Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

Fable

fable_logo_trailer-scaled.jpg

Developer: Playground Games

Publisher: Xbox Game Studios

Engine: Forza Tech

Platforms: Xbox Series X|S, Microsoft Windows

Genre: ARPG

Release Date: 2025

پس از کنسل شدن عنوان Fable Legends و بسته شدن استدیو لاین‌هد توسط مایکروسافت، امیدها برای تجربه عنوانی جدید از این سری درحال از بین رفتن بود که در شوکیس سال 2020 اکس باکس مشخص شد شروعی دوباره برای این فرنچایز محبوب توسط سازندگان قدر Forza Horizon در حال ساخت است.

• از افراد مطرحی که در ساخت این بازی مشارکت دارند می‌توان به Anna Megill، نویسنده سابق رمدی اشاره کرد که اکنون نقش Lead Writer را برای این عنوان ایفا می‌کند.
  • در اکتبر 2022، نویسنده ارشد Horizon Forbidden West، اندرو والش به تیم سازنده ملحق شد.
  • اولین تریلر In game این عنوان در شوکیس اکس باکس در سال 2023 منتشر شد.
  • استدیو پلی‌گراند اعلام کرده است که در تولید Fable، استدیو Edios Montreal نقش استدیو پشتیبان را ایفا خواهد کرد.
  • در شوکیس اکس باکس در سال 2024 به همراه تریلری تایید شد که این بازی بالاخره در سال 2025 منتشر خواهد شد.
  • این عنوان در روز عرضه بر روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

View attachment GQM2jJZWAAAG0jn.mp4

Screenshots

20240610_005247.jpg20240610_005249.jpg

20240610_005250.jpg20240610_005251.jpg

20240610_005354.jpg20240610_005355.jpg

آخرین ویرایش:
جلب رضایت ممدفروبری و رهیارپائول :D.
نه حاجی این شخصیت به دلیل روابط پشت پرده قدرت‌های جهانی برای تحت سلطه گرفتن ذهن ملت ساخته شده. اصلا میگن خود رییس Sweet Baby Inc شخصا این شخصیت رو طراحی کرده و هزینه ساخت بازی رو هم از چک شخصی خودش داده :دی البته اون پشت بنیاد +LBGTQ و BLM هم در حال تشویق و حمایت بودن. خود جو بایدن هم پشت چک رییس Sweet Baby رو امضا کرده که خیال فیل اسپنسر از پاس شدنش راحت باشه :D

نه حاجی این شخصیت به دلیل روابط پشت پرده قدرت‌های جهانی برای تحت سلطه گرفتن ذهن ملت ساخته شده. اصلا میگن خود رییس Sweet Baby Inc شخصا این شخصیت رو طراحی کرده و هزینه ساخت بازی رو هم از چک شخصی خودش داده :D البته اون پشت بنیاد +LBGTQ و BLM هم در حال تشویق و حمایت بودن. خود جو بایدن هم پشت چک رییس Sweet Baby رو امضا کرده که خیال فیل اسپنسر از پاس شدنش راحت باشه :D
حالا جدا از شوخی یه هو میبینم یه بازی میسازن انقد شخصیت پردازیش خوبه که کسی نمیتونه به این کاراکتر دیزاین عجیبش ایراد بگیره و تازه میگن دمشون گرم یه چیزی ساختن که کاراکتر با وجود زشت بودن حس علاقه و همدردی ایجاد میکنه.

ولی حالت برعکسشم احتمالش زیاده. :D

حالا جدا از شوخی یه هو میبینم یه بازی میسازن انقد شخصیت پردازیش خوبه که کسی نمیتونه به این کاراکتر دیزاین عجیبش ایراد بگیره و تازه میگن دمشون گرم یه چیزی ساختن که کاراکتر با وجود زشت بودن حس علاقه و همدردی ایجاد میکنه.

