Multi Platform Persona 3 Reload

سازنده
P-Studio
تاریخ انتشار
2024
ناشر
ATLUS
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
P3-Reload-Ann_06-11-23.png

این بازی یک Remake کامل از Persona 3 هست. به گقته ی سازنده ی بازی همه چیز از بازی رو از اول ساختن و داستان،اونت، اهنگ و چیز های دیگری به بازی اضافه شده

تاپیک در اینده اپدیت میشه

View attachment 332499
یه این قلم جا رو طالبم ببینم متن ژاپنی چی بوده به فرانسه ترجمه کرده:D حالا لغات قلنبه سلنبه الکی دیگه به کنار باز خوبه اونا انگلیسیه:D
توی ژاپنی میتسورو از کلمات انگلیسی استفاده می‌کنه توی صحبتش. توی انگلیسی برای این که متفاوت باشه فرانسویش کردن که همون بار معنایی رو داره.

توی ژاپنی میتسورو از کلمات انگلیسی استفاده می‌کنه توی صحبتش. توی انگلیسی برای این که متفاوت باشه فرانسویش کردن که همون بار معنایی رو داره.
آره با یکم پیشروی خودمم متوجه شدم که تو بازی مثلا میتسورو و آکیهیکو فرانسوی بلدن
ولی در کل کلمات هشل هفت خیلی خیلی کم کاربرد مثل بقیه پرسوناها و مگاتن ها زیاد داره مدام باید زد گوگل ترنسلیت. اون ادوگاوا که درس میده دیگه هیچ یا صحبتهای الیزابت. کاش لاقل یه ساب simple english تو بازیش میذاشتن:D

دوبله انگلیسی بازیم عالیه به نظرم. اگه کسی شک داره با دوبله انگلیسی بره، بدون تردید ازش استفاده کنه. من الان دارم با دوبله انگیسی میرم الانم به نظرم اشتباه کردم پرسونا5 رویال رو با دوبله ژاپنی رفتم چرا که حدود 20 درصد دیالوگها تو مبارزات خصوصا زیرنویس انگلیسی ندارن و مایی که ژاپنی دست پا شکسته از انیمه ها بلدیم متوجه نمیشیم.

بازی فقط به نظرم طولانیه تمام تایم آزادم تو عید رو پاش گذاشتم باز هنوز ماه چهارم هستم چهل ساعت و خرده ای بازی کردم. الانم که تعطیلات داره تموم میشه خدا میدونه کی وقت پیدا کنیم فقط جمعه ها هست. امیدوارم راهی پیدا کنم سیوامو بکشم بیرون لاقل چون ممکنه نرسم تمومش کنم و از رو گیم پس بر دارن

در کل واقعا عالیه. امیدوارم پرسونا 2 هم ریمیک شه که ازش اشاراتی تو بازی هست. و اینکه از پرسونا6 باید حتما حتما دستی به گرافیک سری بکشن از این نقطه به بعد داره قدیمی میشه. تنها نکته منفی بازیشم نبود Cait Sith تو پرسوناهاست:دی که باز جای شکرش باقیه نکو شوگان هست:دی

راهی نداره اسکیل کارتها رو روی اعضای پارتی استفاده کنیم؟
پ.ن: این وقت گذرونی با اعضای تیم تو خوابگاه آپشن الکی ایه به نظرم، هیچ وقت واسش وقت نذاشتم یه بار فقط رفتم که آچیومنتشو بده، وقت نمیذارم چون سوشال لینک ها و stat های سه گانه مهمترن.
پ.ن2: از الان ناراحتی خاصی دارم که آیا پرسونا2 ریمیک میشه یا نه! این ناراحتی شدید رو درمورد FF VIII هم دارم. به عنوان یه jrpg فن تنها هم و غمم دیدن ریمیک این دو بازیه.
یکی رو کلا نرفتم یکیم خیلی سال پیش کلا یادم نمونده چیزی ازش.
پرسونا 2 چیزیه که کلا نرفتم و یکم بازی کردم دیدم شاهکاره این گرافیک تو زمان خودش، ولی سیستم فایتهاش چیزیه که دمده و منسوخه الان فایتهای رندم و روی اعصابه دیگه عادت ندارم! اگه فقط ریمستر شه مثل FF VIII اصلا و ابدا به درد نمیخوره!

