Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
این Shoushimin Series واقعا کار جالبیه. این فصل از همه بیشتر این یکی توجهمو جلب کرده. کار به شدت آروم همراه با اتفاقات کاملا ساده اما عجیب. برای من خیلی کار تازه و متفاوتیه. همون حسی که به مای هوم هیرو داشتم به اینم دارم. کاملا حس و حال جدیدی داره واسم. کرکتراش هم خیلی خوبن. شلوغ پلوغ نی. سر و صدای الکی نداره. در کل حتما یه سری بهش بزنید.

قسمت ششم Dead Dead Demons هم خیلی قشنگ بود و البته درام زیادی هم داشت واقعا. البته من همچنان تو درک تایم‌لاین هر قسمت نسبت به قسمت اول مشکل دارم ولی خب کار خوب و با کیفیتیه.

گویا رومیکو تاکاهاشی به ریشه هستی دست پیدا کرده و الان میتونه با جابجا کردن چرخ فلک به نفع خودش هر کدوم از کارهایی که قدیما نوشته رو احیا کنه با یه انیمه جدید :دی

اول که اون انیمه سیکوئل Inuyasha بود
بعدش ریمیک Urusei Yatsura که فوق العاده بود
و حالا هم که ریمیک Ranma 1/2 که از تریلرش معلومه اینم فوق العادست

منتظریم :x

---
حقیقتا گیر هایی که به انیمه وانپیس نشون میدید، بنظر من ایراد بنی اسرائیل است. حتی خود ریمیک هم بعید میدونم به این خوبی بتونه این قسمت های الان رو در بیاره‌. واقعا از همه لحاظ سنگ تمام گذاشتند!

الان این خدایش گیر دادن نداره....قسمت 1112 خیر سرشون افکت انیمیشن ها رو بردن باالا.....الان برای قسمت 1113 برداشتن 1 هفته تاخیر زدن.... :D

P.S
یاد HxH بخیر...با اون حجم از خفنیت تو انیمیشن...از این مسخره بازی ها نداشتن

آخرین ویرایش:
الان این خدایش گیر دادن نداره....قسمت 1112 خیر سرشون افکت انیمیشن ها رو بردن باالا.....الان برای قسمت 1113 برداشتن 1 هفته تاخیر زدن.... :D

P.S
یاد HxH بخیر...با اون حجم از خفنیت تو انیمیشن...از این مسخره بازی ها نداشتن
اتفاقا امروز خودمم کلی منتظر بودم، دیدم نه سرکارم و خبری قرار نیست بشه.:دی
دیگه مشخصه وقتی مانگا دو هفته یکبار باشه، انیمه هر چند وقت یکبار بریک میزنه. دیگه برادر با کیفیت ساختن وقت میخواد.:دی
بعد برادر اون کارگردانی خفن نبود؟ والا خدایی سنگ تمام گذاشتند.:دی

قسمت ۱۱ از فصل هفتم MHA خیلی خووب بود. عجب موسیقی‌ای داشت.

نمیدونم قراره با جادو جمبل باکوگو رو زنده کنن یا نه اما شدیدا حماسی و تاثیرگذار بود اون سکانس مربوط بهش. به نظرم سنگ تموم گذاشتن واسش. واقعا هم یکی از مهمترین کرکترا بود خصوصا به خاطر رابطه‌ی نزدیکش با میدوریا. در کل قسمت خیلی خوبی بود. لذت بردم.

View attachment VID_20240722_023121_793.mp4

من اگه حتی هیچ چی هم از نارتو ندیده بودم و نمی‌دونستم در چه مورده، بعد شنیدن این موسیقی زیبا قطعا جذبش می‌شدم و می‌رفتم سراغش.

