Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

Attachments

• 5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    512.2 KB · مشاهده: 55,064
آخرین ویرایش:
رفقا dns درست درمون معرفی کنید برای PC
چقدر دنگ و فنگ داره ٬ یه DNS ست میکنی بازی آپدیت میشه ولی بالا نمیاد ٬ تغییرش میدی بازی باز میشه ولی آپدیت به مشکل میخوره ٬ یا هم که کلن وصل نمیشه~X(

رفقا dns درست درمون معرفی کنید برای PC
چقدر دنگ و فنگ داره ٬ یه DNS ست میکنی بازی آپدیت میشه ولی بالا نمیاد ٬ تغییرش میدی بازی باز میشه ولی آپدیت به مشکل میخوره ٬ یا هم که کلن وصل نمیشه~X(
Dns jumper رو دانلود و نصب کن و تمامی دی ان اس های معروف (شکن، الکترو، رادار) رو داخلش اضافه کن و به راحتی با یه کلیک بین دی ان اس ها سوییچ کن.

الکترو : 78.157.42.100 – 78.157.42.101
شکن : 178.22.122.100 – 185.51.200.2
رادار : 10.202.10.10 – 10.202.10.11

یه گیم پس 2 ساله بگیرید راحت کنید خودتون رو :D
فقط اینکه دیشب بین اون همه ترافیک نمایش های خوب، بازم خبری از بقیه بازیهای اکتی برای گیم پس نشد. عجب مرضی دارن :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard
یه گیم پس 2 ساله بگیرید راحت کنید خودتون رو :D
فقط اینکه دیشب بین اون همه ترافیک نمایش های خوب، بازم خبری از بقیه بازیهای اکتی برای گیم پس نشد. عجب مرضی دارن :D

جدی بنا ندارن فرانچایز COD رو بیارن رو گیم پس؟
نسخه بعدی رو گفتن روز اول میاد عجیب بود خبری از نسخه های قبلی ندادن!

• Like
Reactions: prop
دوستان یک گیم پس یک ماه دارم، کردیت کارت میخواد ، از این فیک ها میزنم قبول نمیکنه، چیکار کنم؟
راهی نداره از این کارت یک دلاریا هم بخری نمیشه و بعد چند بار دبگه اونم قبول نمیکنه باید پی پال بزنی رو اکانتت

• Like
Reactions: Paradise Lost
دوستان یک گیم پس یک ماه دارم، کردیت کارت میخواد ، از این فیک ها میزنم قبول نمیکنه، چیکار کنم؟
راهی نداره از این کارت یک دلاریا هم بخری نمیشه و بعد چند بار دبگه اونم قبول نمیکنه باید پی پال بزنی رو اکانتت
کد گیم پس ایشون توسط مسترکارت شخصیم برای ایشون فعال شد..

اینقدر تب گیرز داغ شد که برای اولین بار نسخه التیمیت رو به لطف بکوارد+گیم پس شروع کردم و fooooking unbelievable
باورنکردنیه اصل بازی برای ۲۰۰۶ هست. طراحی محیط بازی ساختمون ها و معماری و به وجود اوردن این دنیای خاص یه جوری وحشتناک و دیوانه وار هست که نمیشه باور کرد چطوری اینو ۲۰۰۶ ساختن اونم با اون سخت افزار و امکانات محدود.
شوتر سوم شخص همین الان تو ۲۰۲۴ به گرد پای گیرز ۱ نمیرسه. الان که انجامش میدم در مقایسه با بازیهای روز هوش مصنوعی دشمن ها چقدر خوبه. هوش مصنوعی دشمن ها پشت این مساله قایم نشده که مثلا وان شات بشید یا خیلی از شما قویتر باشه یا موقعیت نابرابری داشته باشه، به خوبی سنگر میگیرند، از ابزارشون استفاده میکنند، جاشون رو عوض میکنند و تو پوزیشن های مناسبی برای تیراندازی قرار میگیرند.

از همون ثانیه اول جو بازی یه جوری هست که سریع خودتون رو داخل اون آشوب احساس میکنید. ایندفعه بیشتر به دیالوگ ها دقت میکنم، به محیط ها و گذشته ای که مارکوس داشته و این هیجان انگیز هست که گیرز جدید چطوری میخواد این گذشته رو روایت کنه.
خفقان، کشتار، نابودی، ناامیدی و تسلیم چیزی هست که میخوام تو شماره جدید وجود داشته باشه. ترسی که ادم ها از مواجه با دشمن جدیدشون دارند. یه تراژدی وحشتناک میخوام که صحنه های دلخراش و حماسی زیادی داشته باشه.

بنظرم اگه کسی سال های دور گیرز ۱ رو رفته یا اصلا نرفته شدیدا بهش نسخه التیمیت رو پیشنهاد میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or