یه چیزایی رو بعد روشن کردن دوبله انگلیسی تازه فهمیدم. مثلا یه نمونه ش نمیدونم چرت و پرته یا چی، صاحب اون آنتیک شاپ بغل داروخانه که سنگ قیمتی میگیره اسلحه اینا بهت میده درمورد پرسوناها قشنگ میدونه!! (چطور؟) تو دیالوگهای بدون زیرنویس که موقع گشتن تو منوها پخش میشه درمورد پرسوناها میگه.
ولی انصافا دوبله انگلیسی بازیش خوبه به کاراکترها میخوره.
الان میگم چه غلطی کردم پرسونا5 رو بدون دوبله انگلیسی رفتم.

درمورد امر خیر رل زدن بازی... فعلا با چیهیرو چان رل زدم... ولی بعد اون تعطیلات از یوکاری چان خوشم اومد... شیفته کمالات این دختر شدم... چیهیرو چان هم خوبه... ولی من تریپ نرد و قوی و کیوت دوست دارم مثل ماکوتو چان تو پرسونا5 :D این یه جاهایی لنگ میزنه:D
چه حیف که استار فستیوال رو بدون یوکاری چان گذروندیم... چارم ماکزیمم میخواست آخه نداشتم:( میخواستم اول تنها برم کلا:D آخرش دیدم تنهایی رفتن گناه کبیره س تو این رویداد دینی عزب باشیم... و آخرالامر با چیهیرو چان رفتم:D
کلا چند وایفویی:D تو بازی مشکلاتی پیش نمیاره که انشالله؟:D عواقبش در حد پرسونا5 باشه کافیه:D

پ.ن: تو سالن ورزش مدرسه استخر هم هست:D کاش مادی چیزی حالا که بازی رو PC ه بدن...:D حیفه تو از ظرفیتهای ورزشی خواهران تو این زمینه استفاده نشه:D

آخرین ویرایش:
اينم از اين .. 😍😍 برم بازيش كنم
مبارک باشه
بازی کردن پرسونا اوجب واجباته. من هی می نداختم عقب مدتها. الان برعکس کل بازیها رو گذاشتم استندبای فقط پرسونا میزنم.

///////////////////////

upd.jpg
بازی دوباره آپدیت داده این بار 2.8 گیگ
از همون اولم بازی کوچکترین باگ و ایرادی نداشت نمی دونم اینا برای چیه.

من سه ماه اول بازی رو رفتم، بازی خدایی خیلی خوبه!
اما وقتی با P5 مقایسه میکنیم، بطرز ناجوانمردانه ایی کم میاره. طبیعتا از یک ریمیک نباید انتظار زیادی داشت.
خلاصه دوستان بنظرم اولین تجربه این فرنچایز براشون نسخه 5 باشه.

من سه ماه اول بازی رو رفتم، بازی خدایی خیلی خوبه!
اما وقتی با P5 مقایسه میکنیم، بطرز ناجوانمردانه ایی کم میاره. طبیعتا از یک ریمیک نباید انتظار زیادی داشت.
خلاصه دوستان بنظرم اولین تجربه این فرنچایز براشون نسخه 5 باشه.
دقیقا همینه منم همین الان دارم بازیش میکنم تو پست قبلی هم گفتم شخصیت ها و داستانشو دوست دارم ولی بازی از نظر دانجن ها و اکتیویتی ها و کارهای جانبی قشنگ چند پله از پرسونا 5 پایین تره .بازی به شدت هم طولانی هست و من دارم روزی 2 ساعت میرم بیشتر برام خسته کننده میشه.
به نظرم کسی که میخواد این فرنچایزو شروع کنه اتفاقا بهتره با همین شروع کنه چون پرسونا 5 به قدری کامله که شاید این تو ذوقش بزنه

• Like
Reactions: Arima Kishou
دقیقا همینه منم همین الان دارم بازیش میکنم تو پست قبلی هم گفتم شخصیت ها و داستانشو دوست دارم ولی بازی از نظر دانجن ها و اکتیویتی ها و کارهای جانبی قشنگ چند پله از پرسونا 5 پایین تره .بازی به شدت هم طولانی هست و من دارم روزی 2 ساعت میرم بیشتر برام خسته کننده میشه.
به نظرم کسی که میخواد این فرنچایزو شروع کنه اتفاقا بهتره با همین شروع کنه چون پرسونا 5 به قدری کامله که شاید این تو ذوقش بزنه
اینو دارم بازی میکنم بیشتر برای شماره بعدی هایپ میشم.
امیدوارم امشب معرفی بشه.

