روی سوییچ بود و بهش دسترسی نداشتم (Bayonetta 3)، بعد نصب امولاتور همنجوری انداختم مونده. اینکه رکوردی باشه از بازی کردنت و اکتیویتی هایی که انجام میدی به نظرم خوب و لذت بخش هست. یعنی الان برای مثال خیلی دوست داشتم از بدو بازی کردنم روی sega genesisو nes تا ps و ps2 یک رکوردی وجود داشت که الان میرفتم چک میکردم ببینم مثلا 20 سال قبل چه تایمی روی چه بازی صرف کردم و چه تروفی یا اچویمنتی کسب کردم.

به نظرم تروفی و اچویمنت هم اتفاق چیز جالبی هست و باید باشه. فقط نباید گرفتارش شد و اصطلاحا بیش از حد به هانت پرداخت. وگرنه وجودش تو بازی ها به خصوص زمانی که به یک بازی علاقه داری لذتش را چندبرابر میکنه. اینکه میفتی دنبالش و زیر و بم بازی را درمیاری برای من لذت بخش هست.

باورت میشه وقتی داشتم پست بالایی رو مینوشتم به این فکر میکردم که اگه میشد از دوران کودکی میزان play time که برا بازیا گذاشتم رو میدیدم چقد جذاب میشد ؟ :D من یه زمانی ( دوران دبستان و سگا 16-bit ) سلطان مورتال کامبت بودم . ینی پاره میکردم همه رو :D و بعدش با winning eleven 3 بصورت شبانه روزی کنسولم روشن بود و همه رو رنده میکردم :D اگه یه پلتفرمی اون زمان بود که میتونستم تمام رکورد هایی که داشتم رو میدیدم و خاطره بازی میکردم الان این 2500 ساعتی که مثلا پای gears 5 گذاشتم خلال دندون بازیایی که باهاشون زندگی کردم هم نمیشد :D اچیومنت هم اگه منطقی باهاش رفتار کنیم بنظرم خیلی جذاب و لذتبخشه و سوراخ موراخای بازی که تو حالت عادی ازشون رد میشیم رو بهمون نشون میده :D یه اچیومنت بازی بتمن داشت بنام کلندر من . انقد این اچیومنت جذاب و قشنگ بود که بعد از گذشت سالها هنوز تو ذهن من مونده :D در کل مهم لذت بردن خود گیمره . شاید خیلی ریتم و مسیر انجام دادنش مهم نباشه . بقیه شم میشه سلیقه شخصی و باید بهش احترام گذاشت .

منم دقیقا حسم شبیه بهت هست. البته با این تفاوت که روی استور خاصی حساسیت ندارم :D ولی دوست دارم روی استورهای رسمی بازی کنم. حالا اغلب روی گیم پس و پلی استیشن بازی میکنم ولی شده روی استورهای دیگه هم بازی کنم (مثلا اخیرا Dead Space Remake را روی EA تموم کردم). نمیدونم چرا دیگه مثل سابق کرکی بازی کردن بهم حال نمیده (حالا منظورم این نیست که خیلی پول دار هستم یا میخام پولم را به ماتحت گاو بزنم ها:D ) . حتی با اینکه خیلی به بازی های رترو علاقه دارم و قبلا زیاد با امولاتور سروکله میزدم ولی الان زیاد نمیتونم ارتباط بگیرم. مثلا یکی از بزرگترین و مورد علاقه ترین بازی هام که روی سوییچ بود و بهش دسترسی نداشتم (Bayonetta 3)، بعد نصب امولاتور همنجوری انداختم مونده. اینکه رکوردی باشه از بازی کردنت و اکتیویتی هایی که انجام میدی به نظرم خوب و لذت بخش هست. یعنی الان برای مثال خیلی دوست داشتم از بدو بازی کردنم روی sega genesisو nes تا ps و ps2 یک رکوردی وجود داشت که الان میرفتم چک میکردم ببینم مثلا 20 سال قبل چه تایمی روی چه بازی صرف کردم و چه تروفی یا اچویمنتی کسب کردم.

به نظرم تروفی و اچویمنت هم اتفاق چیز جالبی هست و باید باشه. فقط نباید گرفتارش شد و اصطلاحا بیش از حد به هانت پرداخت. وگرنه وجودش تو بازی ها به خصوص زمانی که به یک بازی علاقه داری لذتش را چندبرابر میکنه. اینکه میفتی دنبالش و زیر و بم بازی را درمیاری برای من لذت بخش هست.

چه جالب گفتی در مورد تایم گیمری از بدو شروع ماجرا :D

باور میکنی من از دیروز برای بار هزار و پونصدم سری GOW رو شروع کردم!؟ هر بارم برام تازگی داره! یا هنوزم بعد ۲۳~۴ سال دارم UMK3 بازی می‌کنم! :D