ولی حالت برعکسشم احتمالش زیاده. :D
اگر بازی بخواد ARPG باشه که اصلا شاید همچین قیافه‌ای رو تو بازی نبینیم :D ولی از نظر نویسندگی یه تیم خوب که اکثرا از اعضای سابق راکستدی هستن دارن رو بازی کار میکنن و از این نظر احتمالا کیفیت خوبی رو شاهد باشیم. الان باز یه خاطره‌ای از بازی یادم اومد! :D نسخه اول که اومده بود من برای شخصیت اصلی یه نوع ماسک گذاشتم و تا آخر بازی هم عوضش نکردم، بعد اون اواخر دیدم انگار یه چیزی زیر این ماسک هست و گفتم شاید مشکل از بازی باشه :D خلاصه این ماسک رو برداشتیم و دیدم بله ریش شخصیت بلند شده و از زیر ماسک زده بیرون :)) اصلا تو اون دوران همچین چیزی تو یه بازی واقعا نکته جالبی بود و من اصلا نمی‌دونستم این مدلی هست :D انصافا Fable به شدت Underrate هست و یه چیزهایی داره که تو خیلی بازی‌های دیگه وجود نداره یا سال‌ها بعد اضافه کردن. حالا این نسخه هم تهش یه ماسک میندازیم و قیافه این بابا رو نمی‌بینیم! :D

نه حاجی این شخصیت به دلیل روابط پشت پرده قدرت‌های جهانی برای تحت سلطه گرفتن ذهن ملت ساخته شده. اصلا میگن خود رییس Sweet Baby Inc شخصا این شخصیت رو طراحی کرده و هزینه ساخت بازی رو هم از چک شخصی خودش داده :D البته اون پشت بنیاد +LBGTQ و BLM هم در حال تشویق و حمایت بودن. خود جو بایدن هم پشت چک رییس Sweet Baby رو امضا کرده که خیال فیل اسپنسر از پاس شدنش راحت باشه :D
بخدا همینه

زیاد دور ورداری لاو کنسول رو میارم اینجا

جلب رضایت ممدفروبری و رهیارپائول :D.
زشتی مد نظر رو با درج نمره اعلام نمایید
ما بدونیم کجاشو جراحی کنیم، باب میل میشه
دماغش یکم جراحی بشه، گوشتیه مشکل حله :D

GQCoNZzXIAALhIV.jpg

آخرین ویرایش:
زشتی مد نظرته رو با درج نمره اعلام نمایید

View attachment 341274
این جونور رو بکوبی هم باز چیزی ازش درنمیاد
یه چیز عجیب الخلقه ای هست لاکردار =)) =))

زیاد دور ورداری لاو کنسول رو میارم اینجا
حالا اینقدر گیر بدید تا عصبانی بشن و این هیولا رو بزارن شخصیت اصلی :D

sister_hannah.hammer_fos.jpg

View attachment 341274
همیشه به حجاب اسلامی مدل عربستانی اعتقاد داشتم امیدوارم تو اینم بشه اجرا کرد روش

• Smile
Reactions: Love Console

View attachment 341274
اگه بخوام وارد این بحث بشم باید بگم تنها نکته منفیش برام خال هاشه :-"

همینم احتمالا خیلی لازم نباشه بهش توجهی بشه، و اصن طبیعی به حاشیه بره موقع بازی بر اساس شرایط گیم پلی ارمور و فولان.... بیشتر دوست دارم ببینم پیشینه شخصیت چیه ایا میخوره به محیط یا نه، نمیدونم، در هر صورت میشه هماهنگ دراورد بعید میدونم بعد انتشار این داستان چهره همچنان مطرح باشه و احتمالا به حاشیه میره،

الان که ملت تو کف بازی هستند و خلا وجود داره، وقت همچین حواشی هست، بعد انتشار میشه زمان بحث های جدی و اصلی چون دیگه بازی اومده و جایی برای حاشیه باقی نمیمونه (به شرطی که مثل خیلی بازی ها، تا مدت ها توسط ترول ها و فرومر ها و هیتر ها و فن بوی ها این حاشیه ادامه پیدا نکنه)

*خیلی دوست دارم قبل اومدنش فیبل های قدیمی رو بزنم، شروع کردم خیلی هم دوست دارم برام جدید هستند عملا و سعی میکنم قبل اومدن ایشون سری رو تموم کنم...

• Like
Reactions: sopranus

View attachment 341274

حقیقتا وقتی حق انتخاب هست چرا جای این 👆🏻 این 👇🏻 رو نگذاریم؟
حالا سعی هم کردم یه عکس باشه که کاراکتر رو فاقد جذابیت های دنیوی نشون بده که انگ نخوریم!

dc151c6a29606ae4a62a9fb0748345b8.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or