زمان معرفی PS5 Pro مشخص شد

• Thread starter Thread starter Adam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Adam

عضو تحریریه
ps5proo.jpg

به نظر می‌رسد سونی قرار است پلی استیشن 5 پرو مورد انتظار را در روز سه شنبه در یک رویداد معرفی کند.

این شرکت امروز اعلام کرد که قصد دارد یک (ارائه فنی) در مدت زمان 9 دقیقه‌ به میزبانی معمار سیستم اصلی ps5 یعنی آقای مارک سرنی ارائه کند.

این استریم در 10 سپتامبر ساعت 8 صبح به وقت محلی آغاز می شود و به زبان انگلیسی در کانال YouTube PlayStation پخش خواهد شد.

به گفته سونی، این رویداد بر روی PS5 و نوآوری در بازی تمرکز خواهد داشت.

یه تجربه ای هم از کنسول‌های سونی تو این سه نسل اخیر دارم بگم البته این حرفم فکت نیست ولی همیشه سری اول بخرین بهتره. تو سری های بعدی از سر و دمش میزنه سونی. میگم این حرفم مبنای علمی نداره ولی کلا هیچی کنسول Fat و سری اولی نمیشه
فت ها رو قبول دارم حرفت رو ولی سری اول نه چون مشکل دارن همشون
Ps3 فت سری اول که ۹۵ نانومتری بودن همشون چراغ زرد میشدن الان ۹۹ درصد ps3 فت های سری A همشون ریبال هستن مگه اینکه کلکسیون بوده باشه و اصلا باهاش کار نکرده باشن وگرنه همشون ایراد میخوردن کما اینکه اره هم چیپ بکوارد براشون گذاشته بود هم ۴ پورت usb ولی توی سری CECHPO که ۶۵ نانومتری بودن مشکل دمایی کامل رفع شد
Ps2 سری ۱۰۰۰۰ هر سال باید لنز عوض میکردی ( لنز هاشون سری KHS-400B بودن )تازه صدای فنز زیادش به کنار در صورتی که چند سال بعد که همون فت سری ۵۰۰۰۰ آمد و لنز هاشون HD7 شد هم مشکل خرابی های زیاد رفع شد هم دور فن
PS5 هم اگر یادت باشه سری ۱۰ خیلی خرابی های عجیب غریب داشت که توی سری ۱۲ کامل رفع شدن
PS4 های سری اول هم مشکل صدای فن وحشتناک هم مشکل پس زدن دیسک درایو که همین مشکلات توی سری ۱۲۱۶ رفع شد
در کل کنسول های فت سونی از اسلیم بهترن ولی نباید سری اول خرید چون اکثرا حداقل تجربه من میگه مشکل دارن

چرا یکی 4090 می خره، و در آینده فکر خرید برا 5090 هست؟!

مگه بازی مختص این اومده که فقط رو سری های 4000 ساخته شده باشه؟!

نه صرفا می خرن برا پرفورمنس بهتر!

ps5 pro هم برا کسی هست که نمی خواد سمت pc بره ولی پرفورمنس بهتری رو در اختیاردداشته باشه همین!
.
.
.
نسل نهم بهترین نسل تاریخ کنسولی بوده که به مشتری احترام گزاشتن!
بعضیا یادشون نیست، یک زمان بازی ها رو کنسول ها ده فریم 15 فریم میومد، رزولیشن ها پایین تر از استاندارد سال خودشون، فقط یک چیزی داده بودن که پولی بگیرن!(وقتی میای رزولیشن رو فدا می کنی، وقتی فریم رو فدا می کنی، وقتی فیزیک رو فدا می کنی، طبیعی هست ویژوالی رو تحویل بگیری که خیلی خوب هست ولی به صورت اسکرین شات بازی اجرا بشه:دی)

مردم با خاطره هاشون زندگی می کنن، میگن هنوز RDR2 نسل هشتی از بازی های نسل نهمی بهتره، خب معلومه که بهتره، مگه تو نسل هشت، برا ps4 و xbox one چند تا بازی اومد که توجه به جزئیاتش نزدیک به gta5 باشه؟! دقیقا هیچی، تا اینکه دوباره خوده راکستار بازی عرضه کرد اختلافشو با بقیه نشون بده!
اصلا چرا می گید RDR2؟ من میگم GTA5،توی این این 11 سال، چند تا بازی ow سینماتیکی که تخصص راکستار هست، تونسته ساخته بشه؟! باز هیچی!!!

هر استدیویی رو باید با نسل قبل خودش مقایسه کرد! ND استاندارد خودشو رد می کنه، عناوین نینتندو عناوین خودشون در سطح خودشون رد می کنن، ولو همینطور، راکستارم همینطور! هیچوقت قرار نبوده یک نسل بگذره، بگیم چند هزار بازی که برا نسل بعد میان، باید از عنوان فلان استدیو مطرح تو نسل قبل بهتر باشن!

دوران تمرکز بازی ها رو ویژوال هم گذشته!
فیزیک بازی، هوش مصنوعی بازی، آزادی عمل تو گیمپلی، جزئیات محیط و... همه اینا نیاز به پردازش بالایی می خواد!
همین astro bot خودش از نظر فیزیک جزو سه بازی فنی امسال هست!
پرفورمنس بهتری که اول تا آخرش در گرو تنبل نبودن و حریص نبودن ناشر و سازنده ست به چه دردی میخوره؟ هر وقت کنسول ساز ها تونستن تضمین کنن که بشه گرافیک و رزولوشن و FPS cap همه بازی ها رو مثل پی سی به دلخواه تغییر داد تازه اون موقع آپگرید پرو ارزش پیدا میکنه نه این که فلان بازی که سازنده هاش زورشون میاد بازی رو بهینه سازی کنن از 45 فریم با رزولوشن پایین به 60 برسه. اونی که دنبال 5090 ه میتونه هر وقت دلش خواست هر بازی ای رو باز کنه بره تو تنظیمات بازی همه اسلایدر ها رو تا ته بکشه بالا و در بدترین شرایط ۲۰ دقیقه وقت بذاره ماد گرافیکی نصب کنه و حالشو ببره نه مثل کنسول دست به دامن سازنده بشه واسه بالا بردن فریم ریت و رزولوشن.

• Like
Reactions: mohsen2019
خریدش با توجه به قیمت زیاد ترغیب کننده نیست. اینطور که من متوجه شدم مهم ترین مزیت کنسول اینه که بازی هایی که روی معمول با پرفرمنس مد فدیلیتی روی ٣٠ اجرا میشه این روی ۶٠ اجرا میکنه.
پ.ن: مارک سرنی چقدر پیر شده بود!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or