Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

Attachments

• 5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    512.2 KB · مشاهده: 55,064
آخرین ویرایش:
View attachment 344679
دوستان اون نصب CoD اجباریه.
بعدش میتونید هر پک دلخواهتون رو نصب کنید.

بعدشم پاشید بیاید انلاین، بخش مولتی به این باحالی رو میخواید از دست بدید 😁
بخش زامبیش که PvE هست و اگه تجربه اولتون باشه خوش میگذره بهتون.
بتل پس ها رو هم تموم کنید علاوه بر ایتم های رایگان ۳۰۰ تا cod point بهتون میده که اگه برسونیدش ۱۱۰۰ تا میتونید بتل پس رو رایگان بخرید. حالا این فصل بتل پس ایتم های خیلی جذابی نداره متاسفانه ولی از بخش انلاین بازی اصلا غافل نشید.
برای من اینجوریه که توی عکسه. اصلا به شکل آپدیت اومد و این گزیمه انتخابی بودن رو هم نداشت. حجمش هم بیشتر از تجمیع حجمیه که اینجا می بینی. جالبه که اینجوریه. یعنی الان من مشکل خاصی ندارم؟
Xbox 7_25_2024 1_29_25 PM.png

برای من اینجوریه که توی عکسه. اصلا به شکل آپدیت اومد و این گزیمه انتخابی بودن رو هم نداشت. حجمش هم بیشتر از تجمیع حجمیه که اینجا می بینی. جالبه که اینجوریه. یعنی الان من مشکل خاصی ندارم؟
View attachment 344685
نه مشکلی نیست‌. اتوماتیک یه سری فایل ها رو داره برای شما دانلود و اپدیت میکنه. فقط بعدش چک کنید که مثلا DMZ بیخودی نصب نشده باشه. DMZ هم یکی از مودهای انلاین هست که مربوطه به مدرن وارفر ۲ و دیگه اپدیت نمیشه.

• Like
Reactions: pouria.sh
View attachment 344679
دوستان اون نصب CoD اجباریه.
بعدش میتونید هر پک دلخواهتون رو نصب کنید.

بعدشم پاشید بیاید انلاین، بخش مولتی به این باحالی رو میخواید از دست بدید 😁
بخش زامبیش که PvE هست و اگه تجربه اولتون باشه خوش میگذره بهتون.
بتل پس ها رو هم تموم کنید علاوه بر ایتم های رایگان ۳۰۰ تا cod point بهتون میده که اگه برسونیدش ۱۱۰۰ تا میتونید بتل پس رو رایگان بخرید. حالا این فصل بتل پس ایتم های خیلی جذابی نداره متاسفانه ولی از بخش انلاین بازی اصلا غافل نشید.
من از وارزون اومدم رو این مولتی پلیر به شدت دارم حال میکنم باهاش :دی خسته شدم از بس نصف خشاب ۶۰ تیر رو واسه یه کیل رو ملت خالی کردم :دی زامبی متاسفانه فقط منو عصبانی میکنه که چرا DMZ رو دور ریختن :|

• Like
  • Love
Reactions: pouria.sh and prop
من از وارزون اومدم رو این مولتی پلیر به شدت دارم حال میکنم باهاش :دی خسته شدم از بس نصف خشاب ۶۰ تیر رو واسه یه کیل رو ملت خالی کردم :دی زامبی متاسفانه فقط منو عصبانی میکنه که چرا DMZ رو دور ریختن :|
به به 😁
یعنی بهترین کار iw برای مدرن ۲ فقط مود DMZ بود و به جای خیلی خوبی رسیده بود، حیف شد.