• Like
Reactions: ashe
For fun :دی
امیدوارم واقعا عواقب نداشته باشه اینطور اومدم جلو:دی
دیگه از قدیم گفتن هر گلی یه بویی داره:دی
1112.jpg

ویرایش: اوکی بود خفتم نکردن اون دو تای دیگه:دی
بریم برای امر خیر، خود بانو هم پیش قدم شدن:دی :
1112.jpg

آخرین ویرایش:
این Phone Call ها از طرف سوشال لینکهای بازی؛ تو استراتژی گاید الان چشمم بهش خورد.
چرا من اصلا تماسی نداشتم پس؟

تقریبا آخر بازیم باید غول نهایی رو بزنم.

یه توصیه مهم به کسایی که میخوان شروع کنن دارم اونم اینکه زیاد به بالا بردن شجاعت، علم و جذابیت توجه نکنید سوشال لینکها خیلی مهمتره و زمان کمی دارید براشون. اون مهارتها بر عکس براشون وقت زیاده تا آخر بازی.

چه اندینگ تراژدیک و خاصی داشت

و آخر نفهمیدیم دقیق چی شد باید منتظر DLC موند

چیدوریم نفهمیدم در اصل مرد یا زنده موند

چون سکانس زنده بودنش بیشتر یه سکانس جایزه ای بود
1112.jpg
بعد از حدود 160 ساعت به پایان آمد این دفتر... حکایت همچنان باقیست

بازی شاید از لحاظ فعالیتها و یه سری موارد گیم پلی نسبت به پرسونا۵ کم بیاره

ولی تا حالا بازی ای که انقدر به مرگ بپردازه تجربه نکرده بودم...

به نظرم هر کس میخواد با پرسونا۵ مقایسه کنه اول تمومش کنه بعد قضاوت کنه.

Persona 3 قطعا جزو بازیهای تاریخساز و انقلابی باید به شمار بره...

تاریک و تاثیر گذار...

بازی شاید از لحاظ فعالیتها و یه سری موارد گیم پلی نسبت به پرسونا۵ کم بیاره
تفاوت Persona 3 و Persona 5 در واقع مثل تفاوت MGS 3 و MGS5 ه:دی
مساله فقط اینه گیمر قدیمی هستید یا نه
طلایی پلی استیشن۲ هم داره که اون بازی ای نیست به جز شادو اف کلوسوس! مرگ نابهنگام شخصیت اصلی دقیقا مثل مرگ شخصیت اصلی سایه کلوسوس هست
یا نابود کردن اون غولها دقیقا مثل نابود کردن شادوهای اصلی پرسونا۳ درنهایت به نتیجه بدی منجر میشن هر دو

خدایی انصافا الحق الانصاف بازیهای اون دوره Timeless هستن از نظر اندینگ غم انگیز و پرمعنایی که داشتن
متال گیر۳
شادو اف کلوسوس
فاینال فنتسی ۱۰
شادو هارتس و...
حالا پرسونا۳ که هیچ وقت تجربه ش نکرده بودم و الان فرصتی شد برگردم به اون دوران رویایی...

در نهایت پرسونا۳ رو تموم کردم، آرزویی که سالها داشتم و این بازی رفت جزو تاپ تنم در کنار بایوشاک اینفینیت و MGS 3 و FF VII و امثالهم.
و چه پایان باشکوهی هم داشت این تجربه... از نوع پایان عناوینی که تو اسپویل اشاره کردم.
در یک کلام هیچ جوره این تجربه ناب رو از دست ندید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or