نمایشگاه/رویداد gamescom opening night live 2024

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
هر چی عکس گذاشتی اسم پلتفر‌م‌ها رو گذاشته و کنارش هم گیم‌پس نوشته، تو عکس‌هایی که از CoD گذاشتی دقیقا کدوم پلتفرم ذکر شده که دنبال گیم‌پس می‌گردی؟! تو پیج اصلی Xbox تبلیغ گیم‌پس می‌کنه، تو یوتیوب تبلیغ گیم‌پس می‌کنه ولی خب مایکروسافت بهشون اجازه نداده تبلیغ کنه 😂 :D

ماله کشی 😂 انگار خیلی برات سخته که ملت می‌تونن روز اول با گیم‌پس این رو بازی کنن، از لذت بازی کردن شما چیزی کم میشه یا سهامت میاد پایین یا حقوقت رو قطع می‌کنن؟ :-/ اتفاقا یادآور حامی EA دقیقا خود شما هستی که متوسل به هر مزخرفی برای نابودی دشمنی! اصلا قشنگ خود EA هستی، فقط کافیه قبل از هر کامنت یه «مرگ‌ بر مایکروسافت» هم بزاری :دی
یه قرارداد منع تبلیغات وجود داره یا از سمت قراردادهای قبلی یا رگولاتوریها.
اونو ولش کن ولی چنین قراردادهایی تو سایر عناوین هم وجود دارن و صرفا برخی تبلیغات میتونه در ایونتها و شبکه های داخلی انجام بشه، یادت باشه سر نسخه قبلی ایکس باکس نتونست بیاره رو گیم پس و تبلیغاتم صرفا تو شبکه های اجتماعی داخلیش بود. اینسری هم تبلیغات گیم پس تو ایونتهای داخلی ایکس باکس و شبکه هاشه. یا بخاطر قراردادهای قبلی هست که اثرشون هست یا بخاطر قراردادهای cma
ولی ماکرو نیست و سر همینم پلتفرمها رو حذف کرده. تو نسخه بعدی مشخص میشه چون تو قبل هم اعلام شده بود که قراردادهی سونی تا پایان 2024 هت ولی با عرضه عنوان پارسال،عناوین تموم شدن ولی ممکنه قرارداد در برخی بندها مشمول زمان برا رفع تعهد باشه.

خب ظاهرا شایعاتی که درمورد مافیای بعدی اومده درست بودن.
با اینکه از هنگر13 شدیدا متنفرم اما بازم امیدوارم که از اون فاجعه بشری نسخه 3 درس گرفته باشن...
بازی توی سیسیل و موضوع خانواده...به به چه شود!!
:>

امیدوارم که استودیو عملا بگه که آقا ما نمیخوایم یه جی تی ای توی دهه 30 بسازیم اصلا کمترین میزان ممکن بازی رو برای ماشین سواری اختصاص بده و بجاش و تمرکزش روبذاره روی داستان و لول دیزاین و گیمپلی و هوش مصنوعی.

من افسرده شدم یا ۸۰درصد بازی ها شر و ور بودن؟تقریبا بجز چندتا بازی همشون از این کو آپ ها و آنلاین شر و ور بودن.
چندین ساله وضع همینه متأسفانه ، به جز آخرین کنفرانس مایکرو البته که عالی بود

به نظرم این چند ساله نمایش های Tennocon از نمایش های معروف AAA بهتر عمل کردن، هر دفعه یه نمایش ۲۰-۳۰ دقیقه ای درست حسابی دارن

اون مرد کی بود داشت گریه میکرد تو مراسم ؟ من داشتم از کانال دیوید جفی نگاه میکردم نفهمیدم کی بود .
بنیانگذار استودیو Blur بود

• Like
Reactions: Little John
اون مرد کی بود داشت گریه میکرد تو مراسم ؟ من داشتم از کانال دیوید جفی نگاه میکردم نفهمیدم کی بود .
تیم میلر کارگردان ددپول 1 و سریال Love Death + Robots