الانم سلاحی که تو اپدیت جدید خیلی خوب شده SVS هست با این کاستوم
1000071704.jpg

دوستان برای شروع مولتی از مود Invasion شروع کنید برای لول اپ سلاح ها عالیه. این چند روز اول هم 2XP هست و حسابی از موقعیت استفاده کنید. شنبه یکشنبه هم ایشالا تعطیل میشه 😁

View attachment 344685
سلام. این الان محیط نصب ایکس باکسه؟ من رو پی سی ندیدم بشه انتخاب کنیم که وارزون همراهش نباشه

برا من۲۱۷ گیگ داره میگیره کلا تک فایل

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DM.JAGUAR
سلام. این الان محیط نصب ایکس باکسه؟ من رو پی سی ندیدم بشه انتخاب کنیم که وارزون همراهش نباشه

برا من۲۱۷ گیگ داره میگیره کلا تک فایل
محیط نصب اپ ایکس باکس ویندوزه. و میشه. منتهی شما باید یه کار دیگه بکنید. از صفحه مدرن وارفر3 نصبش نکنید. از صفحه اپ کالاف توی استور که بزنید نصب بشه منوی انتخاب این که چی نصب بشه چی نه میاد بالا. البته خب حالا که دارین دانش میکنین ولش کنین بره. اگه خیلی هم دانلود نکردین کاریو که میگم بکنین

محیط نصب اپ ایکس باکس ویندوزه. و میشه. منتهی شما باید یه کار دیگه بکنید. از صفحه مدرن وارفر3 نصبش نکنید. از صفحه اپ کالاف توی استور که بزنید نصب بشه منوی انتخاب این که چی نصب بشه چی نه میاد بالا. البته خب حالا که دارین دانش میکنین ولش کنین بره. اگه خیلی هم دانلود نکردین کاریو که میگم بکنین
آها ممنونم. نه نمیتونم ۲۱۷ گیگ رو دانلود کنم نیازیم ندارم کامل بگیرم. میرم از نو دوباره دانلود میکنم

لام. دقیقا از کدوم قسمت باید بازی رو گرفت با بشه مشخص کرد که چه چیزی رو میخوایم و چه چیزی رو نه؟

راستش من ویدئو و کلیپ از کمپین MW3 دیده بودم، ولی وقتی خودم بازی کردم تازه به اوج فاجعه پی بردم، آخرین باری که یه همچین حسی داشتم سر گوست ریکان WL بود. لامصبا این چه زباله ایه ساختید :دی

مولتیش ولی خوبه :دی

• Like
Reactions: MrElectricWizard
بدون وارزون و زامبی حجمش چقدر میشه؟

سلام یجا شنیدم میگفتن برای پلی دادن cod mw 3 روی گیم پس ، باید حتما گیم پس رو اکانت خودمون باشه و ظرفیتی هوم و سوییچ نباشه..
آیا درسته؟
کسی تونسته با ظرفیت سوییچ و هوم تو اکانت خودش بازی کنه؟ یعنی تونستین به سرور ها وصل شین؟

سلام یجا شنیدم میگفتن برای پلی دادن cod mw 3 روی گیم پس ، باید حتما گیم پس رو اکانت خودمون باشه و ظرفیتی هوم و سوییچ نباشه..
آیا درسته؟
کسی تونسته با ظرفیت سوییچ و هوم تو اکانت خودش بازی کنه؟ یعنی تونستین به سرور ها وصل شین؟
من با ظرفیت سویچ تست کردم کمپین بازی اجرا شد مولتی پلیر تست نکردم

• Like
Reactions: Roozbeh psp
مولتی پلیرش مهمه که به سرور کانکت بشه

اگه نشه واقعا تعجب میکنم آخه این چه کاریه کردن..
به نظر من که میشه من خودم چون بازی رو خریدم نمیتونم تست کنم براتون
ولی اگر نشه هم عادیه مولتی بتلفیلد V هم همین شکله باید گیم پس رو اکانتی باشه که باهاش بازی میکنی

نیازی به خرید روی اکانت نیست. اون حرفایی که قبلا میزدن مربوط به پی سی بود چون احتمال میدادن مثل دیابلو از روی بتل نت اجرا بشه و در اون صورت روی پی سی فقط با اکانت شخصی میشد باری کرد.

• Like
Reactions: Roozbeh psp

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or