ناروتو تو لیست انیمه هایی که باید ببینم هست ولی نه به این زودی، اول باید بیگ بنگ تئوری رو تموم کنم و بعد برم سراغ Kusuriya no Hitorigoto و Sousou no Frieren که ازشون خیلی تعریف شنیدم.
بعد نوبت بلیچ یا بلک کلاور هست که برم سراغش و وقتی تمومشون کردم اون موقع نوبت ناروتو می‌رسه.

View attachment 343633
Spirited Away: Live on Stage - 2022​

سلام

امروز یه Stage Play دیدم...نمیدونم کسی اینجا علاقه ای به اینجور چیزها داره یا نه....ولی در هر حال آمدم که نظرم رو بگم....
ما که منتظر استیج پلی JJBA : Phantom Blood ایم:>

PB_Musical_VRT.jpg

اتفاقا امروز خودمم کلی منتظر بودم، دیدم نه سرکارم و خبری قرار نیست بشه.:دی
دیگه مشخصه وقتی مانگا دو هفته یکبار باشه، انیمه هر چند وقت یکبار بریک میزنه. دیگه برادر با کیفیت ساختن وقت میخواد.:دی
بعد برادر اون کارگردانی خفن نبود؟ والا خدایی سنگ تمام گذاشتند.:دی

اینها سیاست ـشونه...وقتی چند صد قسمت با کیفیت زباله بیرون میدن...بعد یه قسمت با کیفیت استاندارد معمول میدن...فن ها خوشحال میشن :D

@Police _ 110
طی این سال ها هرموقع خلیل در مورد وانپیس صحبت کرده:
:D

اقا...اصلاً یه نظرسنجی بزاریم تو تاپیک....برای انیمه وان پیس :D

ما که منتظر استیج پلی JJBA : Phantom Blood ایم:>

View attachment 344490

عجب سلیقه ای :D باید تا Dec 2024 برای بلوری ـش صبر کنی
ولی من این همه مرد رو یکجا نمیتونم تحمل کنم....ولی خب بودن Mamoru Miyano توی اجرا، خودش یه دلیل خوبه برای دیدنشه، بخصوص اینکه خواننده ی خوبه ی و صدای قشنگی تو دوبله داره و JJBA هم موزیکاله

++++++++++++++++

یه مقدار off-topic ـش کنم

سلیقه ی من بیشتر سمت اجراهایی مثل کار نانا میزوکی میره...

nana-mizuki-61.5.jpg

توی دوبله و خواننده گی جزء بهترین ها هستش و live های سنگین و پر جمعیتی داره.

الان من کاری به بخش کنسرت های اون ندارم و درباره ی اجرا های شبانه Stage Play اون میخوام بگم.....

به نظرم بهترین اجرا های اون سری Mizuki Nana Ooini Utau (水樹奈々大いに唄う) که اولین اجرای اون تو 2008 رو خیلی دوست دارم...

حالا توی اون اجرا: خود نانا-چان با Sawashiro Miyuki و Sugita Tomokazu و Konishi Katsuyuki بازی میکنه....که خیلی خوبه

happy-38th-birthday-to-sawashiro-miyuki-v0-t8pnayjd8f3b1.jpg 318028949_1859022091125072_2797116504214710497_n.jpg

320331509_525872379579575_6343240230103770060_n.jpg
happy-44th-birthday-to-mizuki-nana-the-powerhouse-voice-of-v0-uj9baa8s9odc1.jpg

یه تیکه معروف هم داره که میزارمش....لامصب تمام اجرا میوکی فقط داره میخنده :D

View attachment 259682 Da3-1-16-1.mp4

دوتا پارت دیگه از همین سری هستش که با همین ترکیب بازیگرها که، تو پارت دوم هم Mamoru Miyano بهشون اضافه میشه

cb369qarr7491.jpg

این دوتا پارت رو تو مجموعه NANA CLIPS جاش دادن فک کنم شماره 5 و 6 اون باشه

یه تیکه هم از پارت 2 بزارم

View attachment [Eng] Sugita Tomokazu Emerges From Bath-1.mp4

Attachments

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or