PCSX2 | PS2 Emulator

شاید صحنه ها رو بصورت کات شده نشون دادن ولی بازی همش افت فریم داره و مشکلات soundاش وحشتناکه
شخصا سال ۲۰۱۶ آخرین باری بود که امتحانش کردم نسخه 2.0 شبیه‌ساز اومد گفتم تا الان قطعا درستش کردن بعد این همه سال که رفتم یوتیوب دیدم مشکلات کماکان ادامه دارند انگار
ویدئو رو تو پست قبلی قرار دادم با فیلترشکن وارد تاپیک بشید میبینید
اینجا یه بار دیگه میزارم
ولی واقعا به نسبت 2016 پیشرفت وحشتناکی کرده.
من بلک رو نمیدونم چه سالی ولی یادم میاد به خوبی اجرا کردم ، اونهم با سیستم قبلیم که واقعا ضعیفتر بود.
تازه براش تکسچرپک هم گرفته بودم و با رزولوشن 4k بازی کردم ، الان فکر کنم روی 8k هم بتونم بازی کنم.

حتما بازیهایی هست که درش هنوز مشکل داشته باشه ولی اون موارد خیلی خیلی نادر هستن.
تقریبا میشه گفت هربازیی که به ذهنت برسه رو میتونه به خوبی و خیلی بهتر از خود PS2 با فریم و رزولوشن بالاتر اجرا کنه.

ولی واقعا به نسبت 2016 پیشرفت وحشتناکی کرده.
من بلک رو نمیدونم چه سالی ولی یادم میاد به خوبی اجرا کردم ، اونهم با سیستم قبلیم که واقعا ضعیفتر بود.
تازه براش تکسچرپک هم گرفته بودم و با رزولوشن 4k بازی کردم ، الان فکر کنم روی 8k هم بتونم بازی کنم.

حتما بازیهایی هست که درش هنوز مشکل داشته باشه ولی اون موارد خیلی خیلی نادر هستن.
تقریبا میشه گفت هربازیی که به ذهنت برسه رو میتونه به خوبی و خیلی بهتر از خود PS2 با فریم و رزولوشن بالاتر اجرا کنه.
کلا ui برنامه هم عوض شده خیلی پیشرفتش بالا بوده
داخل compatibility دو نسخه از بازی رو نوشته بود playable
دانلودشون میکنم ایشالا که اوکیه
ولی شخصا وقتی میخوام resident evil 4 رو بازی کنم از نسخه شبیه‌ساز استفاده میکنم نمیدونم چرا ولی بنظرم گرافیکش از نسخه ۲۰۰۶ pc بهتره:دی

بعضی از دوستان فکر میکنند ساختن emulator برای معماری بد قلقی مثل ps2 کار راحتیه، در حالیکه خود سونی وقتی میخواست اجرای بازی های ps2 روی کنسول ps3 رو امکان پذیر بکنه مجبور شد سخت افزار کوچیک شده ps2 رو داخل ps3 های مدل Fat جاسازی کنه، یعنی نـتونست emulator براش بسازه!
این pcsx2 که مسخره اش میکنید با همه نقطه ضعف هاش یک شاهکار برنامه نویسیه.

آخرین ویرایش:
اتفاقا همین چند روز پیش خواستم ace combat 4 رو بازی کنم مشکل داشتم رفتم دیدم آخرین ورژن استیبلش قدیمیه رفتم سراغ جدیدترین نایتلی که اون اصلا اجرا نشد برام، تنها اتفاقی که افتاد این بود که ورژن قبلی که داشتم رو پاک کردم به امید جدیده تمام سیو هام پرید😂. امیدوارم استیبل جدیده اوکی باشه.

بعضی از دوستان فکر میکنند ساختن emulator برای معماری بد قلقی مثل ps2 کار راحتیه، در حالیکه خود سونی وقتی میخواست اجرای بازی های ps2 روی کنسول ps3 رو امکان پذیر بکنه مجبور شد سخت افزار کوچیک شده ps2 رو داخل ps3 های مدل Fat جاسازی کنه، یعنی نـتونست emulator براش بسازه!
این pcsx2 که مسخره اش میکنید با همه نقطه ضعف هاش یک شاهکار برنامه نویسیه.
درسته بستگی به نوع معماری کنسول هم داره ps2 سخت بوده شبیه ساز ساختن واسش هم سخته دقیقا مثل سگا ساترن و دریمکست معماری ساترن سخت بوده الان شبیه ساز کاملی واسش نیست با اینکه قدیمی تر از دریمکست هست ولی برای دریمکست تقریبا شبیه ساز کاملی مثل ری دریم ساخته شده بخاطر معماری ساده ترش

• Like
Reactions: 1mohsen

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or