آپدیت تابستان 403

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام

آپشن جامپ به آخرین صفحه بنظر حذف شده
سلام
آپشن رفتن به صفحه آخر نیست
خیلی دردسر و سخته واقعا بدون اون. لطفا برگردونید
روی نسخه موبایل؟

گر میشه آواتار ها به سایز قبلی یا حتی بزرگتر برگردونید
الان آواتار شما بیشتر از اینکه آواتار باشه انگار badge
سایز قبل یعنی کی؟ زمان ویبولتین که مستطیل بود؟ متاسفانه نمیشه به مستطیل تغییر داد.
یکی از دلایلی که از مستطیل به مربع تغییر کرد به خاطر نسخه موبایل هستش. مربع طول و عرض یکسان داره و بدون اینکه آواتار تغییر شکل بده به راحتی ریسایز میشه و داخل اون قسمت مربوط به نمایش آواتار نسخه موبایل جا میگیره.

رنگ لینک که میزاری یا نوشته رو به لینک پیوند میدی خیلی کمرنگ میشه و باید دوباره بری رنگ اونو تغییر بدی که مشخص بشه.
_________
دیدم بالاتر نوشته ولی گزینه حذف نیست

@Ali

سلام و عرض خسته نباشید.
تشکر بابت زحماتتون.

وقتی به نوشته ای لینک میدیم، رنگش تو فالب مشکی، طوسی رنگ هست و بد خوانده میشه:

تست

مشکل رنگ هایپرلینک ها برطرف شد

دوستانی که می‌خوان برن آخرین صفحه هر تاپیک، روی تاریخ روبروی اون تاپیک کلیک کنید مستقیم می‌بره به آخرین صفحه.
علاوه بر این راهی که فرهاد گفت میتونید روی کلید "برو به آخرین پست" کلیک کنید تا به اولین پست جدیدی که بعد از آخرین بازدید شما ارسال شده برسید.
الیته اگر مستقیم بخواهید برید به صفحه آخر همون روش کلیک روی تاریخ جواب میده

گزینه رفتن به آخرین صفحه وجود داره اما مثل اینکه دیده نمیشه.

View attachment 344195

تو موبایل رو این بخش که مشخص کردم کلیک میکنم میره صفحه آخر.
آره کلیدش فعال هست، هم صفحه آخر و هم صفحه اول ولی رنگ آیکون با بکگراند یکی شده برای هم مشخص نیست.

View attachment 344195

تو موبایل رو این بخش که مشخص کردم کلیک میکنم میره صفحه آخر.
یاد ورودی های مخفی تو بازی ها افتادم! وقتی نگاه میکنی هیچی نیست ولی اگه به این قسمت خالی ضربه بزنی ما رو به صفحه ی اخر هدایت خواهد کرد!

سلام

قالب های مدرن و کلاسیک مجددا در دسترس قرار گرفتن. احتمالا ایراداهای کوچکی هنوز وجود داشته باشه که رفع میشه تو چند روز آینده. اگر موردی بود داخل همین تاپیک اعلام کنید لطفا.

سلام، خسته نباشید

فکر نمیکنم دوستان تو پست هاشون اشاره کرده باشن... یکی از مواردی که بعد از آپدیت حذف شده اینه که قبلا نوتیفیکیشن های قدیمی و مشاهده شده با نوتیفیکیشن های جدید متمایز بودن (مشاهده شده ها با دایره توخالی و مشاهده نشده ها با دایره توپر). الان فقط تعداد نوتیف های جدید با عدد نمایش داده میشه... ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.

سلام

آره کلیدش فعال هست، هم صفحه آخر و هم صفحه اول ولی رنگ آیکون با بکگراند یکی شده برای هم مشخص نیست.
یاد ورودی های مخفی تو بازی ها افتادم! وقتی نگاه میکنی هیچی نیست ولی اگه به این قسمت خالی ضربه بزنی ما رو به صفحه ی اخر هدایت خواهد کرد!

تو چند روز آینده مشکلش برطرف میشه.
یک تعدادی از مشکلات این شکلی برطرف شدن و یک تعدادی هم هنوز در حال انجامه. به اتمام برسه همه رو با هم به روز میکنم

سلام، خسته نباشید

فکر نمیکنم دوستان تو پست هاشون اشاره کرده باشن... یکی از مواردی که بعد از آپدیت حذف شده اینه که قبلا نوتیفیکیشن های قدیمی و مشاهده شده با نوتیفیکیشن های جدید متمایز بودن (مشاهده شده ها با دایره توخالی و مشاهده نشده ها با دایره توپر). الان فقط تعداد نوتیف های جدید با عدد نمایش داده میشه... ممنون میشم رسیدگی بفرمایید.

سلام وقت بخیر.

صفحه ی اصلی انجمن برای من این شکلی شده.

چک میکنم حتما

سلام،

خیلی ممنون که رسیدگی میکنید،

قبلا وقتی رو تگ گیمری کاربر ها (پی اس ان لایو استیم غیره) موس رو Hover میکردیم یک بنر Preview هم میومد، الان ولی هنوز فعال نشده و فقط میشه کلیک کرد و وارد پروفایل اون کاربر شد، اینم لطفا در نظر داشته باشید خیلی کاربردیه،

ممنون...

• Like
Reactions: Mostafa CJ
رو آیفون در بعضی صفحات وقتی لود میشن اینجوری لود میشن، بعضی صفحات میشه، بعضیا نمیشه، در حالیکه لاگین هم هستم

سلام

passkey فعاله؟ همین امکان جدید که میشه با اثر انگشت لاگین کرد.

علی اقا این موضوع درست نشد؟ من صفحه اصلیم کاملا بهم ریخته اس و اصلا نمیتونم هیچ موضوعی رو پیدا کنم.
مشکلش حل شد. فقط اگر همچنان با مشکل نمایش میده یکبار قالب رو عوض کنید و مجدد همون کلاسیک رو انتخاب کنید

پ.ن:
مشکل کلیدهای پرش به اولین و آخرین صفحه تاپیک‌ها که رنگ پس زمینه نداشتن هم برطرف شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or