همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

من با گوشی آیفون خیلی راحت لاگین میکنم تو app ولی با گوشی اندروید نمیشه
به خاطر همین هم فرضیه فیلتر از طرف سونی و رد میکنم
گوشی آیفون چون از نظر امنیتی خیلی بهتر از اندروید هستن به خاطر همین سونی هم ظاهرا باهاشون مشکلی نداره

دوستان یه سوال. به فرض من اکانت شخصی psn ساختم بصورت قانونی هم اکانت ظرفیتی خریدم هم از store با اکانت شخصی خرید کردم.
حالا بیام مثلا ده تا بازی هکی بریزم و افلاین بشم. تو این مدت از بازیهای هکی تروفی بدست بیارم و از بازی‌ها سیو داشته باشم. حالا بخوام مجدد با اکانتم آنلاین بشم و خطری نداشته باشه چکار باید کنم؟
همین اکانت ها و دیتا بازیهای هکی رو پاک کنم کافیه؟ اینکه تو اکانت شخصیم تروفی و سیوهاش میمونه مشکل نداره؟
هیچ‌مشکلی پیش نمیاد فقط با اکانت های هکی داخل استور نشید

• Like
Reactions: Panther_X
من با گوشی آیفون خیلی راحت لاگین میکنم تو app ولی با گوشی اندروید نمیشه
به خاطر همین هم فرضیه فیلتر از طرف سونی و رد میکنم
گوشی آیفون چون از نظر امنیتی خیلی بهتر از اندروید هستن به خاطر همین سونی هم ظاهرا باهاشون مشکلی نداره
من هم گوشی انروید دارم هم ایفون هم با لب تاب هیچ کدوم وصل نمیشه متاسفانه ..
ولی این حرف شما که اپل امنیتش بیشتر از انروید هست و همین باعث میشه سونی باهاش مشکل نداشته باشه متوجه نشدم

خب منم تونستم با Passkey وارد بشم. با تشکر از دوستان.
شما با کدوم اپ تونسی فعال کنی من با اپ گوگل اجازه نمیده و قوبلش نمیکنه .
اگه میتونی مراحل فعال کردنت بزار ممنون
-----
ویرایش بعد دو ساعت :-bd

خب با passkey منم تونسم با اپ وصل بشم .متاسفاته خیلی وقت گیر هستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NaViiDii
شما با کدوم اپ تونسی فعال کنی من با اپ گوگل اجازه نمیده و قوبلش نمیکنه .
اگه میتونی مراحل فعال کردنت بزار ممنون
-----
ویرایش بعد دو ساعت :-bd

خب با passkey منم تونسم با اپ وصل بشم .متاسفاته خیلی وقت گیر هستش

برا من خیلی وقت‌گیر نبود حقیقتش. همونطور که دوستمون گفت، رفتم داخل اپ و موقع لاگین اون گزینه‌ی ترابل رو انتخاب کردم و ریکاور اکاکنت رو زدم. بعد واسم ایمیل اومد که میخوای پسورد عوض کن یا پَس‌کی بذاری که منم پَس‌کی رو انتخاب کردم و تامام. به هر حال خوشحالم که اوکی شده واست :D

• Like
Reactions: godofwar4
برا من خیلی وقت‌گیر نبود حقیقتش. همونطور که دوستمون گفت، رفتم داخل اپ و موقع لاگین اون گزینه‌ی ترابل رو انتخاب کردم و ریکاور اکاکنت رو زدم. بعد واسم ایمیل اومد که میخوای پسورد عوض کن یا پَس‌کی بذاری که منم پَس‌کی رو انتخاب کردم و تامام. به هر حال خوشحالم که اوکی شده واست :D
بله دقیقا این کار خیلی ساده سریع انجام میشه ..:)
مشکل من اپ هست که رو گوشی باید passkey درست بشه من اپ گوگل استفاده میکردم ولی passkey درست نکرد .
از ی اپ دیگه استفاده کردم و درست شد .متاسفانه استفاده قانونی تو شبکه اینترنت ایران خیلی سخت تر از غیر قانونی هست و هر بار ی مشکلی میخوریم:))