باورت میشه وقتی داشتم پست بالایی رو مینوشتم به این فکر میکردم که اگه میشد از دوران کودکی میزان play time که برا بازیا گذاشتم رو میدیدم چقد جذاب میشد ؟ :D من یه زمانی ( دوران دبستان و سگا 16-bit ) سلطان مورتال کامبت بودم . ینی پاره میکردم همه رو :D و بعدش با winning eleven 3 بصورت شبانه روزی کنسولم روشن بود و همه رو رنده میکردم :D اگه یه پلتفرمی اون زمان بود که میتونستم تمام رکورد هایی که داشتم رو میدیدم و خاطره بازی میکردم الان این 2500 ساعتی که مثلا پای gears 5 گذاشتم خلال دندون بازیایی که باهاشون زندگی کردم هم نمیشد :D اچیومنت هم اگه منطقی باهاش رفتار کنیم بنظرم خیلی جذاب و لذتبخشه و سوراخ موراخای بازی که تو حالت عادی ازشون رد میشیم رو بهمون نشون میده :D یه اچیومنت بازی بتمن داشت بنام کلندر من . انقد این اچیومنت جذاب و قشنگ بود که بعد از گذشت سالها هنوز تو ذهن من مونده :D در کل مهم لذت بردن خود گیمره . شاید خیلی ریتم و مسیر انجام دادنش مهم نباشه . بقیه شم میشه سلیقه شخصی و باید بهش احترام گذاشت .

اصلا یک چیز عجیب غریب بودم من قبل 2010. صبح تا شب پای بازی بودم . دوران سگا جنسیس مثلا به قول تو صدها ساعت MK و Street of Rage و Tiny Toon Adventures بازی کردم. همینجوری ادامه داشت بعدا یا روی PS هزاران ساعت Red alert 2 و Resident evil 3 و Harvest moon بازی کردم یا حتی روی PC صدها ساعت یادمه اون زمان صرف Oblivion و Fear و... کردم. ولی هیچکدوم الان دیتایی نیست. ده ها پلتفرم و هیچ دیتای ثبت شده ای برام واقعا دردناکه الان. بازی برای 2007-2008 به بعد یک چیزهایی هست توی پروفایل هام :D .

چه جالب گفتی در مورد تایم گیمری از بدو شروع ماجرا :D

باور میکنی من از دیروز برای بار هزار و پونصدم سری GOW رو شروع کردم!؟ هر بارم برام تازگی داره! یا هنوزم بعد ۲۳~۴ سال دارم UMK3 بازی می‌کنم! :D

بازی های قدیمی یک حس و حال عجیبی داشتن که متاسفانه تو این جدیدها پیدا نمیشه :D

اره البته بیشتر از اینم هست چون بک اپ هم دارن :D
الان که حساب می کنم می بینم که شاید به 100 ترا هم می رسن نمی دونم کلا حافظه خیلی دوست دارم کلیم MICRO SD با فلش دارم:))
خیلی هم عالی
میشه با استفاده از فایل سیستم xfs و یکسری از ابزار ردهتی inline اطلاعات رو فشرده کرد و هم زمان به همون اطلاعات فشرده دسترسی داشت.
چون دیتا گیم فکر کنم با xz نرخ حداقل 20-25 درصد بشه گرفت و از 100 ترایی که میگی 25 تراشو آزاد کرد.

=============================================

این تاپیک به شدت برام جالب شده و روزانه چکش میکنم
خیلی منتظرم داستان زلدا تکرار شه
تنها موردی که امیدوارم بتونن دوستان مدر فیکس کنن مشکل لود , io دیگه رسما نیازی به نسخه رسمی نیست.
یادم میاد اولین بازی که این بازی رو تموم کردم انتهخاب کردم که :
از کابوس بیدار شم و بشدت از این انتخابم راضی بودم!!! این بازی سولزلایکه اما محیط آنقدر تاریکه که مثل کابوسه و دلت میخواد سریعتر از این کابوس خلاص بشی یک حس دوستدانشتی خود ازاری:))
تنها بازی میازاکی که ارزش 100 رو داره

خب کارگر کنترادی فرام سافتور پروژه ریمستر بلادبورن رو هم استارت زد:

Bloodborne Remaster Project​

Bloodborne Remaster Project

داره مادهای مختلف خودش مثل تکسچر پک و... رو یکی میکنه و همینطور نورپردازی بازی رو کلا به روز میکنه و ریل تایم.

من هر کاری میکنم موقع نصب پکیج یعنی موقع نصب خود بازی روی امولاتور در ثانیه کرش میکنه
سرچ کردم خیلیا این مشکل رو داشتن توی رددیت و هیچکی هم راه حلی براش نداشت
کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟

من هر کاری میکنم موقع نصب پکیج یعنی موقع نصب خود بازی روی امولاتور در ثانیه کرش میکنه
سرچ کردم خیلیا این مشکل رو داشتن توی رددیت و هیچکی هم راه حلی براش نداشت
کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟
با پکیج ادیتور اکسترکت کن.
بعد امولاتور که دفعه اول اجرا میکنی فقط آدرس پوشه نصب/اکسترکت شده رو میخواد.

تو پست اصلی اسم و لینک دانلودش هست.

با پکیج ادیتور اکسترکت کن.
بعد امولاتور که دفعه اول اجرا میکنی فقط آدرس پوشه نصب/اکسترکت شده رو میخواد.

تو پست اصلی اسم و لینک دانلودش هست.
بازی رو از جای دیگه دانلود کردم درست شد

ماکان من هیچ کدوم از اینا رو نریختم که گفنتی :

unfself (eboot decrypter)
PS4 sys_modules

اما بازی داره راحت اجرا میشه بدون مشکل
اینا چین دقیقا و از کجا میشه جدیدشون رو دانلود کرد
من دیدم پستت قدیمیه تقریبا گفتم حداقل جدیدش رو دانلود کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or