Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
دانلود كنى ديگه نداره
خب چه اجباریه که پیش خرید کنی؟
روز اول نقدها و نظرات بیاد میخری و دانلود میکنی خب.
کار رو چرا برای خودت سخت میکنی؟

میدونم جذابه چون خودم هم میکردم اینکارو ولی کلا پیش خرید سمه برای صنعت گیم ، نکنین اینکارهارو.
مخصوصا که میگی بعد دانلود نمیشه پس داد.

اتفاقی که برای این عنوان افتاد این بود که آنقدر تریلر از آن بیرون آمد که از آن هایپ اولیه خارج شد. این بازی اگر دوسال پیش عرضه میشد حداقل در بخش گرافیک می توانست حرف هایی داشته باشد، الان شرایط به گونه ای است که اگر گیمپلی آن را نجات ندهد هیچ چیز آن را نجات نخواهد داد.
باز هم از این پیش بینی ها بکن خوشحال میشیم⚘

باز هم از این پیش بینی ها بکن خوشحال میشیم⚘
برای یک گیمر هیچ چیز مهمتر از این نیست که یک عنوان خوب از کار در بیاید، و من خرسندم از این جهت که این بازی یک دنیای جدید است که کاملا نو و تازه است، این یک نکته مثبت برای همه است. حالا چرا مرا به سکوت دعوت کرده اید نمی دانم، ولی از قبل آن که چنین سخنان سفیهانه به ذهنتان خطور کند، نخست سکوت را دریابید،در سکوت بیاندیشید تا ناگزیر به چنین واکنش هایی نباشید، این سطح از دیالوگ گویی نه زیبنده شماست نه من ای ارجمند!

تا اینجای کار انگار نسخه کنسولی یه بلایی داره که هیچ خبری ازش نیست و حتی یه دموی قابل بازی هم واسش روی کنسول ندادن،خوبه با این قیمت دلار پیشخرید نکردم،میذارم عیب و ایراد احتمالی رو برطرف کردن و تخفیف خورد میرم سمتش😑

• Like
Reactions: Taha75
برای یک گیمر هیچ چیز مهمتر از این نیست که یک عنوان خوب از کار در بیاید، و من خرسندم از این جهت که این بازی یک دنیای جدید است که کاملا نو و تازه است، این یک نکته مثبت برای همه است. حالا چرا مرا به سکوت دعوت کرده اید نمی دانم، ولی از قبل آن که چنین سخنان سفیهانه به ذهنتان خطور کند، نخست سکوت را دریابید،در سکوت بیاندیشید تا ناگزیر به چنین واکنش هایی نباشید، این سطح از دیالوگ گویی نه زیبنده شماست نه من ای ارجمند!
هاا ايىى كه الان وگفتى يعنى چه IMG_4447.jpeg

دوستان چرا من رو استیم ریجن اکراین بازی رو نمیبینم؟؟؟؟

هستش که . قیمتشم 41 ادلاره . برای برادران چینی مایه کاری حساب کردن و قیمت رو 37 دلار گذاشتن :D بیچاره ریجنای اصلی 1 سال هم صبر کنن با تخفیف نمیتونن این قیمت بازی رو بگیرن :D

Screenshot .png

• Like
Reactions: Natural Killer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or