• Like
Reactions: NaViiDii
دوستان سلام
من هم تونستم با پس کی وارد اکانت بشم
رو گوشی ایفون فعالش کردم
یه سوال داشتم
ایا امکان داره تو برنامه ps app چند تا اکانت وارد کرد ؟
یه چیزی مثل برنامه استیم منظورمه
ممنونم

دوستان سلام
من هم تونستم با پس کی وارد اکانت بشم
رو گوشی ایفون فعالش کردم
یه سوال داشتم
ایا امکان داره تو برنامه ps app چند تا اکانت وارد کرد ؟
یه چیزی مثل برنامه استیم منظورمه
ممنونم
من میخوام توی ایفون پس کی رو فعال کنم میگه باید icloud chain گوشیت فعال باشه حتما و برای فعال کردن iCloud chain هم نیاز به تایید دو مرحله ای اکانت هست که به شماره ب ایران اسمس نمیده اپل
شما چجور فعال کردید؟

من میخوام توی ایفون پس کی رو فعال کنم میگه باید icloud chain گوشیت فعال باشه حتما و برای فعال کردن iCloud chain هم نیاز به تایید دو مرحله ای اکانت هست که به شماره ب ایران اسمس نمیده اپل
شما چجور فعال کردید؟
اینو سرچ کن نصب کن از اپ استور
passkeys app

• Like
Reactions: .SoRoUsH.
دوستان بازی های یوبیسافت رو چجوری میرید داخلشون؟ من این آواتار رو دانلود کردم ولی یکسره ارور کانکشن سرور میده، دی ان اس یا اینترنت خاصی استفاده میکنید براش؟؟؟

دوستان بازی های یوبیسافت رو چجوری میرید داخلشون؟ من این آواتار رو دانلود کردم ولی یکسره ارور کانکشن سرور میده، دی ان اس یا اینترنت خاصی استفاده میکنید براش؟؟؟
مرسی از توجه دوستان 😅
بازی تخفیف خورده، گفتم قبل خرید یه تست بکنم trialش رو، ولی مثل اینکه توش هم نمیتونیم بریم.

فک میکنم مشکل از ما هست.

از اونجایی که همیشه با psx بازی انتقال میدم بیشتر بازیا تازگی لینکشون به gst تغییر کرده قبلا چیز دیگه ای بود و راحت دانلود میشد اما الان ارور میده.
http://gst.prod.dl.playstation.net/...c1/JP9000-PPSA01970_00-DEATHSTRANDINGJA_0.pkg
ببینین میتونین این لینک رو دانلود کنین ؟

احتمالا قضیه اینه

فک میکنم مشکل از ما هست.

از اونجایی که همیشه با psx بازی انتقال میدم بیشتر بازیا تازگی لینکشون به gst تغییر کرده قبلا چیز دیگه ای بود و راحت دانلود میشد اما الان ارور میده.
http://gst.prod.dl.playstation.net/...c1/JP9000-PPSA01970_00-DEATHSTRANDINGJA_0.pkg
ببینین میتونین این لینک رو دانلود کنین ؟

احتمالا قضیه اینه
مشکل که همیشه از ما هست :D.
ولی اگه تحریمی هم در کار باشه بیشتر ازینم نمیتونن تحریم کنن اگه میشد میکردن . از در بریم بیرون از پنجره میاییم تو =)).

مشکل که همیشه از ما هست :D.
ولی اگه تحریمی هم در کار باشه بیشتر ازینم نمیتونن تحریم کنن اگه میشد میکردن . از در بریم بیرون از پنجره میاییم تو =)).
برادر درحالی که داری از پنجره میری تو یه راه حل بگو من بتونم آواتار بازی بکنم 😂

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or