نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
همین اول بگم 10/10👌🏻

Clair Obscur: Expedition 33 باعث شد پاشم و بشینم 🤩 ورای تصورم بود، عالی بود و خود سليقه م، یه نوبتی با گرافیک.
حتی اگه تو گیم پس هم نبود قطعا میخریدمش.

باقی ماجرا رو دوستان گفتن و الحق مایکرو به بهترین شکل ممکن و بهترین زمان ممکن نمایشش رو برگزار کرد.
جف کیلی هم خواسته یا ناخواسته خیلی کمک کرد به عشق کردن بیشترمون از نمایش امشب.

تنها ضدحال واسه من قیافه این کاراکتر fable هست😒 خدایی حیف نیست این همه زیبایی محیط با یه همچین چهره نابودی تو ذوق بزنه؟!
من خیلی چهره کاراکتر تو بازیا برام مهمه و سر همین داستان کلا هورایزن رو بیخیال شدم.
کاش یه کاستوم پولی بزارن بشه خرید و زد و این قیافه رو ندید...بگذریم.

برم 1080p ببینم دوباره، متاسفانه موقع پخش مستقیم 480p بیشتر جواب نمیداد به لطف اینترنت مزخرف...
شدید موافقم.
---
یک بازی چینی/ژاپنی بعد فیبل اومد، خوب شد اون رو نشون دادن. وگرنه بخاطر قیافه شخصیت فیبل همه یک سر مستراح میرفتیم.:|

خیلی خوب بود نمایش خیلی و بشدت لذت بردم. بعد از مدتها یه ارائه پر و پیمون و جذاب از مایکر دیدیم.
هم دووم عالی بود، هم فیبل( ای کاش بشه شخصیت اصلی رو کاستومایز کرد) زیبا بود، هم سوژه E-Day گیرز عالی بود، هم استاکر و همینطور کلی بازی دیگه. حتی کال اف هم با وجود تکراری بودن سری نمایش خیلی خوبی داشت.

خلاصه که لذت بردیم و عالی بود همه چی

.

عجب نمایشی بود الان که بیدار شدم هنوز تو شوک دیشبم باورم نمیشه. البته علاوه بر شوک‌های دیشب، یه شوکم الان بهم وارد شد فهمیدم کالاف 309 گیگه. View attachment 340522
اینکه برای بازی کردن کمپین همیشه باید انلاین باشی افتضاحه!:|

من کاملا حس و حال e3 ازش گرفتم نمیدونم چرا،البته دیدیم که بچه های دیگه هم همینن.چقدر خوشحالم که گرز برگشت به ریشه هاش و همون تم تاریک،به این تم تاریک یه گان پلی سنگین هم اضافه کنن دیگه عالی میشه،از پرفکت دارک هم یه وایب سایبر پانکی گرفتم،گل سرسبد هم doom و کالاف بودن،بشخصه بهترین نمایش برام گرز بود
امیدوارم از اینجور نمایشا بیشتر ببینیم

عجب نمایشی بود الان که بیدار شدم هنوز تو شوک دیشبم باورم نمیشه. البته علاوه بر شوک‌های دیشب، یه شوکم الان بهم وارد شد فهمیدم کالاف 309 گیگه. View attachment 340522
300 گیگ شامل همه مود های MW2 + MW3 + Warzone میشه

Fable نقطه اوج نمایش دیشب بود، یعنی تو کنفرانسی که کلی نمایش خوب داشتیم Fable نشون داد که این نسل هنوز شروع نشده :دی واقعا خیلی سخته یه بازی معروف که سال‌ها فراموش شده بود رو اینجوری زنده کنی. اونم استودیویی که تا حالا فقط بازی ریسینگ ساخته. قشنگ باید به افتخارشون دست زد :دی البته یه عده هم همچین جواهری رو ول کردن و چسبیدن به قیافه شخصیت اصلی تازه اونم به این دلیل که چرا خوشگل نیست :)) اگر سیاه پوست یا چاق بود که دیگه واویلا lol :دی

Fable نقطه اوج نمایش دیشب بود، یعنی تو کنفرانسی که کلی نمایش خوب داشتیم Fable نشون داد که این نسل هنوز شروع نشده :D واقعا خیلی سخته یه بازی معروف که سال‌ها فراموش شده بود رو اینجوری زنده کنی. اونم استودیویی که تا حالا فقط بازی ریسینگ ساخته. قشنگ باید به افتخارشون دست زد :D البته یه عده هم همچین جواهری رو ول کردن و چسبیدن به قیافه شخصیت اصلی تازه اونم به این دلیل که چرا خوشگل نیست :)) اگر سیاه پوست یا چاق بود که دیگه واویلا lol :D

خودت بگو تو فضاى قرون وسطايي اروپايي چرا بايد شخصيت بنگلادشى باشه؟ :D

عجب فضایی تو دنیای گیمینگ ایجاد کرده
چقدر گیمرا خوشحالن ردیت توییتر یوتیوب بازیسنتر هرجا رو میبینی اصلا انگار ی روح تازه ایی در کالبد ملت دمیده شده :دی
برای هرکسی با هرسلیقه ایی بازی خوب نمایش دادن
این نمایش احتمالا فروش گیمپس رو ی تکون اساسی میده

به عنوان ی گیمر قدیمی ۳۵+ با نمایش گیزر عین ی بچه ۱۰ ساله از جام پریدم واقعا لحظه خاص و ماندگاری بود
لذت ببرید که این شوکیس ها ۱۰ سال ۱ باره :دی

اولا دووم دو تا نسخه قبلی هم شاهکار بودن. خود من علاقمند این سبک نیستم ولی هر بار تست بازی کردم موهای تنم سیخ شد واقعا خوب بودند.
دوما نمیخوام شادی تون رو خراب کنم ولی از این وااای پشمام عجب چیزی تو نمایش ها زیاد دیدیم که خروجی آخر اصلا چیزی نبود که کسی انتظار داشت. نمونه آخرش استارفیلد. از گیرز که هنوز چیزی ندیدیم فقط یه cg بخش کردن حتی اگه گیم پلی هم نشون بدن باید خروجی رو وقت انتشار ببینیم.
در مورد اسپنسر هم بگم فقط فیبل و گیرز و پرفکت دارک به ایشون مربوط میشه. دووم که از قدیم ایام و بچگی من همیشه شاهکار بوده تا الان. کالاف هم که قبل خرید کارش رو میکرد. اینکه سونی هم اگه توانش رو داشت تیک تو رو میخرید کردیت gta6 واسه سونی نبود. حالا اگه آی پی جدید بیاد مثل ردفال یهو آره اون داستانش فرق داره
هیچ جوره نمیشه این شوکیس شاهکارو زیر سوال برد، کل دنیا داره لذت میبره شما خودتو اذیت نکن. فایده نداره
من کنار series x یه ps5 هم دارم، sop قبلی رو یادته؟انگار صداو سیمای خودمون ساخته بود.
فن بازی هم حدی داره

خودت بگو تو فضاى قرون وسطايي اروپايي چرا بايد شخصيت بنگلادشى باشه؟ :D
باید این رو میزاشتن شخصیت اصلی تا دیگه غر نزنید! :دی

1013712_508.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or