راستی دیوید جفی چرا رنگ قرمز زده بود به صورتش؟

• Like
Reactions: Little John
ONL دیشب فکر کنم با اختلاف بدترین چیزی بود که تو این چند وقت دیدم. حتا حوصله نداشتم نگاش کنم. چرا انقدر هر سال همه چی بدتر میشه؟ کلا از همه نظر!
من الان یه مدته همه این کنفرانسها رو میرم از کانالهای تلگرامی خلاصش رو میبینم.یا واقعا صنعت گیم تو رکوده و یا ماها دیگه خیلی سخت پسند شدیم.شایدم از عوارض پیری باشه 🥲

• Like
Reactions: Rohshen
نمیدونم جاش اینجاست یا تایپک دیگه ای. باز هم مثل هر ساله رفتم Gamescom.
IMG_1440.jpeg
IMG_1451.jpeg
امروز تونستم دموی بیست دقیقه ای از بیست دقیقه ای Avowed رو ببینم و به نظرم خوب بود. گیمپلی بسیار خوبی داره ولی متاسفانه داستانش زیاد جذاب به نظر نمیرسه. فقط بهشون پیشنهاد دادم که این عددهای Damage رو خذف کنن. بعضی هاشون خیلی بزرگ هستن. در کمال تعجب بهم گفت تا الان بهش فکر نکرده بودیم.
از تهیه کننده ی Obsidian هم در مورد Outer world 2 پرسیدم که تایید کرد که سال دیگه به احتمال زیاد توی تابستون نمایش اولیه خواهن داشت.

IMG_1446.jpeg
‏Commondos هم چک کردم و بسیار شبیه نسخه های قبلیشه.

IMG_1448.jpeg

اما Indiana Jones . دموی بیست دقیقه ای هم از اون دیدم. به نظر بازی متوسط رو به بالاست. نمیدونم مشکل از نمایش بود یا بازی ولی مشکل FOV داره. مثلا بعضی جاها دست ایندی نصف تصویر رو گرفته بود. گرافیک خیلی معمولی بود و مبارزات هم چی. خاصی نداشت. دمشون گرم که به کلاه بهمون دادن، کلاه خیلی خوبیه.

IMG_1473.jpeg
IMG_1488.jpeg
IMG_1490.jpeg

نمیدونم جاش اینجاست یا تایپک دیگه ای. باز هم مثل هر ساله رفتم Gamescom.
View attachment 347289
View attachment 347284
امروز تونستم دموی بیست دقیقه ای از بیست دقیقه ای Avowed رو ببینم و به نظرم خوب بود. گیمپلی بسیار خوبی داره ولی متاسفانه داستانش زیاد جذاب به نظر نمیرسه. فقط بهشون پیشنهاد دادم که این عددهای Damage رو خذف کنن. بعضی هاشون خیلی بزرگ هستن. در کمال تعجب بهم گفت تا الان بهش فکر نکرده بودیم.
از تهیه کننده ی Obsidian هم در مورد Outer world 2 پرسیدم که تایید کرد که سال دیگه به احتمال زیاد توی تابستون نمایش اولیه خواهن داشت.

View attachment 347286
‏Commondos هم چک کردم و بسیار شبیه نسخه های قبلیشه.

View attachment 347285

اما Indiana Jones . دموی بیست دقیقه ای هم از اون دیدم. به نظر بازی متوسط رو به بالاست. نمیدونم مشکل از نمایش بود یا بازی ولی مشکل FOV داره. مثلا بعضی جاها دست ایندی نصف تصویر رو گرفته بود. گرافیک خیلی معمولی بود و مبارزات هم چی. خاصی نداشت. دمشون گرم که به کلاه بهمون دادن، کلاه خیلی خوبیه.

View attachment 347287
View attachment 347288
View attachment 347290
دم شما گرم.
ما که استطاعت نداریم. از طرف ما هم نایب الزیاره باش.

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or