Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

Attachments

• 5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    512.2 KB · مشاهده: 55,068
آخرین ویرایش:
خیر دوست عزیز تمام گیفت ها برای ریدم رو سرویس ماکروسافت باید یک کردیت کارت رو اکانت ست کنن!ربطی به گفتهای شما نداره!
من گفتم طبق "تجربه ی من" ، redeem کردن نیاز به کردیت کارت نداره .برای تست ، یه گیفت کارت دلاری رو redeem کردم.
و همین طور که دیدیم redeem کردن "تمام" گیفت کارت ها کارت اعتباری نیاز نداره
در مورد گیفت کارت گیم پس هم به همین صورت، چند هفته پیش بدون کردیت کارت ، فعالسازی رو انجام دادم

View attachment VID-20240712-WA0000(1).mp4
بعضی گیفت کارت های گیم پس طوری هستند که وقتی وارد می شن ،به صورت اجباری ، تمدید اتوماتیک رو روی اکانت روشن می کنندو حتما باید کارت به اکانت اضافه بشه و بعد از وارد کردن می شه تمدید خود کارت رو خاموش کرد.
گیفت کارت های گیم پسی که با microsoft rewards تهیه می شن یا پرومو کد ها به این صورت هستن.
گیفت کارت های pre paid که از فروشگاهها یا استور خود ms تهیه میشن نیازی به کارت ندارند
IMG-20240712-WA0001.jpg

آخرین ویرایش:
من گفتم طبق "تجربه ی من" ، redeem کردن نیاز به کردیت کارت نداره .برای تست ، یه گیفت کارت دلاری رو redeem کردم.
و همین طور که دیدیم redeem کردن "تمام" گیفت کارت ها کارت اعتباری نیاز نداره
در مورد گیفت کارت گیم پس هم به همین صورت، چند هفته پیش بدون کردیت کارت ، فعالسازی رو انجام دادم

View attachment 343502
بعضی گیفت کارت های گیم پس طوری هستند که وقتی وارد می شن ،به صورت اجباری ، تمدید اتوماتیک رو روی اکانت روشن می کنندو حتما باید کارت به اکانت اضافه بشه و بعد از وارد کردن می شه تمدید خود کارت رو خاموش کرد.
گیفت کارت های گیم پسی که با microsoft rewards تهیه می شن یا پرومو کد ها به این صورت هستن.
گیفت کارت های pre paid که از فروشگاهها یا استور خود ms تهیه میشن نیازی به کارت ندارند
View attachment 343506
دوست عزیز واریزدلاری (گیفت)رو میتونید بدون کردیت کارت ریدم کنید ! و همینطور کد بازی رو!فقط گیم پس باید حتما کردیت کارت رو اکانت ست بشه !فرقی نداره حتی از گیفت کارت استفاده کنید !یعنی کد خود استور (مثل شارژ ایرانسل )باید کردیت کارت ست بشه
به شخصه همین کار رو میکنم و باید کردیت کارت برای سرویس گیم پس ست شده باشه

امتیازات Kunitsu-Gami: Path of the Goddess که ۱۹ جولای دی وان گیم پس در دسترسه.

9/10 - One More Game
9/10 - ComingSoonnet
9.0/10 - Worth Playing
8.5/10 - Press Start
8.5/10 - XboxEra
8.5/10 - Nexus Hub
8.5/10 - Wccftech
8/10 - IGN Germany
8/10 - Gamereactor UK
4/5 - GamesRadar+
4/5 - Screen Rant
80/100- PSX Brasil
75/100 - AltChar

Coming to Game Pass: Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, Flintlock: The Siege of Dawn, and Dungeons of Hinterberg - Xbox Wire
If your download queue was feeling a little lonely, we have some updates to fix that. Games available today, games you saw at the Xbox Games Showcase, and everything available day one. Let’s get to the games (and let’s stay in touch, we have another update for you soon)!
اضافه شدن COD به گیم پس احتمالا خیلی نزدیکه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or